Můžu být těhotná s těmito příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LilienRebeka
Nováček 2 příspěvky 08.01.19 17:16
Možem byt tehotna ak mam tieto priznaky?

Ahojte, viem je toho tu asi vela uz. Vsetko som to precitala ale zaujimal by ma Vas nazor. Myslite že možem byt tehotna? Mali sme sex posledny den MS ale tak asi za 5 dni som dostala hrozny prujem v Piatok, bolo mi i na zvracanie. Na druhy den ma hrozne bolela hlava a krize a kycle- to bolo fakt hodne. Nenapadlo by ma ze mozem byt s tymto tehotna ale priatel mi povedal ze to tu cital ze to mozu byt priznaky. Prujem trval alebo trva stale ale nie tak moc a je iba jednou denne rano. Na zvracanie mi je rano a vecer. Brala som predtym omeprazol a pytala som sa doktorky ze si jo mam nasadit ze to mozu i tehotne. Mam ale i take pichanie v podrisku ale to neviem ci si uz i nevsugeruvavam lebo vecer to tu vzdy citam. Dnes je Utorok 9 den po pripadnom pocati. Snazime sa o mimi asi tak 2 mesiace a vzdy hlavne vtedy ked si myslim ze mam OVU ale ziadne OVU testy si nedelam. Tak čo vy na to? Minulu menstruaci som mala silnou, tak neviem ci by to este mohlo byt z minuleho mesiaca? Testovat sa zajtra je asi este skoro co? Dakujem za info. :mavam:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 08.01.19 17:20

Příznaky způsobuje hcg a na to je proste brzy - rozhodne paty den po sexu nesouvisí průjem s tehotenstvim. Spíše pěkná střevní viróza.

Kriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 08.01.19 17:23

Případně testuj až za týden, ale nemyslím si že by ty nevolnosti byly k těhotenství, příznaky nastupují s nárůstem hcg, takže v době kdy už musíš mít pozitivní test. A týden po styku fakt žádné příznaky nejsou. Spíš si někde chytla nějakou střevní chřipku.

Celina
Závislačka 3934 příspěvků 08.01.19 20:35

Klasický syndrom vyčtených těhotenských příznaků

LilienRebeka
Nováček 2 příspěvky 08.01.19 21:20

Ok dakujem za nazor

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >