Je to jen můj vsugerovaný příznak?

25.11.19 18:13

Možné těhu nebo ne?

Zdravím holky, mám takový asi blby dotaz ale zajímá mě jestli některá z vás toto měla taky? Mám už 5 den zpožděnou ms, žádnou antikoncepci už nějakou dobu neužívám a test negativní, i přitom mám občas bolesti v podbříšku a k tomu průjem???? muže to být těhu bo jen moje vsugerovane příznaky? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
25.11.19 18:24

5. den po vynechání už by test pozitivní být měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
25.11.19 18:36

Ano, pet dni po MS už by na testu něco být mělo. Počkej ještě par dni a testují znovu. Šance, ze jsi těhotná určitě je, ale malá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19391
25.11.19 18:37

@lukaskovater průjem není těhotenský příznak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5312
25.11.19 18:44
@stinga píše:
@lukaskovater průjem není těhotenský příznak

U mě je. Mívám ho pouze v těhotenství, zato opakovaně od začátku až do porodu. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
25.11.19 18:49

Já mám průjem před Ms :nevim: 5 den jsem už vždy měla pozitivní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 18:56

Tak to opravdu nevím, takhle dlouho opožděnou ms jsem ještě neměla, proto z toho mám docela obavy a zároveň tak trochu doufám ze to bude tehu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 15:24

Podobné příznaky jako moje? Má někdo? Jak jste dopadly?

Ahoj holky :mavam:, chci se zeotat prosím 🙏. Včera mi měla začít MS - nepřišla :cert: :nevim:. Testy jsou negativní - včera jsem byla na gyndě a dr.mi rekla, že mám v děloze volnou tekutinu a zvýšenou děložní sliznici :think: - jsem pitomá, ale bylo mi blbý se zeptat, co to znamená :zed:? Nevíte prosím někdo? Druhá věc je, že v děloze po včerejším ultrazvuku miminko není :,( :roll: - tak snad příště :srdce:. Doporučila mi nějaké tabletky „Chytré miminko“, nemáte někdo zkušenost prosím? Je to zelená krabička :)… No mě podbřišek bolí cca 14 dní 8o dr nic nenašla. Nikdy před tím, když jsem měla menses dostat mě nic nebolelo… :nevim:… Mám fakt příznaky těhu - nic si nenamlouvám :nevim:. Bolí mě prsa, z bradavky mi vytíkala bílá vodička, kovová chuť v puse, jako bych olizovala trubky :lol: :mrgreen: žaludek jak po velké párty :poblion:. Je možné, že třeba na UT nic ještě nemusela vidět?. Jak jsem psala - testy negativní :nevim: volná tekutina a zvýšená děložní sliznice.. Toť vše :potlesk: :?.. Raději počítám s tím že tehu nebudu což na 99% doktorce věřím - dělala vnitřní ultrazvuk. Ale.. Stalo se vám někdy něco podobného? MS mívám pravidelnou (cyklus po 28dnech). Jinak jsem dneska přesně 14 dní od posledního styku. HA neberu už cca 3 roky. Moc moc děkuju za odpovědi, krásný zbytek dne :kytka: :mavam: :srdce:. Gábi

• Citovat
  • Nahlásit
5312
30.11.19 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam:, chci se zeotat prosím 🙏. Včera mi měla začít MS - nepřišla :cert: :nevim:. Testy jsou negativní - včera jsem byla na gyndě a dr.mi rekla, že mám v děloze volnou tekutinu a zvýšenou děložní sliznici :think: - jsem pitomá, ale bylo mi blbý se zeptat, co to znamená :zed:? Nevíte prosím někdo? Druhá věc je, že v děloze po včerejším ultrazvuku miminko není :,( :roll: - tak snad příště :srdce:. Doporučila mi nějaké tabletky „Chytré miminko“, nemáte někdo zkušenost prosím? Je to zelená krabička :)… No mě podbřišek bolí cca 14 dní 8o dr nic nenašla. Nikdy před tím, když jsem měla menses dostat mě nic nebolelo… :nevim:… Mám fakt příznaky těhu - nic si nenamlouvám :nevim:. Bolí mě prsa, z bradavky mi vytíkala bílá vodička, kovová chuť v puse, jako bych olizovala trubky :lol: :mrgreen: žaludek jak po velké párty :poblion:. Je možné, že třeba na UT nic ještě nemusela vidět?. Jak jsem psala - testy negativní :nevim: volná tekutina a zvýšená děložní sliznice.. Toť vše :potlesk: :?.. Raději počítám s tím že tehu nebudu což na 99% doktorce věřím - dělala vnitřní ultrazvuk. Ale.. Stalo se vám někdy něco podobného? MS mívám pravidelnou (cyklus po 28dnech). Jinak jsem dneska přesně 14 dní od posledního styku. HA neberu už cca 3 roky. Moc moc děkuju za odpovědi, krásný zbytek dne :kytka: :mavam: :srdce:. Gábi

Jako ze si myslis, ze den po vynechane ms je na utz videt mimino? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat