Moučnivka a zadeček jako oheň, 4měsíční miminko

Anonymní
2.7.15 06:44

moučnivka a zadeček jako oheň

Pomoc :( :( Holky, můj malej (4měsíce) má moučnivku a dostalo se mu to do stolice. Má úplně červenej zadeček a puchýřky :( :( Dostaly jsme na to nějakou mastičku, ale nevidím žádné zlepšení :( Můžete mi nějak poradit? Navíc je z toho dost plačtivej a já se traápím, jak on se trápí :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.7.15 07:37

Bohužel dokud se nezbaví moučnivky tak se nezlepší ani zadeček. zkuste gencianu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8664
2.7.15 07:42

Bohužel to souvisí, mi se hodně osvědčil na zadeček Imazol krémpasta a starý dobrý Pityol (oni dneska píšou, že se do deseti let nesmí používat, ale je to jen kvůli ceně testů). A dořešit pusinku, nedávat dudlík, prsa jsou prozatím v pohodě? Možná na čůrání zkusit bezplenkovou metodu a nechat zadeček bez plenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
2.7.15 07:42

Nechte si od doktorky napsat nistatin. Ten na moučnivku v pusince zabírá v podstatě okamžitě. Já si tím mazala i prsa, na zadeček to myslím půjde taky. V Praze ho míchají v lékárně ve Vinohradský nemocnici, poliklinika petrovice a v thomayerově nemocnici. Jak je to mimo Prahu nevím, ale spíš to budou dělat v nemocničních lékárnách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 08:18

Mám 5 mesicni holcicku a zrovna jsem moucnivku dolecila, take mela puchyrky, nezabrala me ani genci, ani ty tycinky do pusinky ale jedine co zabralo byl borax(dala jsem jen 3 krat) a na mazani rozhodne Dermazulen- vse bez predpisu a mala uz nema ani puchyrky ani bily povlak v pusince a hlavne uz nerve..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
2.7.15 08:57

Zadecek vetrat, vetrat a vetrat, snazit se drzet v suchu. Zkus ho oplachovat cernym cajem, hermankem, repikem, ty vysusuji, hoji. K ususeni zadecku po prebalovani, koupani..je mozne pouzit i fen. Zni to zvlastne, ale pomuze to zadecek opravdu dukladne vysusit a zabranit mokvani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
2.7.15 09:20

Měli jsme to také. Malý v pusince a na zadečku, já na prsou. Bylo to furt dokola. Na pusinu jsem používala genciánku, na zadeček imazol. Oběma homeopatika BORAX. Zadeček hodně větrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
2.7.15 09:20

Jo a vyvařovat dudlíky, lahve, vše co dostane do pusy neb to budete mít jinak zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama