Možné těhotenství? dnes na TT dvě čárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amalka2302
Nováček 4 příspěvky 29.11.18 21:04
Možně těhotenství? dnes na TT dvě čárky

Ahojte holky,
snažíme se o miminko teprve od Září, takže chápu že to někdy trvá i déle. V Září jsme se pokoušeli dva dny před menstruací takže jsme tušili že to nevyjde. Tak příští měsíc ( říjen) jsme si to ''pojistili,, přímo na plodné dny a ovu ( mám jí vždy 13,14 den cyklu) no a za 3 týdny přišla menses.. Sice se to málo komu povede na poprvé ale i tak jsme byli zklamaní. Takže jsme to tento měsíc zkusili znova a rozhodli jsme se na to nemyslet jen se to užít. No a dnes ráno jsem si dělala test a byli na něm dva čárky ale ta druhá byla slabší. Zítra mám dostat mens.., tak už se zase strachují protože asi 3 dny mám opravdu bolesti na vaječnících a poslední dva měsíce mi to signalizuje pravě očekavanou MS.. Tak jsem se chtěla zeptat jestli to měla nějaká z Vás. Strašně by mi pomohly pozitivní myšlenky :hug:

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 29.11.18 21:07

@amalka2302 mně na začátku břicho bolelo přesně jako před menses, měla jsem nalitá prsa a byla strašně náladová. Ale MS přijít může a vajíčko s ní odejít. Proto se má dělat test až den po vynechání :nevim:

amalka2302
Nováček 4 příspěvky 29.11.18 21:12

To já jsem právě nemohla vydržet, jsme strašní nedočkavci a dnes ráno se nám udělal opravdu upřímný usměv na tváři :) Tak nevím, snad to výjde, z toho čekaní jsem opravdu nervozní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 21:18

nahraj sem foto testu :-) ale vypadá to, že máš regulérního ducha na testu (slabou druhou čárku) a ta právě bývá na samotném začátku těhotenství… myslím, že můžeme gratulovat ;-) v září se povést nemohlo, dva dny před ms, to je víceméně nereálné… jsi šťastná žena, že se v podstatě povedlo druhý cyklus opravdového snažení… my se snažíme od května, takže už více než půl roku a zatím to moc dobře nevypadá… dlouhé cykly, nepravidelná ms… a to dlouho neberu HA a dodržujeme zdravý životní styl…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 29.11.18 21:19

@amalka2302 já vím, ty první měsíce jsou úplně nejhorší. Nám se syn(1rok)povedl na poprvé :lol:. Teď se,, snažíme "už od 4.měsíce po porodu, ale nic. Podle doktora jsem kvůli kojení neměla ovulaci, i když MS byla. Před dvěma měsíci jsem přestala kojit a teď mám téměř týden zpoždění, zítra se chystám dělat test. Tak jsem taky zvědavá. Ale mám strach, abych nebyla zklamaná :oops:

pazitka
Kelišová 7337 příspěvků 29.11.18 21:31
@Anonymní píše:
nahraj sem foto testu :-) ale vypadá to, že máš regulérního ducha na testu (slabou druhou čárku) a ta právě bývá na samotném začátku těhotenství… myslím, že můžeme gratulovat ;-) v září se povést nemohlo, dva dny před ms, to je víceméně nereálné… jsi šťastná žena, že se v podstatě povedlo druhý cyklus opravdového snažení… my se snažíme od května, takže už více než půl roku a zatím to moc dobře nevypadá… dlouhé cykly, nepravidelná ms… a to dlouho neberu HA a dodržujeme zdravý životní styl…

i u dlouhých cyklů se dá otěhotnět- syna mám z ovu 26.DC, např. - zkuste měřit bazální teplotu a uvidíte..

amalka2302
Nováček 4 příspěvky 29.11.18 21:31

HA neberu uz pres dva roky, nesedli jsme si jaksik.
No ja doufam ze to vyjde opravdu :srdce:

stef9328
Nováček 4 příspěvky 29.11.18 21:49

@amalka2302
Tak to je nadherne pozitivni test! Myslim si, ze muzeme gratulovat a vitat te mezi tehulky 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 21:57

@amalka2302 krásně a jasně pozitivní test, to není ani žádný duch! je to tam :-) taky HA neberu už pomalu dva roky…
@pazitka jenže já ji mám jednou +-22DC a pak kolem 40DC, takže ms +- 35DC a pak +- 55DC a takhle se to střídá… navíc prý mám nízkou sliznici, říkala dr. :-/ ale tak třeba se během toho roku, který je normální, zadaří…

amalka2302
Nováček 4 příspěvky 29.11.18 21:59

Je holky opravdu jste mi zvedli myšlenky.Teď tomu opravdu začínám věřit a doufat že ta MS zítra nedorazí. Pak dám vědět jak vše dopadlo:-)

pazitka
Kelišová 7337 příspěvků 29.11.18 22:03
@Anonymní píše:
@amalka2302 krásně a jasně pozitivní test, to není ani žádný duch! je to tam :-) taky HA neberu už pomalu dva roky…
@pazitka jenže já ji mám jednou +-22DC a pak kolem 40DC, takže ms +- 35DC a pak +- 55DC a takhle se to střídá… navíc prý mám nízkou sliznici, říkala dr. :-/ ale tak třeba se během toho roku, který je normální, zadaří…

urcite se zadari!
ja jsem to prave mela jeden mesic cyklus kolem 28 dni (ovu 16.den) a druhy 40 dni (ovu kolem toho 26.dne), myslela jsem si, ze otehotnim pri tom kratkem cyklu a opak byl pravdou.. tak jsem te chtela jen povzbudit :) drzim palce!
zakladatelko- krasna druha carka!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >