Motání hlavy a nevolnost 8tt

Anonymní
15.1.21 19:45

Motání hlavy a nevolnost 8tt

Ahoj holky :) Před Vánocema jsem prodělala nejspíš covid. Měla jsem zvíšenou teplotu, vůbec jsem necítila tělo a hlavně jsem přestala úplně cítit a motala se mi hlava. Na testech jsem nebyla..
Jsem v 8 tt těhotenství a mám pocit že těhotenství je jedna velká nemoc. Celý den se mi motá hlava je mi šoufl a nehorázně mě pálí oči :D nevím jestli je to hormonama ale je to strašný. Jinak v říjnu jsem prodělala zamlklý potrat a clostilbegytem se nám to podařilo hned po měsíci znova :) Každopádně to motání hlavy je něco šílenýho. Máte to někdo taky? Jo a večer nemůžu vůbec usnout a spát, do toho mi buší srdce :D
Musím si tu postěžovat protože přítel je ze mě už na prášky :D Říkají mi hypochondr :mrgreen: ale mě se to fakt děje :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6327
15.1.21 20:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky :) Před Vánocema jsem prodělala nejspíš covid. Měla jsem zvíšenou teplotu, vůbec jsem necítila tělo a hlavně jsem přestala úplně cítit a motala se mi hlava. Na testech jsem nebyla..
Jsem v 8 tt těhotenství a mám pocit že těhotenství je jedna velká nemoc. Celý den se mi motá hlava je mi šoufl a nehorázně mě pálí oči :D nevím jestli je to hormonama ale je to strašný. Jinak v říjnu jsem prodělala zamlklý potrat a clostilbegytem se nám to podařilo hned po měsíci znova :) Každopádně to motání hlavy je něco šílenýho. Máte to někdo taky? Jo a večer nemůžu vůbec usnout a spát, do toho mi buší srdce :D
Musím si tu postěžovat protože přítel je ze mě už na prášky :D Říkají mi hypochondr :mrgreen: ale mě se to fakt děje :lol:

Jo já mám taky podobné problémy ne pořád ale občas taky se v noci budím bývá mi zle blbě se mi dýchá občas se mi taky motá hlava atd. Ale můj přítel je to samé jsem asi v 7 tt ale já už děti mám nejmladší bude za týden 10 měsíců takže pro mě je to horor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.1.21 20:56

@lovean To věřím :) Já doufám že to brzo přejde nebo to je fakt na palicu :) Naše to bude první.. No jsem ze všeho vyhukaná.. :,( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
15.1.21 21:04

Možná vám hapruje tlak, zkuste pravidelně pít, jist a víc odpocivat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
15.1.21 21:08

@Darina27 jo to bude dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.1.21 21:11

@kavulenka děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
15.1.21 21:21

Normalni stav, ja jsem porad jen spala a byla jsem jak s kocovinou cele dny :lol: prejde to.. zvraceni preslo az s pohybama, ale energie se vratila driv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.1.21 21:40

@Markétka111 Já taky :D u ostatních jsem ale za neschopnou, když si postěžuju tak se mnou stejně nikdo nesoucítí :D takže jsem ráda že můžu aspoň tady 🌷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
15.1.21 21:53

@Darina27 to bývá normální s tím že nikdo nesouciti u dcery ještě celkem jo ale teď mi říká tobě pořád něco bylo i před těhotenstvím takže tak a já se musím start o tu moji dceru takže o to je to těžší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.1.21 21:57

@lovean No tak to máme úplně stejně :) chlapi… Až na to že se teda nemusím o nikoho starat… Zatím jen o chlapa :D Tak přeju pevný nervy a ať je lépe 🌸

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2646
15.1.21 22:05

Jo, taky nějak 8tt (myslim, nebo 9), bleju, motám se, usínám jakmile se na chvíli zastavím, fyzička zmizela snad ze dne na den, blbě se mi dejchá… Nevim no, jako zábavný to není, ale normálně s tim pracuju (home office, takže blitím neobtěžuju kolegy :mrgreen: ), starám se o dceru, akorát nevařim, všechno mi smrdí tak vaří manžel. Počítám, že nejpozdějc s porodem to přejde :mrgreen: Nestěžuju si, nemám ráda když furt někdo vzdychá a heká, na druhou stranu pokud je mi fakt echt blbě, tak si umím říct o pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
15.1.21 22:09

@Darina27 tobě taky ale u mě bylo hůř u dětí předtím takže pokud by to vydrželo jak to je teď tak bych byla víceméně šťastná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
16.1.21 11:23

@Lily Evans je to fakt boj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:23

Mně se motá hlava celé těhotenství. Vlastně druhé těhotenství jsem na sobě poznala právě podle motání hlavy - ještě před vynecháním MS. Zhoršuje se to v nevětraných prostorech - v obchodech. Kolikrát jsem se někde složila. Tlak mám v pořádku. Teď jsem těhotná počtvrté - a opět se mi motá hlava od začátku do konce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat