Motání hlavy při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:24
Motání hlavy při sexu..

Dobrý večer.
Máte to prosím někdo stejně? Mě se při sexu ( hlavně teda při poloze kdy já jsem na zádech) motá hlava. V tu chvilku ne až když si sednu. Šílený kolotoč a po chvilce to přestane. Ovšem mě přejde chuť třeba pokračovat :zed: Musela jsem i chvilku sedět a trošku se zklidnit. Jako přestane to díky bohu ale vadí mi to že to kazí tu atmosféru :pocitac: :roll:

Normálně mívám nižší tlak, tak jestli k tomu? :think:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 12.02.19 19:30

Asi moc rychle dejchas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:31

@Verun83 cetla jsem ze to muze delat hyperventilace. To slysim prvně. Me se to driv nestávalo az ted :zed: :think:

Avele
Závislačka 2813 příspěvků 12.02.19 19:32

Nebo od zad…

Russet
Extra třída :D 14046 příspěvků 12.02.19 19:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Máte to prosím někdo stejně? Mě se při sexu ( hlavně teda při poloze kdy já jsem na zádech) motá hlava. V tu chvilku ne až když si sednu. Šílený kolotoč a po chvilce to přestane. Ovšem mě přejde chuť třeba pokračovat :zed: Musela jsem i chvilku sedět a trošku se zklidnit. Jako přestane to díky bohu ale vadí mi to že to kazí tu atmosféru :pocitac: :roll:Normálně mívám nižší tlak, tak jestli k tomu? :think:

Mně se motala hlava vleže jen při pokročilém těhotenství, jak byla utlačovaná nějaká tepna.

@Verun83 Z toho rychlého dýchání by to přece bylo i v jiné poloze, ne?

sediza
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 12.02.19 20:08

Krcní páteř to může být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 20:18

@sediza s krční páteří mam problém. Mam carvikokranialni syndrom :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 12.02.19 22:15
@Anonymní píše:
@sediza s krční páteří mam problém. Mam carvikokranialni syndrom :think:

Tak v tom pripade nechapu na co se ptate. Ja ho mam taky :grin:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 05:19

@sediza jako tak stalo se mi to dvakrát. Cc syndrom mam uz kolik let. Zrovna v tu chvilku mi teda opravdu nedoslo ze to může byt krku :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >