Motol - nenosí dítě na jip?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 30.01.18 14:42
Motol - nenosi dite na jip?

Ahoj mamicky, budúci mesiac mám termin a budem rodiť v Motole plánovaným cisárom. Už dve kamarátky mi povedali že keď tam boli na jipke, deti im nosili veľmi málo..2×…čo mi príde hrozne malo!…Máte aj vy také skúsenosti? Čo sa dá urobiť/ povedať / napisat aby mi dieťa nosili minimálne raz za 3-4 hodiny?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:
ewelinka
Kecalka 220 příspěvků 30.01.18 14:46

Ahoj, moje sestra rodila v Motole císařem před 9-ti lety a dítě jí na JIP nepřivezli ani jednou ( odvezli jí 2× za dítětem na vozíčku)

Flinka
Stálice 80 příspěvků 30.01.18 14:59

@Nikola919 ja tam mela planovany cisar pred cca 2 lety. S tim kontaktem mi to prislo chabe, ja syna videla snad az druhy den a jeste kratce. pacientce na sousednim luzku prineslu dite driv, ale take ji ho myslim nenosilu moc casto. v mem pripade to zduvodnili tim, ze se syn musi jeste dopeci v inkubatoru.
Podotykam, ze Motol povazuji za spickove pracoviste a dobre se o nas jinak postarali.ten kontakt s ditetem byl ale po probuzeni z narkozy strasne zridkavy…nevim, zda to bylo nutne, mozna jo, ale mrzelo me to.

Ornwen
Závislačka 4716 příspěvků 30.01.18 19:20

Loni březen. Přivezli 2× - cs ráno, dítě dovezli večer a ráno. Pak jsem hned šla na šestinedělí. Jako mohli by i víc, ale zase někteří nejsou tolik zdatní, aby to hned po cs šlo.

EsterSara
Nováček 1 příspěvek 13.02.18 15:31

Mě dítě v Motole přinesli během 16 hodin 2× vždy na 5 minut.

Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 14.02.18 10:19
@EsterSara píše:

A nežiadala ste aby vám ho nechali na dlhšie? Čo oni na to?

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.02.18 10:55

@Nikola919
Znama je ted v motole na jip, dite vozi velmi málo a vubec po tom co jsem slysela, bych do motola nevlezla. Nemyslim schopnost doktoru, ale spis funkcnost a ochotnost personalu.

Ornwen
Závislačka 4716 příspěvků 14.02.18 11:32

@Aradhell vis co, jako js to velkovyrobna a treba sestrx na sestinedeli (dospele) dost hruza. Ale doktori schopni a veskere vybaveni.
Takze jde o to, co preferujes. Ja pri prvnim tehu skoncila v motole a nebyt tam, tak tu nejsem a buhvi co malej (ale ja tam rodit stejne chtela)

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.02.18 11:48

@Ornwen ja byla na vinohradech, sestry paradni, doktori šikovní, velika spokojenost se vsim, s komunikaci i ochotou

Ornwen
Závislačka 4716 příspěvků 14.02.18 12:11

@Aradhell hele ja prosla celou nemocnici. A jinde to bylo fajn. Jip gyn trochu pokulhavala komunikace, ale stačilo se zeptat. To sestinedeli bylo blby, no. To i pooperacni gyn, kde jsem taky chvili byla bylo lepsi, co se pristupu sester tyce.
Rodila jsem tam i druhy, protoze jsem si proste jinam netroufla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >