Reklama

Kočárek - Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katkame
Povídálka 11 příspěvků 02.02.18 13:31
Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection

Ahoj,

Nemáte někdo kočárek Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection? Ráda bych věděla, jaké s ním máte zkušenosti. Včera jsem se na něj byla podívat v obchodě a je skvěle ovladatelný a nepůsobí tak robustním dojmem jako ostatní terénní sporťáky a taky se mi moc líbí ten jejich design. Jen teda cena se mi zdá hodně přemrštěná a na zahraničních webech jsem našla pár recenzí například o tom, že látka kočárku rychle vybledne a nevypadá pak hezky a nebo že se jednoduše ušpiní a špatně čistí… Ve výběru máme i další kočárky, které jsou funkčností dost podobné, cenově podstatně nižší ale vzhledově se nám až zas tolik nelíbí…
Díky za jakoukoliv recenzi.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:06

Já jsem s ním snad nejvíc spokojená. Původně jsme měli Bugaboo Buffalo. Kočárek působil krásně, prostorně, jízda plynulá. S cestováním jsme měli, ale obrovský problém, byl hodně málo skladný. Sporťák jsme použili tak 2×. Furt se převracel do zadu, v zimě s fusakem atp byl celkem málo prostorný. Do mountain buggy se mi ze začátku moc nechtělo. Připadal mi až moc velký a neskladný. Nakonec mě fakt mile překvapil a skladný opravdu je! Projede úplně všechno, je opravdu prostorný a kupodivu i celkem lehký. Navíc má polohovatelnou opěrku do úplného lehu. S čištěním problém nemám. Barvy sice vybledly ale fakt jen trošičku, že to na fotkách není poznat. Čistí se sice o dost hůř než Bugaboo Buffalo, ale není to nic co by se nedalo zvládnout. Doufám, že to i po tak dlouhé době někomu pomůže :D

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >