Možné těhotenství, kdy udělat další test

6
16.3.20 20:14

Možné těhotenství, kdy udělat další test

Dobrý den, chtěla bych se zeptat s přítelem jsme spolu krátce a ještě jsme pohlavní styk neměli, ale byl ve mě moc to nešlo ale chvíli tam byl, bylo to 5 dní před menstruací a teď je to 35 dní od „styku“ a mě vynechal už druhý cyklus… 13.3. jsem to měla dostat… Těhotenský test jsem dělala asi 17-18 dní po „styku“ jeden odpoledne a jeden brzy ráno citlivost byla 10 oba negativní… Ještě bych měla zmínit že mám nemoc není to moc známé ani doktoři si neví rady, je možné že nemoc má vliv na zpoždění? Je možné že jsem těhotná? Poraďte prosím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10808
16.3.20 20:21

@Holka 173 jakou nemoc, když nevíme co tak těžko soudit zda muze ms rozhodit? Když v tobe byl tak možnost je, proc si neudelas dalsi test. A už si byla na gynekologii, když ti vynechal druhy cyklus?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:28

@lachtanice86 na gyndu teď asi ani nemůže dojít, vzhledem k situaci. Ale souhlasím s dalším domácím testem. Brzo ráno a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.3.20 20:29

@lachtanice86 Na gynekologii nemohu protože v současné době moje gynekoložka neordinuje kvůli koronaviru a měla bych udělat nový test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.3.20 20:31

@Božská Venuše zkusím to a snad bude negativní myslíte si, že je nějaká velká šance na početí? Já doufám že ne byla jsem mimo ovulaci a ještě to ani nebyl žádný styk… Prostě jen tam a zpět max preejakulat a to je strašně nepravděpodobné ne? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:40

@Holka 173 šance na neotěhotnění tady je, stejně tak šance na těhotenství. A přeju ať to teda to těhotenství není, když není žádoucí. Udělej si ještě test a když by vyšel negativní, tak snad to tak i zůstane. No a nech si elektronicky poslat recept na antikoncepci ;) pak nebudeš muset mít obavy, když je budeš brát podle návodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.3.20 20:43

@Božská Venuše mám už o ně zažádáno u gynekoložky jsem byla s mámou a jak dostanu menstruaci tak půjdu na testy na hormony a měla bych dostat pak antikoncepci… Pokud bude test negativní tak už to snad je jasné že to nic není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:53

@Holka 173 tak uvidíš, tak snad to to dopadne k obrazu tvému :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.3.20 20:55

@Božská Venuše Děkuji ještě mám dotaz občas jen párkrát mě pichlo ve vaječníku a bolely sem tam ráno bedra myslíte že jsou to příznaky spíš těhotenství nebo spíš menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 21:46

@Holka 173 to může být cokoliv. Třeba i při ovulaci mě bolí vaječníky. Měla by sis to probrat s lékařem. Ten ti poradí, pomůže a třeba i po telefonu. Udělej si další test ráno. Když vyjde negativní, tak třeba za týden znovu. Jestli i ten vyjde negativní, tak šance, že jsi těhotná je mizivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
16.3.20 21:47

@Božská Venuše Dobře děkuji mám poslední dva tak to je tak akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
17.3.20 07:34

@Božská Venuše @Holka 173 no treba moje gynekologie ordinuje normálně. A vzhledem k tomu ze ma problem už dva cykly, mohla si tam dojit už dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.20 13:14

Prosím o názor.

Dobrý den, zdravím :mavam:
prosím pěkne o názor.
V únoru jsem prodělala biochemicke těhotenství. 5.2.-11.2. “to” odešlo samo. Pak nějak na konci února jsem měla jeden den spineni. Na kontrole u dr.jsem byla v únoru. Hcg kleslo na 3,5. Takže všechno ok, šlo to pryč samo.
Teď 6.3. jsem měla dostat cyklus a nic. Vždy predtim jsem měla cyklus pravidelný. Vím, ze teď tělo dostalo trosku “šok” a tak muže být změna. Můj dotaz zní jestli někdo zažil něco podobne a kdy cyklus po biochemickem těhotenství přišel? Moc děkuji. :s :kytka: light_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
17.3.20 21:55

Prosím o radu

Zdravím vás všechny. Mám dotaz. Moje poslední M/S byla 9.2. Dle aplikace ovulace je 24.2 a to jsem měla i styk. Cyklus nedokážu říct protože jsem vyřadila v listopadu HA a v lednu jsem až dostala MS a protože jsem brala HA vkuse, tak to trvalo než mi M/S přišla. Každopádně v únoru přišla normálně přesně na den za 28 dni. Dneska jsem si dělala test a je negativní, M/S Stále nepřišla. Myslíte ze je ještě šance ze mužů byt těhotná? Na gynekologii na krev nemuzu. Vzhledem k situaci. Děkuji moc :h :srdce: eart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama