Reklama

Moudrák u 17leté holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
Stálice 92 příspěvků 07.09.18 20:36
Moudrák u 17leté holky

Ahoj holky, segra ma problem s moudrákama, jeden ji vytahly před rokem, jenže zbylé 3 ji stále zlobí. Dneska ji u zubaře dali doporučení do nemocnice že ji vyndaji všechny 3 najednou. Myslíte že ji to udělaji v lokálce, nebo celkové anestezii?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

flicek18
Stálice 88 příspěvků 07.09.18 20:40

Mě zubař chce vyndat oba horní a podle toho co mi o tom říkal, tak lokálně. Ale jestli má sestra nějaké větší problémy s moudrakama tak asi záleží jestli ji je čistě jen vyndaj nebo budou dělat i něco jiného.
Ideálně zajít se na to zeptat přímo do nemocnice kde by ji to dělali ;)

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 07.09.18 20:42

Těžko říct, ale jestli je to do nemocnice, tak snad ji uspí. Mně je trhali postupně a jen normální umrtvovací injekce.

Evickamicka
Stálice 92 příspěvků 07.09.18 20:43

@flicek18 jeden ji prave vyndal nas zubař, jenze ji ho vysekaval z kosti tak uz si na to netroufne, pritoze ty ostatni ma v kosti taky a ty horni dokonce i ne v řadě za zubama, ale v patře. Do nemocnice s ni mamka pujde objednat v pondeli, tak se zeptaji.

Shena
Povídálka 25 příspěvků 163 inzerátů 07.09.18 20:44

Mně zubařka řekla, že všechny najednou určitě nevytrhne. Dělala mi to po jednom. Už jen kvůli tomu, kdy by se to třeba špatně hojilo, tak se pak člověk z té bolesti zblázní, když má třeba zánět po 3 vytržených zubech. Brala mi je po jednom, a naštěstí tedy v pořádku, ale všechny najednou si nedovedu představit …

Evickamicka
Stálice 92 příspěvků 07.09.18 20:47

On ji řekl že ji nechce trápit každým vytrhnutím, zme se to vezme jednou bolestí

flicek18
Stálice 88 příspěvků 07.09.18 20:54

Tak to nevím, ale zatím všichni co jim vydávali zuby tak jim to dělali jen lokálně.

vokishka
Extra třída :D 12286 příspěvků 07.09.18 20:55

Já mám pocit, že synovi známé to dělali naráz, že šlo o tohle. Ležel týden v nemocnici, nejprve jedl jen brčkem. Čekal ovšem rok na termín.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62455 příspěvků 3 inzeráty 07.09.18 20:56

@Shena Ja jo, byla jsem na 3 zaroven, vsechny sekali, rostli mrchy nalezato pod sedmicky… A v pohode, poctive jsem tedy brala prasky na bolest, ale když se to resi preventivne, tak neni sebemensi duvod, aby tam byl zanet, vyseknou to, zasiji a jeste jsem dostala do kapacky atb.

@Evickamicka Uspavat nechteji, ale me to delali v analgosedaci, coz jsi mimo, ale spolupracujes, akorat se to tedy plati.

Malaga
Generální žvanilka 24317 příspěvků 07.09.18 20:58

To ti tu asi nikdo neřekne. Záleží jak vypadá rentgen a na zvyklostech pracoviště.
Jako CA není pro organismus nic dobrého, většina extrakcí se dá zvládnou lokálním umrtvením.

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 07.09.18 21:19
@Evickamicka píše:
Ahoj holky, segra ma problem s moudrákama, jeden ji vytahly před rokem, jenže zbylé 3 ji stále zlobí. Dneska ji u zubaře dali doporučení do nemocnice že ji vyndaji všechny 3 najednou. Myslíte že ji to udělaji v lokálce, nebo celkové anestezii?

já byla nedávno trhat 6 zubu najednou. Myslela jsem si že budem trhat postupně, ale ne šly všechny najednou. A zaleží jak je chirurg šikovný. Byla jsem trhat 1 zub a trpěla jsem hodinu v ordinaci a týden doma. Šla jsem jinam do půl hodiny bylo hotovo a bez bolestí. Vše bylo jen umrtveno injekci takže v lokálce

Betyssek
Stálice 84 příspěvků 07.09.18 21:19

@Evickamicka me vydávali vsechny 4 najednou. V celkovce, v Praze ve vojensky nemocnici… A bylo to super, po jednom bych na to uz po prvnim zubu nesla :mrgreen:

chrastitko11
Kecalka 436 příspěvků 07.09.18 21:42

Jen po injekci víc jak dva zuby se vyndávat nesmí co vím já :nevim:

Nell2
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 07.09.18 21:48

V lokálce.

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 21:50

Já pod narkózu bych nešla. Trhali mi je s injekci a časovým odstupem postupně na zubní chirurgii…jestli nemá komplikace tak bych na vyndání všech nešla. Ja měla kořeny zahle a špatně položené ac to vypadalo na komplikace tak doktorka byla luxusní ..umrtvila a po injekci byl zub do minuty venku ( a tak to bylo u všech). Z toho jsem měla jeden v zánětu a vůbec jsem nevěděla že mi něco trhá…a rekonvalescence? Žádná… Já radši 100× trhat než vrtat zub.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama