Možná alergie na kravské mléko

Anonymní
21.1.20 15:11

Možná alergie na kravské mléko

Ahoj. Chtěla bych se zeptat na jak dlouho vysadit výrobky s kravskou bílkovinou, abych zjistila, že je to opravdu alergie na ni? Syn je už skoro týden nemocný (vysoké teploty, kašel) a cca přes týden dáváme výrobky s kravskou bílkovinou. Když jsme si četla reakce na alergii, má snad všechno co se tam píše, ale zas nevím zda to nemůže být třeba k té nemoci. Rostou mu do toho i zuby, má oteklé a červené dasne, takže ten průjem co má, může být i k tomu. Ale ve stolici je i hlen, tak nevím :nevim: chci tedy zkusit vysadit výrobky s kravskou bílkovinou, ale nevím na jak dlouho. Poradi někdo prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
21.1.20 15:25

Mně tenkrát dr trvrdila, že stačí týden - syn ve 3 měsících měl hlen i krvavé nitky ve stolici a průjem, vysadila jsem tenkrát úplně všechno (u sebe, protože jsem kojila) - mléko vč. stopových prvků ve všech potravinách, kuřecí maso, hovězí maso i vejce a trvalo skoro měsíc, než se mu stolice úplně vyčistila a upravila. Později jsem postupným zkoušením těchto potravin zjistila, že má alergii opravdu na všechny tyto věci.

Ale podle toho, co popisuješ, jeho příznaky klidně opravdu můžou souviset s virózou a zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
21.1.20 18:52

U nás zlepšení nastalo po 14 dnech bez mléčné bílkoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama