Možná anorexie a k tomu zácpa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 07:34
možná anorexie a k tomu zácpa?

Prosím máte zkušenosti, četla jsem že u velkého ubytku váhy je zácpa dcera zácpu má již velmi dlouho, je v nemocnici na zácpu ji nechtějí nic dát, tak již týden trpí. S tímto se podýká již 8 měsíců od doby kdy zhubla celkově 10 Kg.

Nikdo mi neřekne, jestli tam zácpa je k tomu, i když dcera jí a myslím, že psoeldní dny opravdu dost ale jen se jí to tam převaluje a bolí. Tím pádem zase bude jíst méně..začarovaný kruj…

Reakce:
Cinkatko
Povídálka 15 příspěvků 11.07.19 07:41

Zkuste čas z listu senny, pomůže jí. Má projímavé účinky a neni to nic drastického. Každpádně, když jsem měla s jídlem problém já, brala jsem ve velké míře projímadla, tělo se pak dost dlouho vzpamatovávalo… nemohla něco takového brát, aniž byste to veděla? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 08:28

Zkoušeli jsme lactulosu, duphalac, forlax..nic nezabírali. Až poslední měsíc občas gutalax protože to už nešlo asi 6 den.

Jinak sama od sebe ne to vím určitě

Showme_a
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 11.07.19 08:35
@Anonymní píše:
Zkoušeli jsme lactulosu, duphalac, forlax..nic nezabírali. Až poslední měsíc občas gutalax protože to už nešlo asi 6 den.Jinak sama od sebe ne to vím určitě

A zjistovali vubec lekari z ceho to ma? Toto byvaji priznaky celiakie…

brumi
Kelišová 6691 příspěvků 11.07.19 13:28

Pokud nebyla už tak dlouho a opravdu jí a má bolesti dejte glycerinovvy cipek, nic to neudělá jen si konečně zajde, lepší než projímadla. A každopádně by jsem trvala na vyšetření co se děje, pokud se bude problém opakovat. Po anorexii je celé tělo totálně rozházene a bude to chtít i čas aby se srovnalo, nasadit probiotika, dostatek tekutin vlákniny a pohyb. Jinak dát svestkovy kompot, šaratici. A hlídat příjem jídla a odchod stolice. Také nacvicovat vyprazdnovani, na lacno vlajku vodu cca hrnek a za půl až hod zkusit na velkou a opakovat každý den, střeva se naučí…

brumi
Kelišová 6691 příspěvků 11.07.19 13:30

@Showme_a ne v6dy já měla zase před dietou opačný problém. Ale testy by nevadilo zkusit

Showme_a
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 11.07.19 22:24

@brumi tak ja nemela zadne takove problemy jen jsem chodila na velkou za 2-3dny ale bez bolesti. Byla jsem ale podezrivana z anorexie a ne vzdy pri hubnuti to musi byt tim :nevim:

brumi
Kelišová 6691 příspěvků 12.07.19 12:52

@Showme_a samozřejmě, může být spousta dalších příčin. Tak to jste měla štěstí já x let šílené průjmy zvracení kolika vyrazka no děs :zed:

Váš příspěvek
Reklama