Reklama

Možné přibrat při hormonálních lékách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 16:46
Možné přibrat při hormonalnich lekach

Ahoj holky
Předem se omlouvám za anonym. Ale chci to takhle.Mam problém a velký snažíme se o první miminko. Teď 2 měsíc beru hormonální prášky a to jsou clostibegyt, píchnutí pregnylu a pak po ovu provera. Jsem po prvním iui. Chci se právě zeptat jestli to máte nebo měli stejně jako já za 2 měsíce jsem přibrala 10kg moje začátečnicka váha byla 82kg a teď tohle 3 měsíce nekouřím jim 4krat denně Po troskách jak jsem zvyklá 1-2 týdně cvicim.ale váha nic je to možné z těch prasku že jsem tak přibrala. Nejvíc mám břicho to jako mám i tvrde a nafouknute a pak prsa a ty Teda jdou moc těžký na začátku bylo číslo mé podprsenky bylo F teď G. Občas nebo často teď furt jen brečím a nesnáším svoje tělo :zed: Snad mi někdo poradí :,(

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 21.01.17 17:14

Řekla bych že na 90% to je z toho hormonálního svinstva. Jinak změna podprsenky o číslo není nijak hrozná, běžně mívám před a po MS o číslo až dvě menší/větší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:17

@Nowuka2 Jsem už opravdu nešťastná Nevím co mám dělat cvičím skoro vůbec nejím jim normálně jak jsem jedla ale přesto mám kg nahoře. uz si občas říkám jak bych nejradši nebyla protože tohle je fakt hrozný :,( zakladatelka

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 21.01.17 17:19
@Anonymní píše:
@Nowuka2 Jsem už opravdu nešťastná Nevím co mám dělat cvičím skoro vůbec nejím jim normálně jak jsem jedla ale přesto mám kg nahoře. uz si občas říkám jak bych nejradši nebyla protože tohle je fakt hrozný :,( zakladatelka

Hele jediný, co asi fakt pomůže, je přestat to brát nebo nahradit něčím jiným. Což je otázka, jestli je jedno či druhé reálné, nemám s tím žádné zkušenosti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 17:23

@Nowuka2 mno to právě nevím když se nedaří Do února tak v březnu mám pauza tak ještě zkusím vydržet a pak uvidím zkusím ještě min jíst a ještě víc cvičit. Zakla

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 21.01.17 17:28
@Anonymní píše:
@Nowuka2 mno to právě nevím když se nedaří Do února tak v březnu mám pauza tak ještě zkusím vydržet a pak uvidím zkusím ještě min jíst a ještě víc cvičit. Zakla

Pozor, pokud budeš jíst míň, budeš všechno ukládat a kynout. Jíst musíš normálně, aspoň 5× denně a normální porce. Mrkni třeba na STOB, je dost možný, že přibíráš z nějaké části i tím, kolik toho ne/jíš. Budeš možná překvapená, kolik bys toho měla sníst.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 18:22

Nezbývá ti to brát jako daň šanci za dítě, jedna příbuzná, pohledná ženská, ale tři děti z IVF se odrazily na její opravdu hodně velké zadnici. A to není žádný pecivál, dokonce pomáhala na rodinné stavbě, když nebyla těhotná. Ale bere to tak, že má tři zdravé děti a to je to hlavní. A po čase se třeba jí i povede trochu zhubnout (poslední porod byl hodně nedávno, takže musí počkat minimálně přes dobu kojení a prvních měsíců s minimem spánku).
Anonym J. (anonym z důvodu intimní informace o cizí osobě, jinak smazat).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 18:33
@Anonymní píše:
Nezbývá ti to brát jako daň šanci za dítě, jedna příbuzná, pohledná ženská, ale tři děti z IVF se odrazily na její opravdu hodně velké zadnici. A to není žádný pecivál, dokonce pomáhala na rodinné stavbě, když nebyla těhotná. Ale bere to tak, že má tři zdravé děti a to je to hlavní. A po čase se třeba jí i povede trochu zhubnout (poslední porod byl hodně nedávno, takže musí počkat minimálně přes dobu kojení a prvních měsíců s minimem spánku).
Anonym J. (anonym z důvodu intimní informace o cizí osobě, jinak smazat).

Jako jo já to tak beru že pak to za to všechno stálo a budu šťastná maminka. Jen mě to hrozně zaskočilo ta váha a to všechno precitliva atd… Tvoji kamarádce gratuluji ke zdravým dětem. Zakla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 19:47
@Anonymní píše:
Jako jo já to tak beru že pak to za to všechno stálo a budu šťastná maminka. Jen mě to hrozně zaskočilo ta váha a to všechno precitliva atd… Tvoji kamarádce gratuluji ke zdravým dětem. Zakla

Hormony jsou zkrátka velký zásah do organismu, musí se připravit optimální podmínky a tohle je ta stinná stránka. Říkej si, že to k tomu zkrátka patří, že nejsi první ani poslední, které se to stalo. Moc jsem Ti nepomohla, ale snad aspoň trochu utěšila..
Anonym J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 20:13
@Anonymní píše:
Hormony jsou zkrátka velký zásah do organismu, musí se připravit optimální podmínky a tohle je ta stinná stránka. Říkej si, že to k tomu zkrátka patří, že nejsi první ani poslední, které se to stalo. Moc jsem Ti nepomohla, ale snad aspoň trochu utěšila..
Anonym J.

Určite utesila děkuji ti moc… Vím že lidi jsou na to ještě hůř než já. A že tu řeším kila navíc ale lekla jsem se a hlavně mi to zarazilo. Ale děkuji ti moc :hug: prostě půjdu dál a pak to půjde nějak dolů. Zakla

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 21.01.17 21:31

Určitě je to možné :?

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 21.01.17 21:32

Zakladatelko, mám to po těchto lécích úplně stejně, ručička váhy jde prudce nahoru. Nedá se s tím dělat opravdu nic, snad jen pravidelně jíst a vyhnout se jídlu s vysokým obsahem cukrů a tuků. Po vysazení léků se to zase upraví samo. Hodně těch přibraných kil je voda vázaná v těle, což právě sladká a tučná strava podporuje. Cvičení a pohyb může jen prospět. Chce to vydržet a jak tady padlo, je to prostě daň za miminko…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 21:57

@Kač23 @stonožka12 Hrozně moc děkuji že jste mi odpovědeli hned je líp že nejsem v tom sama a opravdu jsem se nerozpapala ale to říkal i manžel že spíš teď jim ještě min než předtím tak se právě ptám pohyb mám chodím na procházky a cvičím si doma sladké vůbec nejím a tučné též spíš hodně ovoce zeleniny bílkoviny atd… Ale hrozně moc děkuji budu myslet že to hlavně dělám pro miminko. Jen jsem se toho lekla tak moc děkuji. Zakla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama