Motáni hlavy, nízký tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deliska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 17:38
motani hlavy nizký tlak

Ahojte holky, mám takový problém trpím
Na nízky tlak mé hodnoty jsou i 90/60 uživám gutron 5 mg / denně má váha při169 cm je 50 kg jsem štíhlejší postavy trpim i na blokace krčni páteře mám i Asentru na uzkosti. Beru ji už rok Už od vikendu jsem taková unavenějši motá se mi hlava tlak mám tedy nizký i přesto že beru gutron už ho beru přes půl roku. je pravda že před tim jsem ho asi měsic nebrala mám ted i zkouškový a odcházi mi kamarád kterého už vidat nebudu :,( takže nerviky pracují. Chodim na procházky i plavat poradite co s tim tlakem nemužu ho pořad zvednout ten gutron po té měsíční pauze beru už 3 den máte podobné zkušenosti strašně reaguji na změny počasi :think:

Reakce:
Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 17:42
@deliska píše:
Ahojte holky, mám takový problém trpím
Na nízky tlak mé hodnoty jsou i 90/60 uživám gutron 5 mg / denně má váha při169 cm je 50 kg jsem štíhlejší postavy trpim i na blokace krčni páteře mám i Asentru na uzkosti. Beru ji už rok Už od vikendu jsem taková unavenějši motá se mi hlava tlak mám tedy nizký i přesto že beru gutron už ho beru přes půl roku. je pravda že před tim jsem ho asi měsic nebrala mám ted i zkouškový a odcházi mi kamarád kterého už vidat nebudu :,( takže nerviky pracují. Chodim na procházky i plavat poradite co s tim tlakem nemužu ho pořad zvednout ten gutron po té měsíční pauze beru už 3 den máte podobné zkušenosti strašně reaguji na změny počasi :think:

radu nemam, ale mne je dneska taky blbe.asi vazne blbej tlak. hlava me boli, mota se mi, dokonce jsem si sla s ditetem i lehnout, coz nikdy nedelam :zed:
uz jsem si lupla i prasek na bolest a vecer zkusim kafe

Innocence
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.05.16 18:24

Jj, i mně se ted už asi 14 dní v kuse motá hlava, hlavně při sezení. Změny počasí mě odrovnají pokaždé. Hodně pít a když už se mi hlava fakt že motá moc, beru Betahistin, případně Torecan. Závidím těm, kterým to nic nedělá.

Whitehanny
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 25.05.16 18:40

Ahoj, mám přesně tlak jako ty, přibližně těch 90/60, trpím na migrény a bolesti krční páteře ;) žádný prášky na tlak neberu, jen na ty migrény, ale jak píšou holky přede mnou, jak jsou teď hodně výkyvy teplot, tlaku, hodně lidem to dělá špatně, mně jak kdy, včera to na mě padlo tak, že jsem chtěla prospat celý den :D hlavně si myslím, že to máš ze stresu, zkus dost spát a hodně pít :)

Váš příspěvek
Reklama