Může to být těhotenství nebo něco jiného?

5
12.12.19 10:20

Mozne tehotenstvi nebo neco jineho?

Ahoj :mavam: chtela bych slyšet vaše nazory popřípadne vase zkušenosti mám 6 dni zpoždění ms, test včera negativní, nechranime se nijak praktikujem prerusovanou soulož ale 31dc jsme si pozor nedavali protože ms mela ten den přijít ale nepřišla uz ted jsem 36dc, ms nepravidelna vzdy +- 1-2 dny
Myslíte ze by se mohlo jednat o těhotenství? buď nekdy z poloviny cyklu nebo z konce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1154
12.12.19 10:23

@Noname89 tak z 31dc to fakt nebude. Delší cykly máš tím mohla být i později ovulace a ještě by se něco mohlo ukázat. Ještě chvíli vydrž. Tělo není stroj a pokud je to fakt jen zpoždění, tak to se někdy stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.12.19 10:27

@Jessica4 Dekuju za rychlou odpoved :) Počkám ještě, jinak priznaky na ms mam bolí me v podbřišku prsa bolí ale ms porad nikde tak uvidím co a jak, naposledy kdyz jsem mela tak velke zpoždění tak jsem si 5 dni od vynechani udelala testy a mela jsem tam duchy a ted mam 2 letaka doma :) @Jessica4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
12.12.19 10:30

@Noname89 no me taky bolelo břicho jako na ms. I kdyz jsme se cíleně nesnažili, teda jako jo :mrgreen:, ale po 5 letech snažení jsem fakt nemyslela že to vyjde. No vyšlo. I přesně vím kdy jsem měla ovulaci. Byla děsně brzy a v den ms jsem měla dálnici. A že mi ms chodila na hodinu přesně… :mrgreen:
Pokud je mimi chtěné, tak držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.12.19 10:33

@Jessica4 Nechavame to na přírodě, jestliže mi ms dojde nezhroutim se z toho a naopak kdyby se jednalo o těhotenství tak by to bylo super :mrgreen: Ale test byl snehobilej ani náznak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
12.12.19 10:40

@Noname89 no říkám, pokud byla ovulace později tak se ještě něco může objevit. :) počkej dva tři dny a pak zkus znovu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.12.19 10:45

@Jessica4 ovulaci nehlidam, ja ani nevim kdy ji mivam nikdy jsem to nejak neresila :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
12.12.19 10:59

Spíš jen zpoždění a menstruace ti ještě přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.12.19 11:21

@karkarka ještě počkám co a jak a dám vam vedet jak jsem dopadla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu