Může z toho něco být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bojovnikmars
Nováček 1 příspěvek 08.09.18 12:48
Môže z toho niečo byť?

V pondelok som nastúpil do novej práce. V piatok som sa vracal z obeda. Pred dverami jednej z kancelárií ma zastavila mladá kolegyňa. Pozdravila ma. Spýtala sa ma či som tu nový. Podala mi ruku a predstavila sa. Spýtala sa ma ako sa mi tu páči a na akom oddelení robím. Nakoniec sme si povedali ahoj, ona vošla do kancelárie, zatvorila za sebou dvere a ja som sa vrátil do svojej. Myslíte si, že by z toho mohlo niečo byť? Ďakujem za prejavené názory.

Reakce:
niki V
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 08.09.18 12:51

@bojovnikmars myslim že chtěla být jen slušná a chtěla tě přivitat v nove práci.

Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 08.09.18 13:03

:lol: panebože
Jo,budou z toho tři děti

Monchichik
Kelišová 5393 příspěvků 08.09.18 13:04

Normální slušné chování. Co by z toho jako mělo být? ;)

nostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 08.09.18 13:07
@bojovnikmars píše:
V pondelok som nastúpil do novej práce. V piatok som sa vracal z obeda. Pred dverami jednej z kancelárií ma zastavila mladá kolegyňa. Pozdravila ma. Spýtala sa ma či som tu nový. Podala mi ruku a predstavila sa. Spýtala sa ma ako sa mi tu páči a na akom oddelení robím. Nakoniec sme si povedali ahoj, ona vošla do kancelárie, zatvorila za sebou dvere a ja som sa vrátil do svojej. Myslíte si, že by z toho mohlo niečo byť? Ďakujem za prejavené názory.

Vyvozovat z toho kdoví co, je trochu úsměvné, ale teoreticky, pokud je nezadaná, a zafunguje vzájemná chemie, není to vyloučené. ;)

SunSan
Kecalka 290 příspěvků 08.09.18 13:33

Já si myslím ze je uz ted zamilovaná :mrgreen:
Ne tak vazne, co by nemohlo…ale myslím ze z její strany šlo jen o přivítání nového kolegy.

R.E.M.I 98
Povídálka 32 příspěvků 17.09.18 00:33

Ahoj. Ne. Byla to od ní slušnost. :mrgreen:

bětee
Kecalka 185 příspěvků 17.10.18 14:33
@bojovnikmars píše:

a viděli jste se od té doby znovu? Pokračuje to nějak?

Premek_Orac
Závislačka 4413 příspěvků 17.10.18 14:43

@bojovnikmars Měl bys jí při příštím setkání požádat o test na pohlavně přenosné choroby a uvidíš :-)
Ne vážně. Pokud tě někdo takhle hezky okouzlí při prvním setkání, je to moc hezký. Jak popisuješ její chování, tak je mi taky hned sympatická :-). Ale nejspíš byla jen zdvořilá a milá, možná tam byla i nějaká prvotní sympatie z její strany. Můžeš na vaši konverzaci příště navázat, po čase ji zkusit pozvat na společný oběd, jak se ve firmách chodí, a uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >