Možné těhotenství... Za jak dlouho po skončení s HA?

29
23.5.18 11:01

Možné těhotenství... Za jak dlouho po skončení s HA?

Ahoj… Prosím o radu.

Za jak dlouho po tom co přestanu brát HS je možné otěhotnět. :)
Minulý čtvrtek jsem si vzala poslední pilulku. Pak jsem tři dny byla bez nich a v neděli večer a v pondělí ráno jsme měli styk. Je zde nějaká šance už takhle brzo po skončení s HA? :think:
Zatím je to týden, takže na test je asi brzo… Spíš se ptám ze zvědavosti… Zajímají mě vaše zkušenosti. :)
Předem díky za jakoukoli odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
506
23.5.18 11:36

Otěhotnět můžeš hned po vysazení, když máš ovulaci. Moje zkušenost je ale jiná, já otěhotněla až po 9 měsících od vysazení. A moje teta zase půl roku od vysazení. Je to individuální, hraje roli i psychika apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
23.5.18 11:37

Hned :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
23.5.18 11:38
@Daenerys91 píše:
Otěhotnět můžeš hned po vysazení, když máš ovulaci. Moje zkušenost je ale jiná, já otěhotněla až po 9 měsících od vysazení. A moje teta zase půl roku od vysazení. Je to individuální, hraje roli i psychika apod.

Já druhý cyklus :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
23.5.18 12:25

Ja na druhy pokus, prvni pokud jsme v obdobi ovu moc nesoulozili., byla dost bolestiva po vysazeni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
23.5.18 13:08

Muzes. Na test je fakt brzo, pockej do MS, zda dojde ci ne, pak testuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
23.5.18 16:28

@radkka tak to máš dobrý :) já myslela, že vysadím a „šup“, bude to tam, a ono to chvíli trvalo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
24.5.18 22:08

@Daenerys91 Tak jsem myslela, že to tak je ;) ale teď jsem četla, že v nás zůstávají zbytky HA (samozřejmě jako u všeho…je to individuální)…ale docela mě to zarazilo… Proto se ptám na reálné ‚story‘ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
25.5.18 09:16

@Bari174 buď připravená, že to bude trvat půl roku až rok, nebudeš pak zklamaná (jako jsem byla já :mrgreen: ) a když to vyjde dřív, tak super :) hlavně je dobrý na to moc nemyslet a nechat tomu volný průběh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
25.5.18 10:37

@Bari174 mam kolem pripady, ze to neslo treba pul roku, rok i dyl, i ze to vyslo hned po vysazeni ;) kazdy jsme jiny, ale radsi se k tomu moc neupinat a treba to vyjde. Drzim palce, at to vyjde brzy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama