Motání hlavy při ulehnutí a vstávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:10
Motani hlavy pri ulehnuti a vstavani

Ahoj. Uz asi pres mesic mam zavrate kdyz si lehnu, kdyz otocim hlavu na pravou stranu tak se to jeste zhorsi. Trva to jen nekolik sekund a potom zmizi, to same nekdy kdyz vstanu, myslela jsem ze se to zlepsilo ale predchvili jak jsem si rychle sedla jsem s tim.mela co delat. Zacalo to po dobrani atb na anginu, zrovna jsme jeli na dovcu a ty hice k tomu. Lekar mi rikal ( neprohledl me, byli jsme u neho s manzelem), ze to asi bude od nizkeho tlaku, ten mam. porad ale a nikdy jsem to nemela. Jinak jsem ted nemocna; mam prudusky a boli me za ocima pri pohybu, ale to asi s tim.nic spolecneho nema protoze mezitim jsem byla fit a stejne se mi tocila. Mam dve deti 3 a 1,5 a tu malou jeste dost nosim hlavne na leve strane tak jsem uvazovala ze by od krcni patere? Mam termim u lekare ale az za par dni ale pomalu dostavam strach, vim, ze me musi vysetrit ale neumim cekat a zajimalo by me jestli s necim. takovym mate zkusenosti? Moc dekuju za odpov :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ivčis
Závislačka 3866 příspěvků 21.08.18 19:15

Piješ dost?

susanie
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 21.08.18 19:17

@gusica Tipuji krční páteř,taky jsem to tak měla.

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:19

@Ivčis :hmmm jak kdy, spise mene bych rekla ale to uz cely zivot ..

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:20

@susanie : a co vam pomohlo prosim?

Ivčis
Závislačka 3866 příspěvků 21.08.18 19:24

@gusica Já na sobě pociťuju motání hlavy když málo piju. Taky celý život, ale když se mi hlava zamotá v jednu odpoledne a já na stole vidím rozpitou skleničku vody ještě z rána. Vím že je chyba na mojí straně.

susanie
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 21.08.18 19:25

@gusica Pokud malou takhle nosíš,je to jasný.Zatěžuješ jen jednu stranu. ;) Mě pomohla Ortopedie a následný rehabilitace.­.Chodila jsem i na masáže,ale ty mi to vždycky ještě víc vyprovokovali,ale mě teda k tomu bolela i hlava..Hodně se točila a bylo mi kolikrát i na zvracení..Snad neva že tykám.. ;)

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:25

@Ivčis : ale mota se vam taky jen kdyz ulehnete nebo vstanete? Mi jinak ne

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:28

@susanie : az tak.jo :roll: no ja bych vubec nemela cas na nejake reha, nikoho nemam na hlidani 8o jo v pohode :P a nemohlo by to byt od strednoho ucha nebo tak? Nebo bych mela i jine problemy?

zoota
Stálice 58 příspěvků 21.08.18 19:29

https://www.fyzioklinika.cz/…vertigo-bppv
Mrkněte na tohle, mam to za sebou, stacila navsteva orl a par cviku. Mela jsem to mesic, nez se přišlo, co to je…

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 19:32

@zoota : ano to jsem taky cetla, az na to ze mi neni spatne. No jsem zvedava co mi reknou…

zoota
Stálice 58 příspěvků 21.08.18 19:35

Me spatne nebylo, jen motani hlavy pri zmene polohy. At u vas někdo je, kdyz zmenite polohu a ucitite motani hlavy.At vam kouka do očí, pokud vam budou kmitat zornicky, je to ono. Tenhle test mi delal doktor a podle toho diagnostikoval.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 21.08.18 20:09

Krční páteř, nízký tlak, nevyspání, nedostatek nějakého vitamínů nebo minerálů

gusica
Kecalka 215 příspěvků 21.08.18 20:21

@zoota : dobre, zkusime to, nebo se nahraju :)) ale zni to strasidelne 8o a kdyz nekmitaji tak to neni ono?

zoota
Stálice 58 příspěvků 21.08.18 22:52

Melo by, je to hlavni priznak. A melo by to byt jednostranné, t. j. pri pohybu na jednu stranu. Me si posadil na lehatko, v sede s nohama na zemi me polozil do boku a pak mi rekl at se posadim a az me zacne motolice at řeknu a koukal do oci a hned to bylo jasné… Zkiusel to na obe steany a na jedne to udělalo. Pak mi ukazal cvik, ktery mam doma cvicit a to zabralo. Jde o to, ze v uchu jsou nejake krystalky, které kdyz se uvilni, drazdi rovnovazne ustroji a to dela tu motolici. A ty cviky maji za ukol nasypat ty krystalky kam patří, aby nedrazdily…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >