Kde nakoupit pánské motýlky, kapesníčky, manžetové knoflíčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana1232
Nováček 2 příspěvky 01.04.19 22:12
motýlky, kapesníčky manžetové knoflíčky

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, zda neznátě obchod s pánskými doplňky. Hledám pro svého manžela vázací motýlek s kapesníčkem, popřípadně manžetové knoflíčky. Kde nakupujete tyto věci vy? :)

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 01.04.19 22:21

Záleží jestli chceš objednávat přes net nebo nakupovat v kamenným. Pěkný jsme koupili v Bandi, u Blažka nic moc a jinak vymeteme každý obchod v nákupních centrech, kde mají košile. Na internetu tyhle věci raději nenakupuju. Chce to spíše vidět v reálu, protože nikdy neodhadneš strukturu materiálu nebo jsou fotky upravené a pak je člověk spíš zklamaný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 22:28

Zdravím Jano, já jsem zakoupila pro manžela motýlek u firmy lilugentlemen. Mají také kapesníčky, knoflíčky, kšandy a další věci. S motýlkem jsem byla velice spokojená, jednání bylo skvělé. Firmu mají dva mladí kluci a jejich ochota byla úžasná, vše se dalo domluvit, proto doporučuji tuto firmu. Jinak jsem měla také ráda krispol, ten už bohužel není.

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 01.04.19 22:29

@Jana1232 Tyhle věci se většinou prodávají v obchodech s košilemi nebo obleky. Když si muž kupoval oblek tak mu nabízeli i veškeré doplňky jako kravaty, motýlka, kapesníčky dokonce i ponožky (jiné už mu ani nekupuji).

Jana1232
Nováček 2 příspěvky 01.04.19 22:36

@Heivka Tyto obchody jsem zkoušela ale nikde jsem nenašla vhodný motýlek. Měla jsem představu o vázacím motýlku, který nebude jednobarevný. Sháním veselého, pestrého, což jse zatím nenašla nikde.

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 01.04.19 23:05

@Jana1232 Tak to chce zkusit nějakou prodejnu s hipsterskou módou

Radka152
Nováček 1 příspěvek 01.04.19 23:08

@Heivka Výše zmíněná firma lilugentlemen se mi zamlouvá. Mají přesně ten typ motýlků co hledáte podle popisu.

Váš příspěvek
Reklama