Reklama

Motání hlavy při ulehnutí a vstávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:10
Motani hlavy pri ulehnuti a vstavani

Ahoj. Uz asi pres mesic mam zavrate kdyz si lehnu, kdyz otocim hlavu na pravou stranu tak se to jeste zhorsi. Trva to jen nekolik sekund a potom zmizi, to same nekdy kdyz vstanu, myslela jsem ze se to zlepsilo ale predchvili jak jsem si rychle sedla jsem s tim.mela co delat. Zacalo to po dobrani atb na anginu, zrovna jsme jeli na dovcu a ty hice k tomu. Lekar mi rikal ( neprohledl me, byli jsme u neho s manzelem), ze to asi bude od nizkeho tlaku, ten mam. porad ale a nikdy jsem to nemela. Jinak jsem ted nemocna; mam prudusky a boli me za ocima pri pohybu, ale to asi s tim.nic spolecneho nema protoze mezitim jsem byla fit a stejne se mi tocila. Mam dve deti 3 a 1,5 a tu malou jeste dost nosim hlavne na leve strane tak jsem uvazovala ze by od krcni patere? Mam termim u lekare ale az za par dni ale pomalu dostavam strach, vim, ze me musi vysetrit ale neumim cekat a zajimalo by me jestli s necim. takovym mate zkusenosti? Moc dekuju za odpov :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivčis
Závislačka 3655 příspěvků 21.08.18 19:15

Piješ dost?

susanie
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 21.08.18 19:17

@gusica Tipuji krční páteř,taky jsem to tak měla.

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:19

@Ivčis :hmmm jak kdy, spise mene bych rekla ale to uz cely zivot ..

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:20

@susanie : a co vam pomohlo prosim?

Ivčis
Závislačka 3655 příspěvků 21.08.18 19:24

@gusica Já na sobě pociťuju motání hlavy když málo piju. Taky celý život, ale když se mi hlava zamotá v jednu odpoledne a já na stole vidím rozpitou skleničku vody ještě z rána. Vím že je chyba na mojí straně.

susanie
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 21.08.18 19:25

@gusica Pokud malou takhle nosíš,je to jasný.Zatěžuješ jen jednu stranu. ;) Mě pomohla Ortopedie a následný rehabilitace.­.Chodila jsem i na masáže,ale ty mi to vždycky ještě víc vyprovokovali,ale mě teda k tomu bolela i hlava..Hodně se točila a bylo mi kolikrát i na zvracení..Snad neva že tykám.. ;)

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:25

@Ivčis : ale mota se vam taky jen kdyz ulehnete nebo vstanete? Mi jinak ne

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:28

@susanie : az tak.jo :roll: no ja bych vubec nemela cas na nejake reha, nikoho nemam na hlidani 8o jo v pohode :P a nemohlo by to byt od strednoho ucha nebo tak? Nebo bych mela i jine problemy?

zoota
Povídálka 49 příspěvků 21.08.18 19:29

https://www.fyzioklinika.cz/…vertigo-bppv
Mrkněte na tohle, mam to za sebou, stacila navsteva orl a par cviku. Mela jsem to mesic, nez se přišlo, co to je…

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 19:32

@zoota : ano to jsem taky cetla, az na to ze mi neni spatne. No jsem zvedava co mi reknou…

zoota
Povídálka 49 příspěvků 21.08.18 19:35

Me spatne nebylo, jen motani hlavy pri zmene polohy. At u vas někdo je, kdyz zmenite polohu a ucitite motani hlavy.At vam kouka do očí, pokud vam budou kmitat zornicky, je to ono. Tenhle test mi delal doktor a podle toho diagnostikoval.

lampicka11
Závislačka 3342 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 20:09

Krční páteř, nízký tlak, nevyspání, nedostatek nějakého vitamínů nebo minerálů

gusica
Kecalka 194 příspěvků 21.08.18 20:21

@zoota : dobre, zkusime to, nebo se nahraju :)) ale zni to strasidelne 8o a kdyz nekmitaji tak to neni ono?

zoota
Povídálka 49 příspěvků 21.08.18 22:52

Melo by, je to hlavni priznak. A melo by to byt jednostranné, t. j. pri pohybu na jednu stranu. Me si posadil na lehatko, v sede s nohama na zemi me polozil do boku a pak mi rekl at se posadim a az me zacne motolice at řeknu a koukal do oci a hned to bylo jasné… Zkiusel to na obe steany a na jedne to udělalo. Pak mi ukazal cvik, ktery mam doma cvicit a to zabralo. Jde o to, ze v uchu jsou nejake krystalky, které kdyz se uvilni, drazdi rovnovazne ustroji a to dela tu motolici. A ty cviky maji za ukol nasypat ty krystalky kam patří, aby nedrazdily…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama