Možná výhružka smrtí - oznamovací povinnost

Anonymní
4.8.15 19:00

Možná výhružka smrtí - oznamovací povinnost

Ahoj všem, prosím o zachování anonymu, je to velmi citlivé…právě mi volal manžel z práce, pracuje jako vedoucí a pod sebou má zaměstnankyni z Ukrajiny, která pracuje přes agenturuu, té říkejme X…ale na začátku minulého měsíce přešla do agentury jiné, té říkejme Y…A jde o to, že dnes přišel majitel agentury X, že pokud neproplatí fakturu jemu, ale proplatí ji majitely agentury Y, tak té zaměstnankyni utrhne hlavu…obě agentury jsou ukrajinské, takže asi „válka gangů“ - no a mě jde teď o to, jestli to máme brát vážně, a máme oznamovací povinnost a zavolat na policii, nebo já nevím…nechci to zlehčovat, pevně věřím že by jí život nevzal, ale bojím se toho, že se vážně něco stane, a manžela by potom mohli obvinit jako „spolupachatele“, když tuto výhružku zaznamenal ale nic neudělal…manželův šéf je absolutně v klidu a prý je to problém jich tří (X, Y a zaměstnankyně)…já ale nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
4.8.15 19:04

Kolikrát jsem někomu řekla, že mu utrhnu hlavu, to už bych dávno byla v base :mrgreen: promiň jestli ti to fakt přijde tak vážné a já to zlehčuju, ale určitě bych to nebrala tak jako ty… vůbec ne jako válku gangů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 19:05

@JaneDoe no já právě nevím…jsou to takoví ti týpci, kteří mají zlaté řetězy, kožené bundy, drahá auta atd atd…ale na druhou stranu se bojím, že když to oznámíme a on by ve finále nijak neublížil, aby pak nešel po manželovi, že ho teď hlídá policie… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
1892
4.8.15 19:14

A co tak přesně si myslíš že asi policie udělá? Stáhnou z dovolený nejlepšího detektiva aby šel po stopě válce gangů? Nebo nasadí agenta s povolením zabíjet?

Kidně to oznamte polici, jestli vás tíží svědomí. Nejdřív vás uvítá zdvižené obočí, s čím je to otravujete. Pokud budete hodně neústupní, dostanete za nějakou dobu papírek, že se to odkládá. Oznámit můžete, k ničemu to nebude. Realita je taková, že dokud se nikomu nic nestane, policie neřeší (ono taky není moc co).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
4.8.15 19:18

A co na to ta zaměstnankyně? Přece jen, je to její hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2657
4.8.15 19:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
4.8.15 20:08

Hlava se trha dost tezko, vsechny ty vazy, svaly…
Nechapu v cem vidis valku gangu, majitel X je nas.an, ze presla k Y, tak se vzteka. Kdyby to byl mafian, ktery se chysta zabit cloveka, tak to rozhodne nebude roztrubovat do sveta a zkratka to udela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 20:25

@AlphaOmega no nevím, ale manžel měl v práci zaměstnankyni, pro kterou si přišla policie v souvislosti s její nalezenou mrtvou spolužačkou (nedávno to všude běželo - spáchala sebevraždu a našli jí utopenou ve Vltavě), dlouho jí vyslýchali a i když o jejích úmyslech tušila (dost o tom mluvila, ale ona jí nevěřila), tak se jí snažili „přišít“ spolupachatelství… :-/ proto se bojím…nečekám že zavolaj Colomba nebo Kojaka :D
@Knihomyš jo tak to mě pobavilo :lol:, trocha odlehčení…no tak ta se bojí a neví co má dělat…navíc výplaty už jsou odeslány, faktury zaplaceny…
@Bibi239 řekla bych že je docela jasné že holýma rukama by to neudělal…právě mi to přijde jako varování že když nezaplatí jemu tak to schytá ona - že si zchladí žáhu… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
4.8.15 20:37
@Knihomyš píše:
A co na to ta zaměstnankyně? Přece jen, je to její hlava.
:lol:
  • Citovat
  • Upravit
10365
4.8.15 20:41

Asi přestanu na děti volat (když dělají blbiny na nevhodných místech) Já vás vykostím, háďata! Aby mi něco nepřišili :think: :mrgreen:
Jinak nic moc s tím dělat nemůžeš, tenhle výraz používá kdekdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
4.8.15 20:54
@Anonymní píše:
@AlphaOmega no nevím, ale manžel měl v práci zaměstnankyni, pro kterou si přišla policie v souvislosti s její nalezenou mrtvou spolužačkou (nedávno to všude běželo - spáchala sebevraždu a našli jí utopenou ve Vltavě), dlouho jí vyslýchali a i když o jejích úmyslech tušila (dost o tom mluvila, ale ona jí nevěřila), tak se jí snažili „přišít“ spolupachatelství… :-/ proto se bojím…nečekám že zavolaj Colomba nebo Kojaka :D
@Knihomyš jo tak to mě pobavilo :lol:, trocha odlehčení…no tak ta se bojí a neví co má dělat…navíc výplaty už jsou odeslány, faktury zaplaceny…
@Bibi239 řekla bych že je docela jasné že holýma rukama by to neudělal…právě mi to přijde jako varování že když nezaplatí jemu tak to schytá ona - že si zchladí žáhu… :-(

Spolupachatelství při sebevraždě? Co už dneska neumíme :lol:

Takže tady nejde o to pomoci zaměstnankyni, ale pokrejt sebe, aby jsme byli z obliga. Pak byl můj příspěvek mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.8.15 21:09

Určitě bych nic nehlásila. To mi řeklo už tolik lidí a já to řekla tolika lidem a nikdo nic nenahlašoval. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
4.8.15 21:14
@Knihomyš píše:
A co na to ta zaměstnankyně? Přece jen, je to její hlava.

Souhlasi? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
4.8.15 21:17
@zuzouš píše:
Asi přestanu na děti volat (když dělají blbiny na nevhodných místech) Já vás vykostím, háďata! Aby mi něco nepřišili :think: :mrgreen:
Jinak nic moc s tím dělat nemůžeš, tenhle výraz používá kdekdo.

A ja ze ho pretrhnu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
4.8.15 23:03

Zas tak vtipně jsem to nemyslela. Ta její současná agentura by jí nepomohla? Ale fakt nevím, jak to chodí, ani proč měnila agenturu, tak těžko říct. Taky si to asi predstavuju naivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama