Motani hlavy a slabost po narkoze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 19:34
Motani hlavy a slabost po narkoze

Ahoj jsem pět dní po narkoze operace nosu..A pořád polehavam a když chci jít mota se mi. hlava a cítím slabost..může to být vlivem narkozy? :)

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8120 příspěvků 24.06.19 19:55

Jo - docela dobře to může být tou narkozou - v kombinaci s vedrem.

Hodně pij - ne jen vodu, ale spíš mírně oslazený čaj a nebo ředěné džusy a k tomu si dej něco slaného, aby si nebyla dehydrovaná.

Pokud jsi ještě na nemocenské - pokus se netrávit celý den v posteli, ale zkus se něčím zaměstnat a ráno a na večer zkus chodit na procházky - třeba s holema na severskou chůzi, pokud se necítíš - mozek potřebuje nějaké podněty, aby se zase rozběhl pořádně, po té co ho „restartovali“ narkozou.

Pokud by se ti objevily nějaké další obtíže, tak se určitě ozvi svému lékaři - už si svému praktikovi odnesla papíry z nemocnice? Můžet to s ním přitom konzultovat. Kdyby to nepřestávalo ani příští týden, tak určitě zajdi k lékaři.

diginiga
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 20:03

@Ou děkuji jsem.na mateřské, ale hlídá tatínek a já ležím u mamky, aby mě prcek nebouchl do nosu a ani bych ho nezvládla..,takže k praktikovi se dostanu na konci týdne.. mám slabší imunitu a že všeho ho dostávám dlouho..,ale toto je nepříjemné…budu muset trošku více se hýbat.. děkuji za reakci moc :) :)

Uživatel je onlineEvkad
Kecalka 221 příspěvků 24.06.19 20:14

Měla jsem podobné, ale hned od operace (nosní přepážka). Trvalo to asi týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 20:33

Může to způsobit narkoza, mám s tím vlastní zkušenosti :roll: :)

diginiga
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 20:33

@Evkad Také to mám hned od operace také nosni překážka Septoplastika :) :)

Váš příspěvek
Reklama