Motáni v hlavě

Anonymní
21.11.20 21:09

Motáni v hlavě

Dobrý večer. Doufám źe to správně popišu. Cca před 2 lety se mi začala motat hlava, ale není to motani hlavy jako napřed. Když rychle vstanete apod.. je to takové zvláštní. Začala jsem chodit po doktorech, byla jsem na všech vysetrenich a všechno negativní, tak jsem si myslela že je to od páteře, takže fyzio, bohužel také v pořádku. Postupem času jsem začala mít úzkostné stavy takže beru Eliceu. Která ji naštěstí moc pomohla, ale od toho motani hlavy ne. Dnes jsem tak nad tím vším přemýšlela a zjistila jsem že před těmi 2 lety. Jsem doma viděla ducha a strašně moc jsem se bála, v noci jsem nespavala, bála jsem se být doma sama. Takže jsem si zaplatila čištění na dálku to pomohlo. Jenže mám pořad pocit že tu nejsem jako by sama, hlavně tedy když je partner v práci, a nedej bože když šel někam s chlapama to jsem byla úplně v koncích, takže si myslím źe to bude nejspíš tím duchem. Otázka zní dá se stim něco dělat?? Stim strachem? Já si pořad říkám ježíš marja nic nevidím nic se neděje, takže je úplně všechno v pořádku, ale v hloubky duše je to proste jinak

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
217
21.11.20 21:27

Zkusila bych zajít za nejbližším farářem. Nemám přímé zkušenosti ale před svatbou v kostele jsme chodili na sezení s panem farářem a sklouzli i k tomuto tématu. Zkusila bych zajít opravdu do toho kostela. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17253
21.11.20 21:42

Psychiatr, psycholog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:42

A myslíte si že by mi mohl pomoci?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:44
psychiatr mi napsal Eliceu
@stinga píše:
Psychiatr, psycholog
  • Citovat
  • Nahlásit
17253
21.11.20 21:49
@Anonymní píše:

a ta pomohla a teď se zase cítíš špatně? tak to musíš konzultovat s tím psychiatrem, možná potřebuješ změnu medikace, nebo nějaký lék přidat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:51
Tá mi pomohla od úzkosti,před tím jsem měla i to motani v té hlavě. A ta Elicea mi pomohla od těch úzkosti. Ale motani mám stále
@stinga píše:
a ta pomohla a teď se zase cítíš špatně? tak to musíš konzultovat s tím psychiatrem, možná potřebuješ změnu medikace, nebo nějaký lék přidat
  • Citovat
  • Nahlásit
28360
21.11.20 22:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Doufám źe to správně popišu. Cca před 2 lety se mi začala motat hlava, ale není to motani hlavy jako napřed. Když rychle vstanete apod.. je to takové zvláštní. Začala jsem chodit po doktorech, byla jsem na všech vysetrenich a všechno negativní, tak jsem si myslela že je to od páteře, takže fyzio, bohužel také v pořádku. Postupem času jsem začala mít úzkostné stavy takže beru Eliceu. Která ji naštěstí moc pomohla, ale od toho motani hlavy ne. Dnes jsem tak nad tím vším přemýšlela a zjistila jsem že před těmi 2 lety. Jsem doma viděla ducha a strašně moc jsem se bála, v noci jsem nespavala, bála jsem se být doma sama. Takže jsem si zaplatila čištění na dálku to pomohlo. Jenže mám pořad pocit že tu nejsem jako by sama, hlavně tedy když je partner v práci, a nedej bože když šel někam s chlapama to jsem byla úplně v koncích, takže si myslím źe to bude nejspíš tím duchem. Otázka zní dá se stim něco dělat?? Stim strachem? Já si pořad říkám ježíš marja nic nevidím nic se neděje, takže je úplně všechno v pořádku, ale v hloubky duše je to proste jinak

Cvičíš? Může to být klidně od krční páteře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 22:50
chodím na fyzio. A tam je všechno v pořádku :think:
@Russet píše:
Cvičíš? Může to být klidně od krční páteře…
  • Citovat
  • Nahlásit
28360
21.11.20 22:52
@Anonymní píše:

Ale to neznamená, že nemůžeš mít třeba po dlohodobém sezení u PC nebo jednotvárné činnosti problém s krkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 22:53
To samozřejmě ano. Ale terapeut tam nic nenašel.. !!
@Russet píše:
Ale to neznamená, že nemůžeš mít třeba po dlohodobém sezení u PC nebo jednotvárné činnosti problém s krkem.
  • Citovat
  • Nahlásit
28360
21.11.20 22:55
@Anonymní píše:

A krevní tlak, nedostatek některé látky v krvi, problém se štítnou žlázou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 23:01
bohužel opravdu jsem byla na všech vysetrenich,odběrech krve a všechno negativní. Beru každý den 3× denně hořčík piju 1,5-2 L takže opravdu nevím,kde muže být ten problém
@Russet píše:
A krevní tlak, nedostatek některé látky v krvi, problém se štítnou žlázou…
  • Citovat
  • Nahlásit
4387
21.11.20 23:07

Tak jeste jedine snad CT mozku( halucinace, motani).Jinak kdyz se vse vyloucilo zbyva psychika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 23:13
Na CT jsem chtěla aby mě lékař poslal,ten mi ale řekl když jsem byla na Magnetu tak že není potřeba dělat CT vyšetření. A na psychiku mi pomáhá ta Elice
@Konnny píše:
Tak jeste jedine snad CT mozku( halucinace, motani).Jinak kdyz se vse vyloucilo zbyva psychika.
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama