Motivační filmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 01.05.18 14:07
Motivační filmy?

Ahoj lidičky :)

Chci se zeptat, znáte nějaké dobré motivační filmy? Hlavně v rámci hubnutí?

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 01.05.18 14:50
@lavazza2 píše:
Ahoj lidičky :)Chci se zeptat, znáte nějaké dobré motivační filmy? Hlavně v rámci hubnutí?

filmy jako hrané neporadím, ale na youtube je plno pořadů typu třeba Jste to co jíte, Zhubni nebo přiber, Extrémní proměny…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 01.05.18 14:55

@lavazza2 přehlídka Victoria's secret :mrgreen: stačí mi pět minut a hned vyhodím z košíku bonbóny

Lenka_Hal
Závislačka 4000 příspěvků 01.05.18 16:19

Film si predstavit moc neumim, jako motivacni :think: Ale v sezone zavodu si obcas poustim tenhle klip, pro me je silne motivacni, mam pak chut se poradne pri sportu potrapit… https://www.youtube.com/watch?…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32735 příspěvků 10 inzerátů 01.05.18 18:58

Třeba tento . Nejenže je motivační, je i legrační.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama