Možné těhotenství nebo falešné naděje??

Anonymní
11.4.21 13:59

Možné těhotenství nebo falešné nadeje

Dobrý den, mám dotaz.
2 dny po ovulaci jsem dostala prujem. Teď mám 3 dny před MS bazální teplota stoupá a mám bílý hustý hlen. Je mi pořád zima a mám divný mravenceni v břiše. Nechci se zase sklamat ale mohlo by jít o těhotenství? Děkuji za případné odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8181
11.4.21 14:00

Uvidíš za 3 dny, když nedostaneš menstruaci tak si udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
11.4.21 14:03

Můžeš a nemusíš. Žádný z těchto “příznaků” neznamená automaticky těhotenství, ale pokud jste měli nechráněný styk v plodných dnech tak je těhotenství možné. Já nechápu proč si prostě nekoupit těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16442
11.4.21 14:04

Za 3dny budeš vědět, tak počkej ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
11.4.21 14:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.
2 dny po ovulaci jsem dostala prujem. Teď mám 3 dny před MS bazální teplota stoupá a mám bílý hustý hlen. Je mi pořád zima a mám divný mravenceni v břiše. Nechci se zase sklamat ale mohlo by jít o těhotenství? Děkuji za případné odpovědi

Zensky… dyt je to furt to stejny dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
11.4.21 15:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.

Vydrž 3 dny a udělej si test. Nic z tvých příznaků nemusí znamenat jen a jen těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
11.4.21 16:05

3 dny pred planovanou MS uz muzes zkusit test, ty citlivé 10 nekomu ukazou slabou čárku uz pred MS. Přeju, at to vyjde.🙂 ✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
11.4.21 16:18

A zes dva dna po ovulaci dostala prujem sem pises proc? Probuh zensky, vzdyt zabere doslova pet minut si vygooglovat, jak probiha spojeni a vyvoj oplodneneho vajicka, dva dny po furt plave ve vejcovodu a postupne a pomalu se deli a myslíš teda, ze uz z toho mas prujem jo?
Je to tu co dva dny, podobne pseudopriznaky. Ale ok, at nezeru. NE, prujem po ovulaci nema s těhotenstvím nic spolecneho. NE, zima, mravenceni v brise ani bily hlen neni nic, co by melo znamenat těhotenství a bily hlen je stejne normální pro těhotenství, tak i pro blizici se ms. Jestli se nechces zklamavat, prestan se pozorovat a z kazdeho pichnuti usuzovat na těhotenství a pripadne po meskajici ms testuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9016
11.4.21 16:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.

Mám průjem, hustý hlen sem hustý hlen tam :mrgreen: díky že to vím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
11.4.21 18:32

Další, co má průjem jako příznak těhotenství? To tady bylo nedávno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
11.4.21 19:09

@JOHNDENVER bylo :lol: novej mesic, nový průjmy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
11.4.21 19:27

Teď mi zrovna kamarádka porodní asistentka říkala, že byla na školení o těhotenství, první příznaky začínají v době ms (podbřišek, nevolnost, zvracení, prsa ) rozhodně ne 2 dny po ovulaci. A jediný příznak od 5. dne po ovulaci je kvasinková infekce, které si žena ani nemusí všimnout a protože to není tak prokeclý příznak těhotenství, tak ho 99% žen ani nemá. Zajímavé :mrgreen:
Dělali nějaký výzkum, že 78 žen ze 100 přišlo k lékaři s kvasinkovou infekcí cca týden před potvrzeným těhotenstvím.
Jen tak pro zajímavost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 22:08

Děkuji všem za odpovědi. Z některých odpovědi jsem Teda docela v soku. Mám doma už jedno miminko a přes rok se doma snažíme o druhý. U prvního jsem to poznala až v 8tydnu těhotenství jelikož jsem měla jít na operaci tak sem měla v hlavě něco jiného. Teď když na to myslím (a myslím si že nejsem jediná) tak si všímám i maličkosti) vím že není dobré na to tolik myslet ale když se snažíte dlouho a doto máte nějaký gynekologické problémy tak si prostě nemůžete pomoct.
Já se tu slušně zeptala a skoro jsem tady dostala vynadano. Docela mě to udivuje.

Ale jinak všem slušným odpovědim velice dekuji :srdce:

Test zkusím zítra ráno.
Nechtěla jsme si dělat hned test a spíše jsem chtěla mít i nějaký jiný názor.

• Citovat
  • Nahlásit
3821
12.4.21 09:08

Podívej se sem obden a uvidíš, kolik takových diskusí tu najdeš. Dospělá ženská si prostě udělá test a má jasno…„Nechtěla jsme si dělat hned test a spíše jsem chtěla mít i nějaký jiný názor“ jakou má tohle logiku :roll:
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat