Možné těhotenství, tlak v pochvě a špínění?!

16
6.4.17 17:26

Možné těhotenství, tlak v pochvě a špínění?!

Zdravím snažilky i maminky. Ať jsem četla jak jsem četla, nikde jsem se nedočetla podobného téma jako je to mé.
Týden zpět jsem v pátek zapoměla vzít prášek (nervy, migréna a strašný spěch celý den), v sobotu jsme s přítelem souložili, bez jiné ohrany. (Pá-Po) Mi měla probíhat ovulace. V pondělí jsem lehce špínila. Dneska, týden na to, pociťuji tlak v podbříšku a jakoby škubáni/cukáni pochvy. Můžou to být příznaky těhotenství? Jsem si vědoma, že ano, ale na test bych řekla, že je brzy. Setkala se už s tímto některá z vás? Děkuji za každou odpověď. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

28853
6.4.17 17:32

Pokud bereš antikoncepci, tak by ovulace neměla probíhat :nevim: Netvrdím, že otěhotnění „přes prášky“ není možné, je ale nepravděpodobné.
Jinak ano, i toto mohou být příznaky raného těhotenství, tlak v podbřišku a překrvení v pánevní oblasti, škubání, cukání. Prostě pocit, že je něco jinak. Spousta žen je k těm změnám senzitivní ještě před příchodem MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 17:35
@Jana206 píše:
Pokud bereš antikoncepci, tak by ovulace neměla probíhat :nevim: Netvrdím, že otěhotnění „přes prášky“ není možné, je ale nepravděpodobné.
Jinak ano, i toto mohou být příznaky raného těhotenství, tlak v podbřišku a překrvení v pánevní oblasti, škubání, cukání. Prostě pocit, že je něco jinak. Spousta žen je k těm změnám senzitivní ještě před příchodem MS.

Děkuji.. Právě, že jsem už při jedné ovulaci, když mi vychazela, tak jsrm špínila, ale jak říkam takovýhle tlak v podbříšku a to cukání jsem nikdy nezažila. Tak uvidíme. Každopadně děkuji za odpověď. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
6.4.17 17:41

A jak jsi přišla na to, že ti má probíhat ovulace?
Příznaky těhotenství to být můžou, ale taky nemusí, to je jasný. U mě první příznaky - špinění 2. a 3. den po oplodnění, další týden „divný“ pocit při sexu, prostě nějaký šestý smysl, že je dole něco jinak :) Každopádně těhotenství jsme neplánovali, takže to nebyla žádná moje sugesce. Někdo říká, že je na příznaky ještě brzo, ale z mojí zkušenosti, některé ženy opravdu mohou být citlivější na změny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 17:48
@Patie píše:
A jak jsi přišla na to, že ti má probíhat ovulace?
Příznaky těhotenství to být můžou, ale taky nemusí, to je jasný. U mě první příznaky - špinění 2. a 3. den po oplodnění, další týden „divný“ pocit při sexu, prostě nějaký šestý smysl, že je dole něco jinak :) Každopádně těhotenství jsme neplánovali, takže to nebyla žádná moje sugesce. Někdo říká, že je na příznaky ještě brzo, ale z mojí zkušenosti, některé ženy opravdu mohou být citlivější na změny :)

Podle výpočtu.
Osobně jsem těhotná ještě nikdy nebyla, ale nevěřím, že to nejde poznat. :oops: uvidíme, dám tomu ještě aspoň týden, dva a uvidíme jestli budou dvě :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
6.4.17 18:23

Řešit nějaký výpočty je nesmysl… Antikoncepce, pokud se bere správně, brání ovulaci… Pokud uděláš chybu, může k ní dojít, ale to vůbec nesouvisí s počítáním od krvácení. Spíš se podívej do příbaláku :) budeš tam mít napsané, jak máš v kterém týdnu užívání řešit vynechání tabletky, z toho se dá odvodit, kdy po vynechání „hrozí“, že by mohlo dojít k ovulaci. Příznaky by to být evt. mohly, ale může to být cokoliv, i v podstatě nic. A nějak jsem z toho taky nepochopila, týden po čem to dnes je - už jsem si znova přečetla úvodní příspěvek. Když jsi prášek vynechala tenhle pátek, co byl teď, tak je na příznaky brzy. I kdyby došlo k ovu a oplodnění hned v sobotu, vajíčko by bylo na cestě pátý den… A to ještě nebude ani v děloze, nebo max zrovna dorazilo. Tím ovšem neříkám, že jsi otěhotnět nemohla. :kytka:

Příspěvek upraven 06.04.17 v 18:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
6.4.17 18:25

Btw. „nevěřím, že to nejde poznat“ mě docela pobavilo :D nic ve zlém :kytka: a samozřejmě přeji, ať to dopadne, jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
6.4.17 18:37

@Kamkam Taky mě to pobavilo :)

@k.cmiel Těhotenství na sobě nemusíš poznat klidně několik měsíců. Jsou ženy (korpulentní), co nevědí o těhotenství až do porodu…
Pokud na sobě pociťuješ těhotenské příznaky, udělej si těhotenský test. Pokud je pozitivní, jsi těhotná. Pokud je negativní, příznaky si vsugerováváš nebo se týkají něčeho jiného (třeba zánět, mykóza atp.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 19:15
@Kamkam píše: Řešit nějaký výpočty je nesmysl… Antikoncepce, pokud se bere správně, brání ovulaci… Pokud uděláš chybu, může k ní dojít, ale to vůbec nesouvisí s počítáním od krvácení. Spíš se podívej do příbaláku :) budeš tam mít napsané, jak máš v kterém týdnu užívání řešit vynechání tabletky, z toho se dá odvodit, kdy po vynechání „hrozí“, že by mohlo dojít k ovulaci. Příznaky by to být evt. mohly, ale může to být cokoliv, i v podstatě nic. A nějak jsem z toho taky nepochopila, týden po čem to dnes je - už jsem si znova přečetla úvodní příspěvek. Když jsi prášek vynechala tenhle pátek, co byl teď, tak je na příznaky brzy. I kdyby došlo k ovu a oplodnění hned v sobotu, vajíčko by bylo na cestě pátý den… A to ještě nebude ani v děloze, nebo max zrovna dorazilo. Tím ovšem neříkám, že jsi otěhotnět nemohla. :kytka:Příspěvek upraven 06.04.17 v 18:52
Omlouvám se, špatně řečeno, zítra je to 2t od vynechaní pilulky.
@Icestar píše:
@Kamkam Taky mě to pobavilo :)@k.cmiel Těhotenství na sobě nemusíš poznat klidně několik měsíců. Jsou ženy (korpulentní), co nevědí o těhotenství až do porodu…
Pokud na sobě pociťuješ těhotenské příznaky, udělej si těhotenský test. Pokud je pozitivní, jsi těhotná. Pokud je negativní, příznaky si vsugerováváš nebo se týkají něčeho jiného (třeba zánět, mykóza atp.)

Těhu test plánuju, samozřejmně je ješte brzy. Po 2 tydnech by nebyl, si myslím ani duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
6.4.17 19:23

@k.cmiel tak to už zní líp :palec: a test už bych klidně zkusila, i když já jsem nedočkavka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 19:26
@Kamkam píše:
@k.cmiel tak to už zní líp :palec: a test už bych klidně zkusila, i když já jsem nedočkavka :D

Já taky o tom žádna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
6.4.17 19:30

@k.cmiel tak šup, šup :D ne, sranda… Je fakt, že když počkáš, bude pak mít výsledek, ať už jakýkoliv, vypovídající hodnotu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 19:39
@Kamkam píše:
@k.cmiel tak šup, šup :D ne, sranda… Je fakt, že když počkáš, bude pak mít výsledek, ať už jakýkoliv, vypovídající hodnotu… :think:

A o to mi jde. ;)
A ještě abych ujasnila, mám doporučenou aplikaci, kde zadam jak dlouhy mam cyklus, zadávam MS a vyhodnotí mi to ovu dny :oops: kamarádka s tím otěhotněla tak těžko říct co je na tom pravdy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
6.4.17 19:54

To jsem ti psala už nahoře, na to vůbec nekoukej, při braní HA nemáš přirozený cyklus, blokuje ovulaci, ani to krvácení není pravá menstruace. A i kdybys HA nebrala, musela bys mít cyklus tabulkový, aby aplikace „měla pravdu“.. Když se udělá chyba v brání (vynechání, zvracení, atp.), tak pak k ní dojít může, cca do týdne plus mínus od té chyby (ten týden odhaduju podle pravidel, co byly v letáku k HA, co jsem dřív brala já) Kam byste se s tím stykem mohli „vejít“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.4.17 19:58
@Kamkam píše:
To jsem ti psala už nahoře, na to vůbec nekoukej, při braní HA nemáš přirozený cyklus, blokuje ovulaci, ani to krvácení není pravá menstruace. A i kdybys HA nebrala, musela bys mít cyklus tabulkový, aby aplikace „měla pravdu“.. Když se udělá chyba v brání (vynechání, zvracení, atp.), tak pak k ní dojít může, cca do týdne plus mínus od té chyby (ten týden odhaduju podle pravidel, co byly v letáku k HA, co jsem dřív brala já) Kam byste se s tím stykem mohli „vejít“.

Chápu, chápu. Já sama v příbalovém letáku ohledně ovu nic nemám. Četla jsem ho 4 roky zpět, když jsem s nimi začala a před těma dvěma týdny. Tak uvidíme tedy no :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama