Možné těhotenství po potratu?

Anonymní
29.6.21 13:59

Možné těhotenství po potratu?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, na konci května jsem samovolně potratila (6tt). Teď jsem očekávala MS zhruba před týdnem, vím že po potratu je to složitější.. Ale od víkendu mě bolí prsa, od dnešního rána bolesti břicha jako bych měla MS dostat ale stále nic. Normálně bolesti před krvácením nemám.. Žádné jiné příznaky, navíc si říkám že je brzy, nechci od toho moc čekat. Pokud by krvácení nepřišlo asi bych o víkendu udělala test, ale zatím jsem k tomu nenašla odvahu. Myslíte, že je možné že by šlo o těhotenství? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22420
29.6.21 14:00

Tak pokud byl styk, tak možné je vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9641
29.6.21 14:05

Tak mozny to je. Já osobně bych teda po potratu tak měsíc až dva pockala ať se tělo trochu zregeneruje, ale to je kazdyho vec. Udeleje si test a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
29.6.21 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, na konci května jsem samovolně potratila (6tt). Teď jsem očekávala MS zhruba před týdnem, vím že po potratu je to složitější.. Ale od víkendu mě bolí prsa, od dnešního rána bolesti břicha jako bych měla MS dostat ale stále nic. Normálně bolesti před krvácením nemám.. Žádné jiné příznaky, navíc si říkám že je brzy, nechci od toho moc čekat. Pokud by krvácení nepřišlo asi bych o víkendu udělala test, ale zatím jsem k tomu nenašla odvahu. Myslíte, že je možné že by šlo o těhotenství? Děkuji.

Ja mela SP nejak v 7.tt ale tehu bylo bez embrya. A otehotnela jsem za 16dni kdy to samo odeslo. Ted jsem v 16.tt. Takze je to mozne :srdce: ja uz tehotenstvi poznala 6.DPO kdy jsem mela nidacni krvaceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 14:10

@JancaS84 Já čekat nechtěla, spíš naopak, vše odešlo samo a na čištění jsem nemusela, tak nebyl důvod.

• Citovat
  • Nahlásit
917
29.6.21 14:10

Taky zalezi jestli si byla na zakroku nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 14:14
@Len123l píše:
Taky zalezi jestli si byla na zakroku nebo ne

Nene, nebyla jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
1370
29.6.21 14:44

Zkus se dat trosku psychicky dokupy moc se v tom nerejpej a jestli do vikendu neprijde MS tak bych spis testovala az tak za tyde a pulm klidne dva.. proste klid pohoda, uzivat si ze jeste tu ms nemas, dat si neco klidne sladkyho a hlavne klid. A pokud Ti za tyden, tyden a pul dva ms nedorazi tak bych pak udelala.. ono i po tom potratu muzes mit rozhazeny hormony takze misto stresovani jestli jo nebo ne tak bych spis pockala az by pripadne byla ta druha carka fakt poradne videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat