Motivace při hubnutí

9
9.1.20 13:51

motivace při hubnutí

Ahoj maminky…Tak se s Vámi jdu podělit o svůj příběh.
Asi před 3 lety jsem se stresy projedla na hroznou váhu 94 kg při výšce 165 cm, což bylo něco hrozného.
:roll: :roll: :roll:
Naštěstí jsem se začala rozhlížet čím a jak bych mohla zhubnout…
Vyzkoušela jsem x zázračných produktů od lipoxal, hubnoucí káva, adipex ale nic nefungovalo a ještě to stálo spoustu peněz.
Začala jsem hodně číst a vnímat své tělo začala se stravovat úplně jinak vysadila jsem sacharidy:Pečivo, veškeré přílohy, slazené nápoje, ovoce…zařadila spousty proteinu a ma doporučení mé dobré kamarádky nakoupila i pár pomocníku a ehjle najednou byl měsíc pryč a já -14 kg
Moje tělo zadrzřovalo hodně vody a cukry dělaly svoje.
No zhubla jsem na krásných 65 kg a byla jsem spokojená jako nikdy ten pocit konečne si oblíknout vše co se mi líbí navíc tím že jsem přídala domácí cvičení a bazén moje postava byla opravdu moc hezká…noooo a teď k věci jsem nyní 3 měsíce po porodu v těhotenství +20kg a nyní jsem zase zpátky takže kdo říka že to nejde tak to jde:-)
A proto tady píšu třeba se najde maminka která chce pomoct poradit, jak co se týka stravování tak pohybu a případně podpůrných produktů…Nejsem žádný prodejce ale věci které mám odskoušené a jsem spokojena nemám problém doporučit i když za to nic nemám jen třeba někomu udělá radost že na spoustu věcí mam, slevy:)
Budu ráda když tahle diskuze bude o motivaci, povzbuzení a né urážkách a podobně.
Tak se budu těšit na Vaše zprávy :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1089
9.1.20 14:02
@Hannah90 píše:
Ahoj maminky…Tak se s Vámi jdu podělit o svůj příběh.
Asi před 3 lety jsem se stresy projedla na hroznou váhu 94 kg při výšce 165 cm, což bylo něco hrozného. :roll: :roll: :roll:
Naštěstí jsem se začala rozhlížet čím a jak bych mohla zhubnout…
Vyzkoušela jsem x zázračných produktů od lipoxal, hubnoucí káva, adipex ale nic nefungovalo a ještě to stálo spoustu peněz.
Začala jsem hodně číst a vnímat své tělo začala se stravovat úplně jinak vysadila jsem sacharidy:Pečivo, veškeré přílohy, slazené nápoje, ovoce…zařadila spousty proteinu a ma doporučení mé dobré kamarádky nakoupila i pár pomocníku a ehjle najednou byl měsíc pryč a já -14 kg
Moje tělo zadrzřovalo hodně vody a cukry dělaly svoje.
No zhubla jsem na krásných 65 kg a byla jsem spokojená jako nikdy ten pocit konečne si oblíknout vše co se mi líbí navíc tím že jsem přídala domácí cvičení a bazén moje postava byla opravdu moc hezká…noooo a teď k věci jsem nyní 3 měsíce po porodu v těhotenství +20kg a nyní jsem zase zpátky takže kdo říka že to nejde tak to jde:-)
A proto tady píšu třeba se najde maminka která chce pomoct poradit, jak co se týka stravování tak pohybu a případně podpůrných produktů…Nejsem žádný prodejce ale věci které mám odskoušené a jsem spokojena nemám problém doporučit i když za to nic nemám jen třeba někomu udělá radost že na spoustu věcí mam, slevy:)
Budu ráda když tahle diskuze bude o motivaci, povzbuzení a né urážkách a podobně.
Tak se budu těšit na Vaše zprávy :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Takžé… Za dobrou radu nechceš ani korunu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.1.20 14:05

Nejsem maminka, ale poradit si klidně nechám. Do dnešního dne mám dole 25 kg a zaseklo se mi to. Za poslední 2 měsíce jsem zhubla jenom 1,7 kg. Utěšuju se tím, že tam byly Vánoce, ale potřebovala bych znovu nakopnout. Ještě potřebuju aspoň 10 kg dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 14:18

@KahlanAmnel přesně tak :-) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 14:19

@Paola21 Ahojky :-) a jaké jsou tvé míry. popřípadě máš nějáké alergie bereš nějáké léky?
Jakým způsobem jsi doposud hubla bereš nějáké pomocníky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
9.1.20 14:23

@Hannah90 a podle čeho chceš radit? Máš nějaký kurz na vyzivoveho poradce? Navíc pokud je strava správně sestavená nejsou zadne podpůrné produkty potřeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.1.20 14:28
@Hannah90 píše:
@Paola21 Ahojky :-) a jaké jsou tvé míry. popřípadě máš nějáké alergie bereš nějáké léky?
Jakým způsobem jsi doposud hubla bereš nějáké pomocníky?

Pomocníky žádný nepoužívám. Jím míň a líp + jsem začala lehce cvičit.

Příspěvek upraven 09.01.20 v 14:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 14:30

@lachtanice86
Nejsem žádný vyživový poradce…
a je to věc názoru:) já beru vitamíny a to je taky pomocník
nebo bcaa nebo třeba protein:-)
takže to že někomu poradím ze svých zkušeností a ze zkušeností okolí myslím není žádný problém buď to člověk zkusí nebo ne:-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
9.1.20 14:34
@Hannah90 píše:
@lachtanice86
Nejsem žádný vyživový poradce…
a je to věc názoru:) já beru vitamíny a to je taky pomocník
nebo bcaa nebo třeba protein:-)
takže to že někomu poradím ze svých zkušeností a ze zkušeností okolí myslím není žádný problém buď to člověk zkusí nebo ne:-) :)

A jakej protein nebo BCAA? A jak to mám jíst? Místo třeba jídla? V jaký formě? Proteinový tyčinky mi nechutnaj, tak třeba nějakej koktejl? A kdy? Pred cvičením, po něm, nebo to zařadit normálně do jídelníčku místo např. svačiny?

Edit - mám asi 57 kg na 170 cm výšky, nejde mi o zhubnutí, ale mám problém s jídlem, jim dost málo a nejspíš ne tak, jak bych měla.

Příspěvek upraven 09.01.20 v 14:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10991
9.1.20 14:35

@Hannah90
Tak sem napiš bez jmenování značek konkrétně, co ti tedy pomohlo (např. látka X v množství Y denně) a vzorový jídelníček - tím třeba někoho inspiruješ. Bez toho je to fakt trapný pokus o reklamu nebo lákání oveček, a to se tu jaksi nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 14:40

@zrcadlo
Lákání oveček? trapný pokus o reklamu?:-D
Jak jsem psala v příspěvku nejsem žáden prodejce nemám z toho že někomu napíšu co jím a podobně nic..:-D ale asi to je ten problém nebo nechápu to v dnešní době nemůžu něco napsat bez toho aniž bych byla placená z nějákých zázračných produktů?
Já tomu kdo chtěl radu napsala a rozhodně sem nezmiňovala žádnou značku ani jsem nepsala aby si člověk běžel hned něco koupit protože bez toho nemůže fungovat …..takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
9.1.20 14:50

@Hannah90 tak napiš ten jídelníček, váhu, výšku, makra, sportovní aktivitu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 15:00

@lachtanice86
:nevim: ehm no nevím nevím založila jsem tuhle diskuzi s tím že můžu někomu poradit atd můžeme se tady vzájemně podporovat a motivovat a místo toho mě vlastně bylo řečeno že si tady dělám trapnou reklamu a že nemůžu nikomu poradit když nejsem výživový poradce :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Spíše mi to příjde jako by se výživový poradce čertil že je někdo komu nejde o prachy na rozdíl od něj ale nevadí makra si nepočítam, važím 63 a měřím 165 a moje sportovní aktivity běh, joga, domácí cvičení ještě něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
9.1.20 15:05

@Hannah90 já se necertim, jen se snažím z tebe dostat jak by si chtěla poradit třeba mně, když sama nevíš kolik je čeho potřeba. A ani tu nenapíšeš sama co jíš.
Ale ok, chci zhubnout 5kg, tak co mi poradis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
9.1.20 16:28

@lachtanice86 V první řadě bych se tě zeptala na to jak se stravuješ nyní jestli máš nějáky pohyb a popřípadě na zdravotní problémy to je v první řadě základ co potřebuju pro přehled vědět plus samozřejmě míry:ú pro začátek:-)Holky píšou do sz protože né každý se chce chlubit váhou atd veřejně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat