Motá se mi strašně moc hlava po cigaretě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 10:46
Motá se mi strašně moc hlava po cigaretě

Holky, dnes jsem si od známé vzala cigaretu (mou první) a ani né po jedné třetině se mi začala strasně motat hlava, nevíte co by to mohlo být?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 13.10.18 10:47

Asi je lepší nekouřit..

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 13.10.18 10:47

Je to tou cigaretou.

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 13.10.18 10:48

Nezvyk ;) to přejde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 10:50

Mě to právěže vyděsilo. S nikotinem atd nemám problém. Jednou za dlouhou dobu si dám i vodní dýmku, nebo trošku doutníku, ale to fakt třeba jednou do roka

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 13.10.18 10:50

to by mělo být, že nemáš kouřit, nevím co od toho očekáváš :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 72188 příspěvků 13.10.18 10:51

Nekuř,hotovo.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5325 příspěvků 13.10.18 10:52
@pikola píše:
Asi je lepší nekouřit..

Tvoje ikonka přesně vystihuje moje pocity po přečtení tématu.

Čekám kdy se tady objeví otázka typu „Holky, je mi hrozná zima, co mám dělat? Mám si vzít svetr?“

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 22 inzerátů 13.10.18 10:58

Tak nekuř :roll:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 13.10.18 11:03
@Anna766 píše:
Nekuř,hotovo.

Nebo to vydrž, přejde to a začneš si to užívat :dance: (pardon, od druhého trimestru mám na cigaretu hroznou chuť, dětem je přes rok a ještě jsem si nedala :,()

Taače
Kecalka 451 příspěvků 13.10.18 11:08

Dělalo mi to v pubertě, když jsem kouřila tajně - tím stresem a rychlostí kouření to byla síla :poblion: Co takhle z té první udělat i poslední :nevim:

Mrs.bloud
Kecalka 188 příspěvků 13.10.18 11:11
@Anonymní píše:
Holky, dnes jsem si od známé vzala cigaretu (mou první) a ani né po jedné třetině se mi začala strasně motat hlava, nevíte co by to mohlo být?

Mam to tak taky, klepaly se me i nohy, prezto jsem kourila asi tri roky. Je to proto, ze se behem minutky zmeni tlak, jsou viditelne zmeny na cevach. Totalni blbost kourit:-)

Mrs.bloud
Kecalka 188 příspěvků 13.10.18 11:12
@Anonymní píše:
Mě to právěže vyděsilo. S nikotinem atd nemám problém. Jednou za dlouhou dobu si dám i vodní dýmku, nebo trošku doutníku, ale to fakt třeba jednou do roka

Tak se podivej, co v cigeretach krome nikotinu je. Predpokladam, ze slo o jiz zabalene cigerety v krabicce, vid? vis proc se tam davaji ty otresne obrazky? Protoze to je pravda. :zed:

Anna766
Hvězda diskuse 72188 příspěvků 13.10.18 11:14
@radkka píše:
Nebo to vydrž, přejde to a začneš si to užívat :dance: (pardon, od druhého trimestru mám na cigaretu hroznou chuť, dětem je přes rok a ještě jsem si nedala :,()

To si dobrá.Vydrž.
Jako celoživotní nekuřačce se mi to asi snadno říká,tak pardon.
Nejlepší je nezačínat.

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 13.10.18 11:17

@radkka drzim palce, vydrz. Ja prestala koutit pred 5 lety a do dneska se mi o tom obcas zda a ta huba mi svrbi :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >