Možné těhotenství nebo jen shoda náhod?

Anonymní
27.11.19 10:00

Možné těhotenství nebo jen shoda náhod?

Ahoj, s partnerem se snažíme o miminko a tento cyklus jsem si dělal ze zvědavosti těhotenský test šlo a o mamatest ještě před příchodem MS a v určitém čase kdy se má test odecitat byl pozitivní po době kdy se nemá na výsledek brát zřetel byl negativní.. Pak jsem o dva dny dostala MS dřív ale byla jiná.. Vždy že mě padají obří kusy sliznice a teď nic potom jen „drobecky“ a včera jen jeden velký kus a to bylo vše.. Včera po sexu mi MS najednou skončila a jen spinim.. MS mám normálně 5 dní a tahle tedy trvala 3dny a dnes je to 4den a jen spinim tak nevím co si o tom mám myslet.. Poradíte? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6462
27.11.19 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj, s partnerem se snažíme o miminko a tento cyklus jsem si dělal ze zvědavosti těhotenský test šlo a o mamatest ještě před příchodem MS a v určitém čase kdy se má test odecitat byl pozitivní po době kdy se nemá na výsledek brát zřetel byl negativní.. Pak jsem o dva dny dostala MS dřív ale byla jiná.. Vždy že mě padají obří kusy sliznice a teď nic potom jen „drobecky“ a včera jen jeden velký kus a to bylo vše.. Včera po sexu mi MS najednou skončila a jen spinim.. MS mám normálně 5 dní a tahle tedy trvala 3dny a dnes je to 4den a jen spinim tak nevím co si o tom mám myslet.. Poradíte? Děkuji.

Zkusit ještě jeden test a uvidíš nic lepšího mě nenapadá a pak ještě případně zajít na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
27.11.19 11:11

Ahoj, :)těžko říct, ale mamatest mi taky v polovině cyklu dělal duchy a jiné testy ne. Teď mám týden před MS a vše kromě mamatestu je negativní, tak si spíš myslím, že mamatest někdy tyhle falešňáky dělá, ale ta intenzita menstruace klidně těhotenství být může, tak bych ještě pár dní počkala a být tebou, zašla bych na gyndu :). Jsou případy kdy menstruace byla a těhu ženy byly. Mamča třeba měla 3 měsíce menstruaci, stejně silnou jako obvykle a těhu byla. U každé ženy je to fakt jiné. Je taky možné, že jsi chvíli těhotná byla, ale potom už ne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 12:18

No já to takhle měla u prvního těhotenství. Před MS jsem si dělala test a byl pozitivní. Další den ale MS přišla, trvala 3 dny, u mě to není žádná změna, mám to tak i normálně a tak jsem žila v tom, že se nezadařilo a test byl falešně pozitivní. Dál jsem to neřešila. Další měsíc v době MS proběhlo jen špinění, ale to se mi sem tam taky stávalo i normálně a další měsíc nic a to už se mi teda nezdálo. Tak jsem šla k dr a ten mi oznámil, že jsem 14 tt. Takže určitě jdi k dr jestli se ti něco nezdá :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat