Je tam duch?

Anonymní
28.4.20 09:38

Možné tehotenstvi je tam duch?

Dobré poledne mile dámy… jsem docela v rozpacích… a potřebuji jen trosku rozptýlit a nějaké rady… vím nejste dr. Ale třeba mate zkušenosti. Tak začnu. 3 týdny zpět jsem měla sex s mým kamarádem dva dny na to mi dorazila ms probíhala normálně… před mou očekávanou ovulaci jsem začala špinit což jsem nikdy dřív neměla trvalo to 2 dny.. teď je to týden po spineni a týden do další ms… dělala jsem si test a snad špatně vidím… :nevim: co říkáte? Je to možné? Vím možné je všechno… ale dva roky jsme se snažili s mým ex a neslo nám to Coz byl i jeden z důvodu k rozchodu (prý jdem vadná ja :palec: ) a najednou jako jedna taková bokovka a už mám byt svobodná mama? Věk na to mám jen jsem si to takhle nepředstavovalo… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1994
28.4.20 09:40

Jako něco tam vidím, ale tři týdny po sexu už by měla být ta čárka snad vidět víc…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:45

@PepiKo taky si říkám jen vím ze 3tydny zpět to opravdu ujelo.. sex jsme měli i kolem 15. Ale bez vyvrcholení… takže opravdu nevěřím ze by to mohlo byt z toho… :roll: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 09:55

Já teda nic nevidím :O a otěhotnět 2 dny před ms mi přijde velmi nepravděpodobné (samozřejmě ale ne nemožné)

• Citovat
  • Nahlásit
10818
28.4.20 09:57

Ja tam nic nevidim. A to co tam údajně vidíš tak bylo v limitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9676
28.4.20 09:57
@Anonymní píše:
Dobré poledne mile dámy… jsem docela v rozpacích… a potřebuji jen trosku rozptýlit a nějaké rady… vím nejste dr. Ale třeba mate zkušenosti. Tak začnu. 3 týdny zpět jsem měla sex s mým kamarádem dva dny na to mi dorazila ms probíhala normálně… před mou očekávanou ovulaci jsem začala špinit což jsem nikdy dřív neměla trvalo to 2 dny.. teď je to týden po spineni a týden do další ms… dělala jsem si test a snad špatně vidím… :nevim: co říkáte? Je to možné? Vím možné je všechno… ale dva roky jsme se snažili s mým ex a neslo nám to Coz byl i jeden z důvodu k rozchodu (prý jdem vadná ja :palec: ) a najednou jako jedna taková bokovka a už mám byt svobodná mama? Věk na to mám jen jsem si to takhle nepředstavovalo… :roll:

Jo něco tam je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 10:15

@JancaS84 Ano v limitu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 10:17

No holky nezbývá nic než čekat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1375
28.4.20 10:20

Já tam něco vidím, jestli to je ryska, nebo duch, nevím. Každopádně testuj ob den a uvidíš, mamko :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
28.4.20 10:39
@Anonymní píše:
@PepiKo taky si říkám jen vím ze 3tydny zpět to opravdu ujelo.. sex jsme měli i kolem 15. Ale bez vyvrcholení… takže opravdu nevěřím ze by to mohlo byt z toho… :roll: :nevim:

Jo, uvidíš. Testuj za dva, tři dny znovu.. buď bude vidět víc nebo je to nějaký vadný test a nebude tam nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8521
28.4.20 11:18
@Annabela11 píše:
Jo něco tam je…

Taky si rikam :) a ono I haluze se stavaji.. Treba I ta, ze spermie je schopna vydrzet 6 dnu :) pak posunuta ovulace a je to.. :) ja takhle otehotnela pred par lety :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
28.4.20 11:45

Možné je vše, zkus mamatest, má více barviva než Pepino a budeš aspoň vědět, já bych to nevydržela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10412
28.4.20 12:30

Já tam nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
28.4.20 12:32
@Anonymní píše:
Dobré poledne mile dámy… jsem docela v rozpacích… a potřebuji jen trosku rozptýlit a nějaké rady… vím nejste dr. Ale třeba mate zkušenosti. Tak začnu. 3 týdny zpět jsem měla sex s mým kamarádem dva dny na to mi dorazila ms probíhala normálně… před mou očekávanou ovulaci jsem začala špinit což jsem nikdy dřív neměla trvalo to 2 dny.. teď je to týden po spineni a týden do další ms… dělala jsem si test a snad špatně vidím… :nevim: co říkáte? Je to možné? Vím možné je všechno… ale dva roky jsme se snažili s mým ex a neslo nám to Coz byl i jeden z důvodu k rozchodu (prý jdem vadná ja :palec: ) a najednou jako jedna taková bokovka a už mám byt svobodná mama? Věk na to mám jen jsem si to takhle nepředstavovalo… :roll:

Taky bych neřekla, že tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
28.4.20 12:39

Absolutně nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...