Kočárek - Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katkame
Povídálka 11 příspěvků 02.02.18 13:31
Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection

Ahoj,

Nemáte někdo kočárek Mountain Buggy Urban Jungle luxury collection? Ráda bych věděla, jaké s ním máte zkušenosti. Včera jsem se na něj byla podívat v obchodě a je skvěle ovladatelný a nepůsobí tak robustním dojmem jako ostatní terénní sporťáky a taky se mi moc líbí ten jejich design. Jen teda cena se mi zdá hodně přemrštěná a na zahraničních webech jsem našla pár recenzí například o tom, že látka kočárku rychle vybledne a nevypadá pak hezky a nebo že se jednoduše ušpiní a špatně čistí… Ve výběru máme i další kočárky, které jsou funkčností dost podobné, cenově podstatně nižší ale vzhledově se nám až zas tolik nelíbí…
Díky za jakoukoliv recenzi.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama