Možná že jsem těhotná - příznaky diskuze

Anonymní
30.4.20 08:00

Možná že jsem těhotná - příznaky diskuze

Cauky snažilky, přes pár měsíci jsme se urputně snažili o druhé mimi ale i po půl roce milování přímo na ovulaci nepomohlo tak jsme preatli a začali si dávat pozor a teď po několika měsících dávání si pozor meskam 3ti den, mám větší těžší prsa a bolavé bradavky, kovovou chuť v puse a jsem náladova 8o před týdnem mne hrozně bolel podbřišek ale jen na jedné straně i na dotek :think: test si kdyztak budu dělat až v neděli :palec: pojďte pokecáme o tom.. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7605
30.4.20 08:02

Je to buď a nebo.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
30.4.20 08:02

Prijd pokecat, az si udelas test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17267
30.4.20 08:03
@Anonymní píše:
Cauky snažilky, přes pár měsíci jsme se urputně snažili o druhé mimi ale i po půl roce milování přímo na ovulaci nepomohlo tak jsme preatli a začali si dávat pozor a teď po několika měsících dávání si pozor meskam 3ti den, mám větší těžší prsa a bolavé bradavky, kovovou chuť v puse a jsem náladova 8o před týdnem mne hrozně bolel podbřišek ale jen na jedné straně i na dotek :think: test si kdyztak budu dělat až v neděli :palec: pojďte pokecáme o tom.. :palec:

Ahojky, jednoduší bude si udělat test, abys věděla zda čekáš mimco. Drzim palecky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
30.4.20 08:04

A o čem konkrétně chceš kecat? Ze většině ženských tady je úplně jedno, ze mas tři dny zpoždění a chceš tady diskutovat, i když by sis mohla udělat test za 20 Kč a nemuseli bychom tady vůbec číst další brak? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
30.4.20 08:13

Mne vzdy prekvapuje, kolik holek ma hned ty priznaky… ja mela jeden priznak (extremni unava), a to az nekdy od 7tt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 08:17

Jste zlé :D asi zakoplexovane.. U první jsem měla test až několik dní po vynechání takže teď bych lovila akorát tak duchy a při prvním jsem měla taky jen jeden příznak a taky extrémní únavu a tohle je jiné. Říká se že každé těhotenství je jiné :mrgreen: a i kdyby to bylo jen zpoždění tak noa? Je tu určitě hodně holek co čeká až budou moct udělat test protože teď je brzo.. Tak s nima může člověk pokecat

• Citovat
  • Nahlásit
1558
30.4.20 08:20
@eva.pass píše:
Mne vzdy prekvapuje, kolik holek ma hned ty priznaky… ja mela jeden priznak (extremni unava), a to az nekdy od 7tt :nevim:

To je spis nejaka vsugesce..
Ja taky zadny příznak nemela, bolelo me v podbrisku jako bych to mela dostat.. Akorat ze ja mam menstruaci přesnou jak hodinky, takze kdyz to meskalo 4ty den, bylo mi jasny, ze to neni jen tak :lol: A to jsme nic neplánovali, a ted nam to uz leze po byte. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34668
30.4.20 08:22
@Anonymní píše:
Jste zlé :D asi zakoplexovane.. U první jsem měla test až několik dní po vynechání takže teď bych lovila akorát tak duchy a při prvním jsem měla taky jen jeden příznak a taky extrémní únavu a tohle je jiné. Říká se že každé těhotenství je jiné :mrgreen: a i kdyby to bylo jen zpoždění tak noa? Je tu určitě hodně holek co čeká až budou moct udělat test protože teď je brzo.. Tak s nima může člověk pokecat

Při zpoždění to není lovení duchů. Jsou tu případy, že si udělají „tuleníčko“ a zoufalka počůrá za 5 dní test, protože ji bolí břicho a je nafouklá a chce se jí furt močit. To je lovkyně duchů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 08:22

@Konys jak si můžu něco vsugerovat když se nesleduji? Tyhle příznaky jsem měla za poslední týden ale nevěnoval jsem tomu pozornost naopak jsem se připravovala na MS ale když meska už 3ti den tak jsem se zamyslela a vzpomněla si na tento divný týden.. A nějak se mi to spojilo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20290
30.4.20 08:24
@Anonymní píše:

To, že bys teď lovila akorát duchy nemusí být pravda. Sama píšeš že každé těhotenství je jiné. Takže klidně už můžeš dělat test. Že jsi u prvního měla posunutou ovulaci, neznamená, že teď taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
30.4.20 08:24
@Anonymní píše:

S tim komplexem mas asi problém ty ne?
Ty sebevedomy anonyme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 08:25

@Konys mám jen dobrou náladu :D

• Citovat
  • Nahlásit
1558
30.4.20 08:26
@Anonymní píše:
@Konys mám jen dobrou náladu :D

Tak sup, pochcandi test..
Ja si ho delala 4ty den meskani, a mela jsem okamzite 2 cerveny dálnice… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 08:29

@Konys nemám ho po ruce a ve vesnici kde ziju ho ve večerce nemají a auto nemám :lol: takže si musím počkat na víkend až chlap přijede z prac. cesty a pojedeme na velký nákup do města

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat