Reklama

Motol - nenosí dítě na jip?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 30.01.18 14:42
Motol - nenosi dite na jip?

Ahoj mamicky, budúci mesiac mám termin a budem rodiť v Motole plánovaným cisárom. Už dve kamarátky mi povedali že keď tam boli na jipke, deti im nosili veľmi málo..2×…čo mi príde hrozne malo!…Máte aj vy také skúsenosti? Čo sa dá urobiť/ povedať / napisat aby mi dieťa nosili minimálne raz za 3-4 hodiny?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reklama

Reakce:

ewelinka
Kecalka 217 příspěvků 30.01.18 14:46

Ahoj, moje sestra rodila v Motole císařem před 9-ti lety a dítě jí na JIP nepřivezli ani jednou ( odvezli jí 2× za dítětem na vozíčku)

Flinka
Stálice 74 příspěvků 30.01.18 14:59

@Nikola919 ja tam mela planovany cisar pred cca 2 lety. S tim kontaktem mi to prislo chabe, ja syna videla snad az druhy den a jeste kratce. pacientce na sousednim luzku prineslu dite driv, ale take ji ho myslim nenosilu moc casto. v mem pripade to zduvodnili tim, ze se syn musi jeste dopeci v inkubatoru.
Podotykam, ze Motol povazuji za spickove pracoviste a dobre se o nas jinak postarali.ten kontakt s ditetem byl ale po probuzeni z narkozy strasne zridkavy…nevim, zda to bylo nutne, mozna jo, ale mrzelo me to.

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 30.01.18 19:20

Loni březen. Přivezli 2× - cs ráno, dítě dovezli večer a ráno. Pak jsem hned šla na šestinedělí. Jako mohli by i víc, ale zase někteří nejsou tolik zdatní, aby to hned po cs šlo.

EsterSara
Nováček 1 příspěvek 13.02.18 15:31

Mě dítě v Motole přinesli během 16 hodin 2× vždy na 5 minut.

Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 14.02.18 10:19
@EsterSara píše:

A nežiadala ste aby vám ho nechali na dlhšie? Čo oni na to?

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 14.02.18 10:55

@Nikola919
Znama je ted v motole na jip, dite vozi velmi málo a vubec po tom co jsem slysela, bych do motola nevlezla. Nemyslim schopnost doktoru, ale spis funkcnost a ochotnost personalu.

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 14.02.18 11:32

@Aradhell vis co, jako js to velkovyrobna a treba sestrx na sestinedeli (dospele) dost hruza. Ale doktori schopni a veskere vybaveni.
Takze jde o to, co preferujes. Ja pri prvnim tehu skoncila v motole a nebyt tam, tak tu nejsem a buhvi co malej (ale ja tam rodit stejne chtela)

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 14.02.18 11:48

@Ornwen ja byla na vinohradech, sestry paradni, doktori šikovní, velika spokojenost se vsim, s komunikaci i ochotou

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 14.02.18 12:11

@Aradhell hele ja prosla celou nemocnici. A jinde to bylo fajn. Jip gyn trochu pokulhavala komunikace, ale stačilo se zeptat. To sestinedeli bylo blby, no. To i pooperacni gyn, kde jsem taky chvili byla bylo lepsi, co se pristupu sester tyce.
Rodila jsem tam i druhy, protoze jsem si proste jinam netroufla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >