Motol - nenosí dítě na jip?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 30.01.18 14:42
Motol - nenosi dite na jip?

Ahoj mamicky, budúci mesiac mám termin a budem rodiť v Motole plánovaným cisárom. Už dve kamarátky mi povedali že keď tam boli na jipke, deti im nosili veľmi málo..2×…čo mi príde hrozne malo!…Máte aj vy také skúsenosti? Čo sa dá urobiť/ povedať / napisat aby mi dieťa nosili minimálne raz za 3-4 hodiny?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reklama

Reakce:

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 30.01.18 14:46

Ahoj, moje sestra rodila v Motole císařem před 9-ti lety a dítě jí na JIP nepřivezli ani jednou ( odvezli jí 2× za dítětem na vozíčku)

Flinka
Stálice 69 příspěvků 30.01.18 14:59

@Nikola919 ja tam mela planovany cisar pred cca 2 lety. S tim kontaktem mi to prislo chabe, ja syna videla snad az druhy den a jeste kratce. pacientce na sousednim luzku prineslu dite driv, ale take ji ho myslim nenosilu moc casto. v mem pripade to zduvodnili tim, ze se syn musi jeste dopeci v inkubatoru.
Podotykam, ze Motol povazuji za spickove pracoviste a dobre se o nas jinak postarali.ten kontakt s ditetem byl ale po probuzeni z narkozy strasne zridkavy…nevim, zda to bylo nutne, mozna jo, ale mrzelo me to.

Ornwen
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 19:20

Loni březen. Přivezli 2× - cs ráno, dítě dovezli večer a ráno. Pak jsem hned šla na šestinedělí. Jako mohli by i víc, ale zase někteří nejsou tolik zdatní, aby to hned po cs šlo.

EsterSara
Nováček 1 příspěvek 13.02.18 15:31

Mě dítě v Motole přinesli během 16 hodin 2× vždy na 5 minut.

Nikola919
Povídálka 32 příspěvků 14.02.18 10:19
@EsterSara píše:

A nežiadala ste aby vám ho nechali na dlhšie? Čo oni na to?

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Nikola919
@EsterSara píše:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 14.02.18 10:55

@Nikola919
Znama je ted v motole na jip, dite vozi velmi málo a vubec po tom co jsem slysela, bych do motola nevlezla. Nemyslim schopnost doktoru, ale spis funkcnost a ochotnost personalu.

Ornwen
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 11:32

@Aradhell vis co, jako js to velkovyrobna a treba sestrx na sestinedeli (dospele) dost hruza. Ale doktori schopni a veskere vybaveni.
Takze jde o to, co preferujes. Ja pri prvnim tehu skoncila v motole a nebyt tam, tak tu nejsem a buhvi co malej (ale ja tam rodit stejne chtela)

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 14.02.18 11:48

@Ornwen ja byla na vinohradech, sestry paradni, doktori šikovní, velika spokojenost se vsim, s komunikaci i ochotou

Ornwen
Závislačka 4062 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 12:11

@Aradhell hele ja prosla celou nemocnici. A jinde to bylo fajn. Jip gyn trochu pokulhavala komunikace, ale stačilo se zeptat. To sestinedeli bylo blby, no. To i pooperacni gyn, kde jsem taky chvili byla bylo lepsi, co se pristupu sester tyce.
Rodila jsem tam i druhy, protoze jsem si proste jinam netroufla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama