Možné otěhotnění po postinoru?

Anonymní
20.6.21 16:53

Možné těhotnění po postinoru?

Hezký den. Mám přítele půl roku. Min měsíc se stala nehoda(v opilosti) bylo to bohužel 12.den cyklu. Za 14h jsem si vzala postinor. Mám už 5 dní zpoždění a na testu ducha. Můžete mě uklidnit, že to může být z hormonální nálože? Doktorka bude až v úterý, dřív se tam nedostanu. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
991
20.6.21 16:57

Za mě je to pozitivní test 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
20.6.21 16:58

No uvidíš u té Dr, my tady nic nevykoumame, ale test by pozitivní být neměl, kdybys těhotná nebyla :think: můžeš se zítra stavit někde na krev jako samoplatce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
20.6.21 17:08

I po postinoru můžeš otěhotnět, není stoprocentní. Opožděná MS může znamenat jak rozhozený cyklus po postinoru, tak těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
20.6.21 17:10

Zkus další test, možná digitální spíše. Ale taky mi to přijde pozitivní….i to se může stát. Navíc nejúčinnější je do 12 hodin. I v příbaláku píšou, že to není 100%yxx

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
20.6.21 17:14

Vidím pozitivní test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
20.6.21 17:25

Mě nepřijde že je pozitivní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8086
20.6.21 17:27

@Krista 1 a jak teda jinak vypada pozitivni test, nez se dvema carkama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
20.6.21 17:29

Tohle je evidentně pozitivní, žádný duch. Uvidíš co doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
20.6.21 17:32

Jedné spolžačce se na škole stalo to samé.
Oni teda měli „nehodu“ v neděli večer, tak už se nedostala do lékárny, tam šla až v pondělí po škole. Vzala prášek po 16 hodinách. Myslela, že má po prášku rozhozenou MS, na těhotenství přišla až na pravidelné kontrole po dvou měsících :nevim: Nebylo to její první užití prášku a po prvním měla cyklus rozhozený tři měsíce, tak to neřešila.
Jinak vidím pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:32

Zkus si digitální test. Kdysi jsem měla taky takové výrazně duchy a nakonec jsem těhotná nebyla. Ty mám atesty to občas takto nejednoznacne ukážou.

• Citovat
  • Nahlásit
821
20.6.21 17:33

@Krista 1 to by mě zajímalo, jak si teda představuješ pozitivní test 😀. Ona je jiná definice krom dvou čárek?
Může leda zkusit jiný (i když falešně pozitivních nebývá mnoho), ale tento je jinak jasně pozitivní. Já neměla ani takovouhle tu druhou čárku, to byl teprve duch a za týden mám termín porodu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
20.6.21 17:38
@Suelinda píše:
@Krista 1 to by mě zajímalo, jak si teda představuješ pozitivní test 😀. Ona je jiná definice krom dvou čárek?
Může leda zkusit jiný (i když falešně pozitivních nebývá mnoho), ale tento je jinak jasně pozitivní. Já neměla ani takovouhle tu druhou čárku, to byl teprve duch a za týden mám termín porodu 😀

Jak asi 2 jasně čárky jinak bych to nepsala!! :mrgreen: já je měla už po měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
20.6.21 17:40
@Krista 1 píše:
Jak asi 2 jasně čárky jinak bych to nepsala!! :mrgreen: já je měla už po měsíci.

Tu druhou čárku tam spíš nevidím jak vidím. Ale můžu se plést, nejsem znalec. Jen to beru podle sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:48

Testy jsem si dělala dva a na obou je duch. (Byly v krabičce 2ks) jeden je z odpoledne a druhý z rána. Mě snad jebne, fakt :roll: já myslela, že prášek za petistobku bude v tomto spolehlivý.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat