Možné těhotenství při HA

Anonymní
29.10.20 14:47

Možné těhotenství při HA

Ahoj, potřebovala bych radu. Po několika měsíční pauze(kvůli zdravotnímu stavu) jsem teď opět začala brát HA. Jednou jsem vynechala prášek což se mi dělo s předchozí antikoncepcí hodně často a tak jsem další den prášek vzala, ale byla jsem v klidu. Každopádně už před třemi dny jsem měla dostat MS a stále nic..vzhledem k tomu že HA teď beru první měsíc, tak přemýšlím zda jsem neudělala někde chybu. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
29.10.20 15:08

A ve kterým týdnů jsi vynechala? Postupovala jsi pak podle pribaloveho letaku? Udělej si test a doporučuji nějakou jinou formu antikoncepce když prášky bereš jak lentilky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
29.10.20 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych radu. Po několika měsíční pauze(kvůli zdravotnímu stavu) jsem teď opět začala brát HA. Jednou jsem vynechala prášek což se mi dělo s předchozí antikoncepcí hodně často a tak jsem další den prášek vzala, ale byla jsem v klidu. Každopádně už před třemi dny jsem měla dostat MS a stále nic..vzhledem k tomu že HA teď beru první měsíc, tak přemýšlím zda jsem neudělala někde chybu. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Děkuji

pochybuji, spíš je to zase zvyk těla na něco nového, ale samozřejmě test napoví a také se přikláním k jiné formě antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14187
29.10.20 15:41

Přečetla sis návod k te ha? Postupovala si podle něj? Udelala si test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
29.10.20 15:57

Spíš jde o změnu.. Zbytek psaly holky.. Test je základ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 16:39

Test jsem ještě udělat nestihla.. doufala jsem, že se MS dostaví.. ano návod k Ha jsem četla. Měla se začít brát první den MS, kterou jsem dostala ale ještě v ten den to preslo pouze na spineni a pak už jsem jen spinila, tak doufám, ze se to počítalo jako MS. Test udělám hned zítra, ale jak říkáte, tak to snad bude jen změna. Děkuji vám ;)

• Citovat
  • Nahlásit
115
29.10.20 16:43

Test ovšem dává spolehlivý výsledek nejdřív po 14 dnech od soulože, raději o něco později. Dříve to nemá smysl dělat a možnost miniinterrupce tím nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama