Motání hlavy a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elena321
Povídálka 11 příspěvků 24.09.18 10:10
Motání hlavy a nevolnost

Ahoj, uz dva dny mě trápí rýma, to je v pohodě, ale od dnešního ranního probuzení se mi neustále točí hlava, hlavně když vstanu. Když ležím, je to lepší, ale pořád jako by se mi točil celý svět. Zkoušela jsem hodně pít, ale nepomohlo, pořád je mi zle. Nemate nekdo nejakou radu? Dekuji :)

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 24.09.18 10:24

zašla bych na orl ať ti mrknou do uší

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 24.09.18 10:41

tlak máš o.k.?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 10:46

Ja mam nizky tlak a na to pomuze dat si kavu.

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 24.09.18 11:38

Návštěva orl a nebo zkusit silný slaný vývar (doporučila mi ho doktorka na nízký tlak).

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 24.09.18 17:56

mně to dělají uši.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 10:35
Obnovuju

Dala sem si kavu a najednou unava sla si lehnout, v tu ranu motak mzitky pred ocima, nevolnost bylo mi na omdleni. paleni zahy a uz sem zvracela, na jazyku v zadu jsem si nahmatala prstem vridky… :roll: co myslite kam na vysetreni??? Furt mam potrebu zvracet ac uz jen zaludecni stava...... Takhle spatne mi dlouho nebylo, prosim anonym dekuju

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 26.10.18 10:40
@Anonymní píše:
Dala sem si kavu a najednou unava sla si lehnout, v tu ranu motak mzitky pred ocima, nevolnost bylo mi na omdleni. paleni zahy a uz sem zvracela, na jazyku v zadu jsem si nahmatala prstem vridky… :roll: co myslite kam na vysetreni??? Furt mam potrebu zvracet ac uz jen zaludecni stava...... Takhle spatne mi dlouho nebylo, prosim anonym dekuju

Urcite gastro a zajdi i na orl at ti mrknou na ten krk. Drzim pesti :hug:

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 26.10.18 11:02
@Anonymní píše:
Dala sem si kavu a najednou unava sla si lehnout, v tu ranu motak mzitky pred ocima, nevolnost bylo mi na omdleni. paleni zahy a uz sem zvracela, na jazyku v zadu jsem si nahmatala prstem vridky… :roll: co myslite kam na vysetreni??? Furt mam potrebu zvracet ac uz jen zaludecni stava...... Takhle spatne mi dlouho nebylo, prosim anonym dekuju

Nejsi tehotná? U mě je únava, zvracení a nevolno až na omdleni jako první příznak těhotenství :think: jinak bez k praktikovi, dá ti žádanku na gastro pro začátek

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.10.18 11:07

To je od kafe. Dej si ledovou vodu na piti,kterou muzes mirne osolit,protoze to Ti vrati vyzvracene mineraly+snez suchy chleba nebo rohlik. Motani,unava,mzit­ky,zvraceni a zaha,to zpusobuje kafe. Na jazyku vridky vzadu jsou,navic mas krk popaleny od zvraceni zaludecnich stav.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 22:36

Holky tak byla sem u mudr a mam cukrovku 2 :,( :,( 8o nenapsala sem ze za par mesicu sem přibrala x kg a perlicka na zaver : muj chlap me poslal k sipku..... Vzdala sem se vseho, sveho vlastniho bydleni, kamaradek kamaradu, rodiny sla bydlet 200km jinam a ted podpasovka :,( ...... Peknou oporu mam :oops: zdravi mame jen jedno aj zivot jen ted citim ze mi chybi opora kterou nemam..... :zed: :,( chjo :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >