Možné těhotenství - mám pořád strach

Anonymní
28.12.18 12:56

Možné těhotenství pořad strach. Gad

Ahojky všem.
Je to rok a půl co mám strachy neustale denně. Nejsem v klidu snad ani minutu.

Začalo mi to po uraze. Neovladatelny strach. Je to strach ze strachu.
Nesnáším to jak se tresu a jak se toho bojím tak to mám pořad.

Antidepresiva jsem zkoušela a bylo to horší. K psychologovi chodím ale žádný posun. Říká mi ze jsem chytrá a vše chápu jen to neumím ovládnout.

Nyní si myslím ze jsem těhotná. Mám strach ze ten můj neklid, pokud jsem těhotná muže mít vliv na vývoj dítěte. :nevim:

S manželem jsme se milovali na plodné období a vždy to strhnul a najednou se stalo ze ne.

Mám týden před MS, ale test negativní a divné je ze mne vůbec neboli prsa. Touto dobou mne vždy bolely už. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15253
28.12.18 13:00

Strach na miminko vliv nemá, navíc takle brzo když ani nevíš jestli těhotná jsi, testovat týden před MS je zbytečné, stresuj se až nepříde MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 13:03
@Kriss Tina píše:
Strach na miminko vliv nemá, navíc takle brzo když ani nevíš jestli těhotná jsi, testovat týden před MS je zbytečné, stresuj se až nepříde MS.

Opravdu nemá vliv na vývoj miminka?
Děkuji mám o nej strach.

• Nahlásit
  • Citovat
1732
28.12.18 13:12

Takto brzy se ani o miminko jeste nejedna, takze budte v klidu :hug: ale neco se sebou udelejte, uz kvuli sobe, musi byt obtizne zit neustale v obavach, vzdyt zivot je krasny (aspon nekdy :P ) drzte se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6312
28.12.18 13:15

Bud v klidu Jeste ani neni jasne,jestli jsi tehotna.jestli jste se strefili do ovulace,mas sanci asi 15% ze jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
28.12.18 13:21

Já se třeba bojím celé těhotenství, ne o sebe, ne že strachu jako takového, to mě nezajímá, ale neustále se stresuju jestli je miminko v pořádku, jestli roste, jestli mu tluče srdíčko, o 2 miminka jsem přišla takže teď mě každé píchnutí v břiše přivádí pomalu k šílenství, navíc mám za sebou nějaké komplikace a psychika pracuje a i přes to všechno se miminko krásně vyvíjí podle tabulek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.18 12:47

Duch na testu

Tak holky. Nevydržela jsem a testovala. Dnes vyšel lehký duch. Mám strašný strach. Nejde zastavit se nebát. Víc strach než to ze jsem těhotná mám strach ze ty strachy nejdou ovládat a bojím se ze to nějak ovlivní vývoj plodu. Bojím
Tresu se vnitřně a nejde to stopnoit. Manžel mne uklidňuje ale bojím se ze by ho to mohlo poškodit

• Nahlásit
  • Citovat
1732
29.12.18 12:59

Nechcete zkusit “zabavit mysl” nejak jinak? (prochazka, kino) :nevim: Jinak to je asi na psychologa, tady Vam s tim tezko poradime…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.18 13:04
@Helca83 píše:
Nechcete zkusit “zabavit mysl” nejak jinak? (prochazka, kino) :nevim: Jinak to je asi na psychologa, tady Vam s tim tezko poradime…

K psychologovi chodím ale nula nula nic. Děsí mě to ze ho poškodiťm

• Nahlásit
  • Citovat
1732
29.12.18 13:07

No tak se musite uklidnit. Cim vic vpoho budete, tim lip. Kdyby bylo nejhur, v tehotenstvi je snad mozne brat i nejaka AD ne? Nepomohla by Vam meditace, joga nebo lehka hypnoza?

A gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6312
29.12.18 13:34
@Anonymní píše:
Tak holky. Nevydržela jsem a testovala. Dnes vyšel lehký duch. Mám strašný strach. Nejde zastavit se nebát. Víc strach než to ze jsem těhotná mám strach ze ty strachy nejdou ovládat a bojím se ze to nějak ovlivní vývoj plodu. Bojím
Tresu se vnitřně a nejde to stopnoit. Manžel mne uklidňuje ale bojím se ze by ho to mohlo poškodit

Hod sem fotku testu.tyden pred ms je na ducha dost brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 11:41

Fotka dnes. Dva dny do ms

Divné je ze mne bolí v podbrisku a prsa jako klsicka pms. Ale vždy jsem Nela malinko výtok před MS cca týden. Pokaždé. A teď nic vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
11791
2.1.19 11:43

vzdyt na testu nic neni. ani kontrolni carka se cela nevybarvila. :nevim: testuj az po vynechani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 11:50
@debra.morgan píše:
vzdyt na testu nic neni. ani kontrolni carka se cela nevybarvila. :nevim: testuj az po vynechani.

Jde to špatně vidět mám horší foťák. Ale opravdu tam slabá je.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.19 16:03

Je to tam

Ahoj děvčata dneska jsem byla na gynde. Bylo mi strašně zle silena bolest v podbrisku. Navíc jsem měla mít roční kontrolu. Dle krve je to tam.

Jen jsme se nestihli pobavit o mě psychice.

Musím nějak zajít se zeptat. Mám šílené záchvaty paniky co trvají i hodinu. Protože se začnu bát té paniky a tak si ji privodim hlavně pak se začnu bát ze se tím něco po… tím strachem ze se to dítě pak muže narodit s nějakou vadou to mě děsí.
Nemáte některá zkušenost zda to má vliv na mimi ?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama