Možné těhotenství nezletilé

Anonymní
21.3.20 20:59

Možné Těhotenství nezletilé

Moc bych se chtěla na něco zeptat. Je mi 16 a s přítelem jsme začli mít pravidelný sex nekdy na zacatku brezna. on si vsak neni vedom. ze by se do me “udelal”. jenze mi zhruba dnes mela zacit menstrauce a zatim se neobjevila. zadne priznaky tehotenstvi nemam, krom boleni v brise…nevite jaka je sance tehotenstvi prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2590
21.3.20 21:00

A antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11815
21.3.20 21:04

A test? A antikoncepce je sprosté slovo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.20 21:05

Každý den tu píšeš různou variaci na stejné téma viď? když budeš zlobit, mamka ti vypne internet a trenky ti definitivně explodují, tak si ho vy*** někde jinde prosímtě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24987
21.3.20 21:11
@Anonymní píše:
Moc bych se chtěla na něco zeptat. Je mi 16 a s přítelem jsme začli mít pravidelný sex nekdy na zacatku brezna. on si vsak neni vedom. ze by se do me “udelal”. jenze mi zhruba dnes mela zacit menstrauce a zatim se neobjevila. zadne priznaky tehotenstvi nemam, krom boleni v brise…nevite jaka je sance tehotenstvi prosim?

Takže jste nepoužili ochranu? Ano, těhotná být můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13068
21.3.20 23:16

1. zajdi do drogerie pro těhotenský test.
2. umej si ruce a zjisti jestli si těhotná.
3a. pokud ne, tak po skončení karantény už prostě nesouložte bez kondomu. Kromě dětí tě chrání před spoustou vypečených pohlavních chorob.

3b - pokud jsi těhotná, tak to budeš muset přiznat rodičům - moc gratuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
23.3.20 00:35
@Anonymní píše:

Antikoncepce ti nic neříká asi.. A neboli ochrana,, pokud těhotná nechceš bejt tak nad tím zapremislej :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama