Možné těhotenství a kdy udělat test

Anonymní
12.9.20 01:46

Možné těhotenství a kdy udělat test

Ahojky. 8.9. jsem měla dostat MS, ale ta pořád ne a ne přijít. 16.8. jsme měli s přítelem nechráněný styk s tím, že se do mě udělal. Poslední menses byla 8.8. Co myslíte, jak velká je šance a kdy udělat nejdřív test? Žádné jiné příznaky u sebe zatím neshledávám. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1476
12.9.20 02:03

No nejlepší je udělat si test při zpoždění MS, což už se u tebe stalo, tak nevim co chceš slyšet? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
12.9.20 04:28

Udělej si ho klidně teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13700
12.9.20 07:25
@Anonymní píše:
Ahojky. 8.9. jsem měla dostat MS, ale ta pořád ne a ne přijít. 16.8. jsme měli s přítelem nechráněný styk s tím, že se do mě udělal. Poslední menses byla 8.8. Co myslíte, jak velká je šance a kdy udělat nejdřív test? Žádné jiné příznaky u sebe zatím neshledávám. :mavam:

Test se dělá při zpoždění ms, tak nevim na ck čekáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
12.9.20 07:29

Já si test dělala 3 dny po tom co jsem to nedostala, ale tak nějak jsem věděla že je tam dole něco jinak, měla jsem už tůšo. Tak šup do lékárny :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
12.9.20 10:29

Ty jo já už bych dávno testovala, nechápu… zkus to a dej sem fotecku testu, fakt mě to zajima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 11:59

Holky, příští týden si ho udělám, jedu k příteli a udělám ho u něj, sama na to nemá odvahu, bojím se výsledku. Obratem vám dám hned vědět a pošlu fotku.

• Citovat
  • Nahlásit
7808
12.9.20 15:28
@Anonymní píše:
Holky, příští týden si ho udělám, jedu k příteli a udělám ho u něj, sama na to nemá odvahu, bojím se výsledku. Obratem vám dám hned vědět a pošlu fotku.

Tak ono, není důvod se ptát, stejně se výsledek dozvíš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 18:37

Tak dnes jsem to holky dostala. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie