Možná opožděná menstruace po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.04.18 17:49
Možná opožděná menstruace po porodu

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jestli jste mívaly opožděnou ms po porodu a popřípadě za jak dlouho se to dalo do normálu? Jsem 5 měsíců po porodu a měla bych dostat 3 nebo 4 menstruaci. :roll: Dříve jsem měla období, kdy jsem to měla vždy o dva dny dříve, ale potom se to srovnalo. Zpoždění jsem měla opravdu jen párkrát. Minulý měsíc jsem to měla 18 a teď ještě pořád nic. Fakt je, že jsem hodně často a docela dost ve stresu. Taky jsem začala brát nové léky spojené se štítnou žlázou a rychlým bitím srdce. Ale i tak už si začínám říkat jestli se mám obávat nebo ještě ne. Test si koupit samozřejmě půjdu, ale než se tak stane…chtěla jsem se jen zeptat na vaše zkušenosti :) Jestli je nepravidelná ms po porodu normální, jak velké výkyvy jsou možné, kdy se to cca zlepší atd. :c

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4505 příspěvků 21.04.18 19:06

No řekla bych, že všechny varianty, které píšeš můžou být správné. Těžko říct :nevim:

Soňa Zacharová
Závislačka 3278 příspěvků 21.04.18 19:09
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla jsem se zeptat jestli jste mívaly opožděnou ms po porodu a popřípadě za jak dlouho se to dalo do normálu? Jsem 5 měsíců po porodu a měla bych dostat 3 nebo 4 menstruaci. :roll: Dříve jsem měla období, kdy jsem to měla vždy o dva dny dříve, ale potom se to srovnalo. Zpoždění jsem měla opravdu jen párkrát. Minulý měsíc jsem to měla 18 a teď ještě pořád nic. Fakt je, že jsem hodně často a docela dost ve stresu. Taky jsem začala brát nové léky spojené se štítnou žlázou a rychlým bitím srdce. Ale i tak už si začínám říkat jestli se mám obávat nebo ještě ne. Test si koupit samozřejmě půjdu, ale než se tak stane…chtěla jsem se jen zeptat na vaše zkušenosti :) Jestli je nepravidelná ms po porodu normální, jak velké výkyvy jsou možné, kdy se to cca zlepší atd. :c

Docela se v tom strácím. Za těch 5 měsíců co jsi po porodu jsi měla ms? Nebo jsi měla nepravidelnou ms před těhu? Záleží zda i kojíš nebo ne. Samozřejmě to může být i lékama na tu štítnou žlázu

beruska9
Extra třída :D 10383 příspěvků 21.04.18 19:23

Nerozumim tem cislum, ale jo, nepravidelna ms nejakou dobu byt muze, nekdy se hormonh srovnavaji dlouho. Stres muze mit vliv, nove leky muzou mit vliv…srovnava se to kazdemu jinak.
Osobne mi nabehla dost pravidelna, ale trochu se rozhodila po ukonceni kojeni na par mesicu, pak zase cca srovnala, s obcasnym vykyvem, ale ja nemivala nikdy uplne pravidelnou (mimo brani HA).

MartinaIrena
Echt Kelišová 9871 příspěvků 21.04.18 19:27

Taky si myslim, ze je to prechodny stav, nez se srovnaji hormony. Zvlast pri kojeni.

rybářka
Stálice 77 příspěvků 3 inzeráty 21.04.18 21:03

Já jsem první MS po porodu dostala až za 18 měsíců, dokud se malý kojil, měla jsem klid, to bylo super. Srovnávalo se mi to asi 3 měsíce a nejdelší interval mezi MS byl myslím 45 dní, už jsem si říkala, jestli nejsem těhotná. Podle mě to můžou být všechny varianty, které píšeš, hormony, stres, štítná žláza i těhotenství..

Anonymní  23.04.18 18:43

@beruska9 Jakým číslům přesně? 8o

Anonymní  23.04.18 19:35

@Soňa Zacharová
Omlouvám se za nesrozumitelnost :?
Po porodu jsem měla ms třikrát nebo čtyřikrát, bohužel to nevím přesně. Nejsem si jistá jestli to poprvé bylo v lednu nebo únoru. :zed: Před těhotenstvím (třeba 6 měsíců) jsem to měla s maximálním rozdílem + - 2 dny. A nekojím. Kojila jsem cca 2,5 měsíce :roll:

Soňa Zacharová
Závislačka 3278 příspěvků 23.04.18 19:38
@Anonymní píše:
@Soňa Zacharová
Omlouvám se za nesrozumitelnost :?
Po porodu jsem měla ms třikrát nebo čtyřikrát, bohužel to nevím přesně. Nejsem si jistá jestli to poprvé bylo v lednu nebo únoru. :zed: Před těhotenstvím (třeba 6 měsíců) jsem to měla s maximálním rozdílem + - 2 dny. A nekojím. Kojila jsem cca 2,5 měsíce :roll:

Tak jsou 3 možnosti může to být novými léky nebo těhotenství nebo že to budeš mít nepravidelný a tam mě osobně stačilo na 3 měsíce nasadit HA

Anonymní  23.04.18 19:49

@Soňa Zacharová no, já doufám v to oddálení… Hlavně mě asi zajímalo, jak dlouho se to tak může opozdit 8o Samozřejmě je mi jasné, že záleží na těch faktorech a individuálně na těle ženy, ale i tak jsem spíš chtěla reakce, jak to měly ostatní. Bohužel mi sem stejně moc lidí nepíše, takže se toho asi moc nedozvím :lol: Nemám totiž tušení co je možné a v pohodě a co už třeba vážně ne… :roll: Jestli týden, dva týdny a nebo jestli někdy ženy nedostaly ms klidně vůbec v ten jeden měsíc. Ach jo ???? Nevím jak moc dokáže stres tohle ovlivnit…

Soňa Zacharová
Závislačka 3278 příspěvků 23.04.18 19:59
@Anonymní píše:
@Soňa Zacharová no, já doufám v to oddálení… Hlavně mě asi zajímalo, jak dlouho se to tak může opozdit 8o Samozřejmě je mi jasné, že záleží na těch faktorech a individuálně na těle ženy, ale i tak jsem spíš chtěla reakce, jak to měly ostatní. Bohužel mi sem stejně moc lidí nepíše, takže se toho asi moc nedozvím :lol: Nemám totiž tušení co je možné a v pohodě a co už třeba vážně ne… :roll: Jestli týden, dva týdny a nebo jestli někdy ženy nedostaly ms klidně vůbec v ten jeden měsíc. Ach jo ???? Nevím jak moc dokáže stres tohle ovlivnit…

Stres je celkově prevít. Určitě bych počkala max týden. Jinak si udělat test a návštěvu na gyndě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama