Motání hlavy, pocit nevolnosti, průjem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinePapuska36
Stálice 69 příspěvků 21.04.19 12:44
Motání hlavy,pocit nevolnosti,průjem v těhotenství

Ahoj holky, od včera od večera mi začalo být špatně od žaludku, motani hlavy a průjem, jsem v 29tt. včera odpoledne jsme grilovali, myslíte že by to mohlo být z toho? Nevím proč to motani hlavy. Nevíte? Co by pomohlo? Je to hrůza, přijdu si jak na horské dráze :(

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 21.04.19 12:46

Tak při průjmu můžeš mít motani hlavy třeba z dehydratace, pijes dost?? Jinak v těhotenství je to normální, staci nižší tlak.

Stálice 69 příspěvků 21.04.19 12:53

@Kriss Tina
Piju dost, to si hlidam a tlak jsem si měřila a mam ho normální :palec:

kve-tinka
Závislačka 4988 příspěvků 3 inzeráty 21.04.19 13:04

Me se posledni dobou taky mota hlava, i v leze. :nevim: 31tt, vice odpocivam, piju Magnesko. Asi mi tam utlacuje nejakou cevku.

cernycajscitronem
Kecalka 200 příspěvků 21.04.19 13:47

Mne se to taky stává (33.tt). Jeden den průjem, druhej zácpa, pak závratě, pak zase bolesti břicha, nebo bušení srdce, bolesti hlavy nebo bolesti nohou, bolest žaludku nebo pálení záhy, nejlepší je bolest pod zebrama. Normální den bez bolesti, divny únavy nebo jiných příznaků už jsem par týdnu nezažila :lol:. Zkus dneska odpočívat a neřešit to, určitě bude druhej den lip a když ne, zajedes si na pohotovost. Z grilování, pokud to maso nebylo ještě syrový nebo zkažený by to být nemělo :). A doporučuji pořídit si domácí tlakoměr, vždycky když mám divnej stav, tak se změrim a uklidní mě to. :lol:

Stálice 69 příspěvků 22.04.19 07:44
@cernycajscitronem píše:
Mne se to taky stává (33.tt). Jeden den průjem, druhej zácpa, pak závratě, pak zase bolesti břicha, nebo bušení srdce, bolesti hlavy nebo bolesti nohou, bolest žaludku nebo pálení záhy, nejlepší je bolest pod zebrama. Normální den bez bolesti, divny únavy nebo jiných příznaků už jsem par týdnu nezažila :lol:. Zkus dneska odpočívat a neřešit to, určitě bude druhej den lip a když ne, zajedes si na pohotovost. Z grilování, pokud to maso nebylo ještě syrový nebo zkažený by to být nemělo :). A doporučuji pořídit si domácí tlakoměr, vždycky když mám divnej stav, tak se změrim a uklidní mě to. :lol:

Já mám právě porad nejake bolesti uz odzacatku, u prvniho těhotenství to neznam,to.me nebolelo nic az do porodu :D odpocivat moc nejde, mám doma ještě triletaka, dost akčního:-D určitě nebylo ani jedno. Domácí tlakoměr mam a merim si ho, prave pro tu jistotu, protože mi u. prvniho kvuli tlaku vyvolávali :pocitac: takže ja jsem zasobena vším možným :D

Váš příspěvek
Reklama