Mimoděložní těhotenství bez příznaků

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
33
26.11.21 20:43

Dobre, moc vám děkuju holky.. VŠEM :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 21:04

Neni to tak, ze mimodelozni je divna prudka bolest…?
Kdyz se nic nedeje, tak proste pockat… Ono se to vyvrbi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
26.11.21 21:11

@nototedanevim to až ve chvíli kdy praskne vejcovod a ty vnitřně krvacis..do té doby se to vůbec nemusí projevovat…

Řekla bych že na soudy o mimoděložní je u tebe ještě brzo..kdoví kdy byla ovulace když si otěhotněla na první dobrou…i vzhledem k tomu že ti test těhotenství ukázal az později bych řekla že ovulace byla taky o tu dobu posunuta tzn že si otěhotněla cca v době kdy měla být ms jak jsi i ty vydedukovala i jak naznačuje výsledek digitálního testu… pokud to tak je tak na utz by bylo fakt vidět prd… Držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
26.11.21 21:17

Mimodelozni neni sranda, nechala bych si to zkontrolovat v nemocnici a znova nabrat krev. Podle ms jsi v 8.tt takze ti to klidne muze prasknout. Jinak ano, mohla jsi mit ovulaci pozdeji atd, ale i tak by byla videt v deloze alespon dutinka.
Projev mimodelozniho muze byt klasicka nahla prihoda brisni. Mne treba u toho ani nebolelo bricho, ale pod pravou lopatkou (tekla krev do bricha a drazdila nejaky nerv). Ale bolest byla takoveho razu, ze nad tim clovek rukou nemavne. Ale taky to muze byt tak rychle, ze ani rychla nestihne dojet. Takze to nech zkontrolovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 21:17

@nototedanevim vubec ne, ja nekrvacela, nespinila, jen dr nevidela v deloze nic, ihned me poslala do nemocnice a tam uz krev v brise a za chvilku jsem byla na sale.

Myslim, ze zakladatelka muze mít úplně klidne prosperujici těhotenství, jen nikdo nevi, kdy byla ovulace. Pro klid bych určitě v PO do nemocnice sla. Tam uz budou vedet určite, zda je vse OK, nebo prusvih. Rozhodne bych to neoddalovala.

• Citovat
  • Nahlásit
33
26.11.21 22:40

No, samozrejme se bojim hodne se bojim. Ale kdyz vim ze to otehotneni bylo pozdeji a dr to bere tak ze jsem podle ms 8 tydnu, tak si myslim ze ten ultrazvuk je brzy ne? U prvniho chlapecka jsem na ultrazvuku videla malou bublinu v nejakem 7-8 tt no.. ale urcite v pondeli zajdu do nemocnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 22:42

A v jakej tydnu tehu jsi byla ty?? Kdyz nic nevideli na ultrazvuku? A jske bylo hcg? Jinak je mi to moc lito.. hlavne ze jsi zdrava a v poradku! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
27.11.21 08:56

@Grety
Nemohla jsem otehotnet fakt takhle brzy.. kdybych byla fakt tehotna dle ms tak by mi preci clearblue neukazal. 13.11. Jsem delala clearblue a to uz jsem mela zpozdeni od toho 1.11. A byl jasne negativni a i vsechny testy. Prvni prouzkovy test byl pozotovni (slaboucky duch) az 18.11. A kazdy den silil. Dam nejaky fotky do alba tak se mrknete holky. Clearblue vysel az 20.11. +1-2 tak si myslim ze clearblue je hodne spolehlivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
27.11.21 09:07

Clearblue - 20.11. + 1-2
Clearblue- 24.11. + 2-3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.11.21 11:59

@Kejtyy7 kdy jsi mela pred tou menstruaci posledni styk? Spis bych si chtela vzpomenout, ze ktereho styku :think: brala bych to mozna podle posledniho a plus nejaky ten den pro ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
27.11.21 12:02

Bohuzel nevim kdy byla ovulace.. nehlidala jsem ji, mela jsem rok a pul antikoncepci.. takze jsem ani netusila, ze bych otehotnela tak rychle.. muselo to byt v nejaky tento datum..
1.11.
4.11.
5.11.
To byly ty styky ktery by tak odpovidali tomu ze mi nejak tak vychazi ty testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.11.21 13:42

1.11 neprisla uz menstruace, tj. Muselo dojit k oplozeni par dni tesne pred.
Kdy byl spis styk pred tou ocekavanou menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
27.11.21 14:02

@Levana33 ta neprisla protoze se mi splašili hormony protoze jsem vysadila antikoncepci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
27.11.21 14:11

@Kejtyy7 jo taaak :) tak to je pak jasne, tam se automaticky pocita posledni ms a to je spatne.
Ted budes nejspise v zacatku :) opravdu jak pisou holky ten 4- 5tt max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
27.11.21 14:32

Jj tady je právě problém že poslední MS podle které jí to počítají byla po vysazení ha…a pak už nepřišla.. takže se přesně neví… V nemocnici každopádně budou mít kvalitnější utz a nějakou bublinku už by tam vidět mohli… Držím palce aby byla tam kde má byt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat