Motivace vypadat dobře

389
10.3.21 14:01

Motivace vypadat dobre

Asi spis pro odlehceni :) posledni mesice nejak nemam motivaci poradne o sebe pecovat, hezky se oblikat, vlasy si upravovat.. je zima, chodime v bundach, v rouskach, vse zavrene, tak nemusim resit nejaky outfit.. jsem na materske, 4mesicni a skoro 4lete dite. Moje cesty jsou jen na hriste, do obchodu, do skolky.. driv jsem dost behala, ted je zima, hlidani bych mela.. jako maluju se kazdy den, ale stejne mi lidi vidi jen oci. Mam stihlou postavu, ale nikdo to ani nevidi v te bunde.. Taky vas tato doba demotivuje k peknemu vzhledu? Co s tim? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30338
10.3.21 14:03
@eva.pass píše:
Asi spis pro odlehceni :) posledni mesice nejak nemam motivaci poradne o sebe pecovat, hezky se oblikat, vlasy si upravovat.. je zima, chodime v bundach, v rouskach, vse zavrene, tak nemusim resit nejaky outfit.. jsem na materske, 4mesicni a skoro 4lete dite. Moje cesty jsou jen na hriste, do obchodu, do skolky.. driv jsem dost behala, ted je zima, hlidani bych mela.. jako maluju se kazdy den, ale stejne mi lidi vidi jen oci. Mam stihlou postavu, ale nikdo to ani nevidi v te bunde.. Taky vas tato doba demotivuje k peknemu vzhledu? Co s tim? :)

K dokonalosti mám daleko a i přes bundu je poznat, že nemám BMI 21. Nemaluju se pod respirátor, do práce nosím běžné věci, nehodlám provokovat výstřihy šéfíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
10.3.21 14:08

Já řeším vzhled spíš v létě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
10.3.21 14:09

Driv jsem se malovala, ted už vubec. Jsem tehotna a jeste tak tyden budu, ale chci se pak vratit zpatky na moje telo, ale bojim se ze se mi nebude chtit. Vždycky jsem mela dobrou postavu od přirody, nikdy jsem pro to nemusela nic dělat, coz samozřejmě tehotenství zmenilo :) Moje motivace je leto :D snad mi to vydrží i po šestinedělí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
10.3.21 14:12

@eva.pass Pečují o sebe pořád, lícím se hezky oblékám. Ja osobně bych nešla z domu nenamalovana připadala bych si divné zanedbane.Muz o sebe také dbá…

Příspěvek upraven 10.03.21 v 14:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
10.3.21 14:13

Chodím pořád do práce, takže motivaci vypadat dobře mám. Ale je fakt, že spíš než o vzhled jako takový se snažím starat víc než dřív o svoje zdraví - fyzické i psychické. Víc odpočívám než dřív, kdy jsem se hodně drtila náročným cvičením. Ale v kondici se udržuju stále, zařadila jsem do stravy hodně zázvor, rakytník, různé bylinné produkty, vitamíny, starám se o vlasy i pleť. I nějaké nové oblečení jsem v průběhu roku pořídila. Myslím, že celkové zdraví a spokojenost mají beztak na vzhledu největší podíl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
10.3.21 14:15

Já chodím celou dobu do práce, kde musím být za kostýmovou bitch, takže motivace pořád stejná. Jen jsem přestala používat rtěnku :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
10.3.21 14:17

Ne, stale se rada upravuji a oblikam. Chodim asi jednou do tydne do kancelare, tam se maluji. Jinak doma se nemaluji, to jsem se ale nemalovala nikdy, kdyz jsem nikam nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30338
10.3.21 14:24
@Annabela11 píše:
@eva.pass Pečují o sebe pořád, lícím se hezky oblékám. Ja osobně bych nešla z domu nenamalovana připadala bych si divné zanedbane.Muz o sebe také dbá…Příspěvek upraven 10.03.21 v 14:13

Jako že se pajcuješ pod respirátor, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
10.3.21 14:26
@eva.pass píše:
Asi spis pro odlehceni :) posledni mesice nejak nemam motivaci poradne o sebe pecovat, hezky se oblikat, vlasy si upravovat.. je zima, chodime v bundach, v rouskach, vse zavrene, tak nemusim resit nejaky outfit.. jsem na materske, 4mesicni a skoro 4lete dite. Moje cesty jsou jen na hriste, do obchodu, do skolky.. driv jsem dost behala, ted je zima, hlidani bych mela.. jako maluju se kazdy den, ale stejne mi lidi vidi jen oci. Mam stihlou postavu, ale nikdo to ani nevidi v te bunde.. Taky vas tato doba demotivuje k peknemu vzhledu? Co s tim? :)

Mám 4měsícního prcka. Líčím se denně, a na procházku chodím v sukni, kabátu a kozačkách nebo kotníkových botách, pokud není mínus 10. Kvůli sobě i kvůli manželovi: porod není důvod přestat o sebe dbát. Nenalíčená a nahastrošená se sebe lekám sama- dost jsem zhubla (i v obličeji ☹️) a jsem pořád unavená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14172
10.3.21 14:35
@Russet píše:
Jako že se pajcuješ pod respirátor, jo?

Pajcuješ… to slovo neznam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34384
10.3.21 14:38

Ja se teda maluju v sebeobrane, jinak se lekam seba same a mam pocit, ze jsem nemocna, ale namatlat si uz konecne tu hennu, na to sbiram sily uz asi treti tyden :roll: ted ale zacne obdobi bez cepice, za mesic me uz urcite pustej do Prahy, tak to by bylo, abych to nestihla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
10.3.21 14:38
@cecetka píše:
Pajcuješ… to slovo neznam ;)

já jo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
10.3.21 14:39

No ja se musim priznat, ze na HO taky postupne pustnu, doma jsem se nikdy nelicila, takze to nedelam ani ted, vlasy nosim stazene v drdolu a muj satnik se smrsknul na leginy, tricko a mikinu. Ohaknu a namaluju se jen kdyz jdu 1×tydne do kancelare a to pak od muze sklizim pochvalu, jak mi to sekne, takze se mu moje teplakove nenalicene ja asi taky moc nezamlouva. Ale nejak se nedokazu doma dokopat k nicemu navic, proste mi chybi motivace a je mi to trochu lito. Aspon, ze pravidelně cvicim, staram se o plet a nerezignovala jsem na mani/pedi, to uz bych pak byla uplna lesana :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75879
10.3.21 14:41

@eva.pass Hele, u mě je to přesně naopak, já, která jsem vždy chodila v džínách a mikině, mám po půl roce doma chuť vzít si šaty i do obchodu :mrgreen: Teda nemalovala jsem se nikdy a na tom se nic nezměnilo, z mého pohledu patří namalování se k dlouhým večerním a tam zatím nehodlám nic měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat