Motivace - chtěla bych zhubnout

320
30.5.20 13:56

Motivace

Ahoj holky mám na vás otázku..
Chtěla bych zhubnout.. Už jsem to několikrát zkoušela ale nikdy jsem to nevydržela.. Hold chuť na sladké byla vždy silnější než já.. :D
Jakou motivaci jste si dali k tomu aby jste zhubli?
A brali jste někdy nějaké prášky na hubnutí a nebo je to blbost?
Děkuji vám za odpovědi a přeji hezkou sobotu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9159
30.5.20 14:02

Dělám to pro sebe ;).. a jelikož jsme v práci mladý kolektiv a sportovci, hecujeme se navzájem ;). Po dvou dětech mám lepší fyzičku, než před těhotenstvím. Aktivně běhám a hýbu se.. teď jsem nasadila tablety od ladylab a je to lepší, okamžitě nastřelí, uběhnu větší vzdálenost ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.20 14:05

Pomohly my drinky, které se pijí místo jídla. Takové koktejly, jeden kolem 65 Kč. Zhublo tak dost lidí, ale celkem častý je i jojo efekt. Dobře to zasytilo a neměla jsem chutě na sladké. Motivace byla po druhé otěhotnět, což se dlouho nedařilo. A taky se cítit líp. Ale nebylo poztrba zhubnout moc, 8 kg mi stačilo, abych se cítila dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
565
30.5.20 15:46

Pro mě je obrovskou motivací dcera, která díky nějaké přírodní anomálii vypadá jak opuchlá nit a já vedle ní nechci být jak Růžičková. Pak si přijdu, jak kdybych jí všechno snědla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
31.5.20 00:06

Moje motivace byla, ze jsem se chtela citit dobre ve vlastnim tele. A sladke jsem si vymyslela takove, abych osalila mozek a pritom to zas takovy prohresek nebyl. Prasky na hubnuti jsem nikdy nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat