Možné uhnizďování nebo počátek nenstruace

Anonymní
24.12.20 17:17

Mozne uhnizdivani nebo pocatek nenstruace

Ahoj holky, chci se zeptat na zkusenosti. V rijnu jsem byla na revizi mala mela onemocneni neslucitelne se zivotem ve 13tydnu. Jen at ste v obraze. V prvnim tehu sem to poznala ze sem casteji chodila curat a mela ms zpozdenou. A ted k otazce
Vzdy sem mela cyklus 30dni tak to pocitam stejne. Ovulaci jsem mela pred 9dny. Uz se snazime sex mivame ob den pry je to lepsi ob den. A chci se zeptat odedneska se na kalhotkach objevila hodne slaboucky takivy svetle ruzovy vytok a kdyz sem ted sla curat tak sem mela svetlonce ruzove na papiru. K me otazce ms mam mit az za sest dni dostat je mozne ze se jedna o uhnizdivani? Cetla sem ze to byvaji priznaky. V obdovi ovulace me boleli bradavky ale ted uz vubec nic a zadne priznaky co sem mivala ze by mela ms dojit nemam. Jen me zarazi to naruzivele to sem nikdy nemela vzdy pred ms az tak tri dny mivam takovy ten hnedy vytok tak si rikam je mozne uhnizdivani cca9dni od ovulace popripade 6dni pred ms ze by to byl priznak bez niceho jen ruzove spineni pocatek ms?
Na test si rikam ze je brzo nejspis tak me zajimaji vase zkusenosti. Dekuju a preji krasne vanoce plne zdravicka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
492
24.12.20 18:59

Ja si myslim, ze na to, aby zacinala ms je to fakt brzo, takze to spis vidim na to uhnizdeni 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 19:08
@janikema90 píše:
Ja si myslim, ze na to, aby zacinala ms je to fakt brzo, takze to spis vidim na to uhnizdeni 🙂

Kezby byla bych moc stastna ztrata miminka pro me byla fakt hodne tezka.
Ale zas si rikam ze jestli treba po revizi se mi nezkratili cykli ale zas ze by se mi misto 30 dnu hned zkratil na 25 a nekdy jaem mela i 32 dnu dlouhy cyklus
A hlavne taklen to ruzove jaem nemela nikdy jen hnedy vytok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 19:16
@janikema90 píše:

Ale fakt ae bojim abych to nedostala teochu me boli zada tak si rikam jestli se mi to nezacina rozjizdet ale nechapu ze tak dopredu nez sem to mivala kolikrat i pozdeji

• Citovat
  • Nahlásit
492
24.12.20 19:38
@Anonymní píše:
Ale fakt se bojim abych to nedostala me boli zada tak si rikam jestli se mi to nezacina rozjizdet ale nechapu ze tak dopredu nez sem to mivala kolikrat i pozdeji

Ja mivam cyklus pravidelny a to uz muselo byt, abych to dostala treba o dva dny driv neopak pozdeji.
Natoz skoro tyden, to je fakt hodne.
Musite verit a jsou vanoce, takze zazraky se deji 🎄 😊 Preji hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 19:43
@janikema90 píše:
Ja mivam cyklus pravidelny a to uz muselo byt, abych to dostala treba o dva dny driv neopak pozdeji.
Natoz skoro tyden, to je fakt hodne.
Musite verit a jsou vanoce, takze zazraky se deji 🎄 😊 Preji hodne stesti.

Dekuji moc porad doufam🙏🏻 A krasne Vanoce preji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1377
24.12.20 22:14

Do ms jeste brzo, tak to mozna bude uhnizdovani. Dej vedet, drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 22:27
@migmina píše:
Do ms jeste brzo, tak to mozna bude uhnizdovani. Dej vedet, drzim palce :hug:

Urcite dam pokud to nedostanz do 30.12 tak hned druhy den budu delat test. Modlim se aby se to nerozjelo🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
50
24.12.20 22:51

Zrovna teď koukám jestli nikdo tohle taky neřešil 😊. Já jsem 10 den po ovulaci, 5 dni před ms a dnes mi začalo slabé krvácení, nikdy jsem dřív ms nemela, mám vše jak hodinky. Bolesti v podbrisku a divny tlak kolem močového měchýře. S manželem jsme se rozhodly do toho praštil znovu. V srpnu nám umřela holcicka ve 36 týdnu, dnes rano TT negativní. Tak mě to krvácení zaskočila a dávám si novou naději 😊. U malé jsem věděla hned ze jsem těhotná, bylo mi zle hned od začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 23:20
@Zuzka 007 píše:
Zrovna teď koukám jestli nikdo tohle taky neřešil 😊. Já jsem 10 den po ovulaci, 5 dni před ms a dnes mi začalo slabé krvácení, nikdy jsem dřív ms nemela, mám vše jak hodinky. Bolesti v podbrisku a divny tlak kolem močového měchýře. S manželem jsme se rozhodly do toho praštil znovu. V srpnu nám umřela holcicka ve 36 týdnu, dnes rano TT negativní. Tak mě to krvácení zaskočila a dávám si novou naději 😊. U malé jsem věděla hned ze jsem těhotná, bylo mi zle hned od začátku.

Ja zas prvni tehu odhalila ze sem mela ten tehu vytok a porad sem chodila curat. A ted mam pred ms sest dni a to slaboulinkate spineni naruzovele a vubec nevim co to je lehce me boli v zadech ale to malicko spis z dneska si myslim ale jinak zadne priznaky ms nemam tak mi to je divne. Hlavne pred revizi jsem nikdy taky ms nemela driv spise pozdeji nebo presne a vetsinou sem to poznala v boleni prsou nebo hnedym spinenim ktere bylo treba den pred ms ale taklen brzo si rikam i jestli treba to nemam nal rozhozeny a nebudu mit kratsi cyklus prave. Porad se modlim aby to bylo uhnizdovani🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
50
24.12.20 23:24
@Anonymní píše:
Ja zas prvni tehu odhalila ze sem mela ten tehu vytok a porad sem chodila curat. A ted mam pred ms sest dni a to slaboulinkate spineni naruzovele a vubec nevim co to je lehce me boli v zadech ale to malicko spis z dneska si myslim ale jinak zadne priznaky ms nemam tak mi to je divne. Hlavne pred revizi jsem nikdy taky ms nemela driv spise pozdeji nebo presne a vetsinou sem to poznala v boleni prsou nebo hnedym spinenim ktere bylo treba den pred ms ale taklen brzo si rikam i jestli treba to nemam nal rozhozeny a nebudu mit kratsi cyklus prave. Porad se modlim aby to bylo uhnizdovani🙏🏻

Nezbývá než abychom čekaly 🤷‍♀️. Já u prvního krvácení nemela, všechno v pohodě, jen proste při kontrole v 36 týdnu netlouklo srdíčko… Bylo mi na zvracení první měsíc, pak už ne a cele tehotenstvi bez problému. Tak doufám, ze se nám postestilo a už to konečně vyjde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 00:00
@Zuzka 007 píše:
Nezbývá než abychom čekaly 🤷‍♀️. Já u prvního krvácení nemela, všechno v pohodě, jen proste při kontrole v 36 týdnu netlouklo srdíčko… Bylo mi na zvracení první měsíc, pak už ne a cele tehotenstvi bez problému. Tak doufám, ze se nám postestilo a už to konečně vyjde :lol:

Drzim palce🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 12:31

Tak sem tex testovala mam dva dny do ms a jen jedna carka tak sem smutna

• Citovat
  • Nahlásit
50
28.12.20 19:25
@Anonymní píše:
Tak sem tex testovala mam dva dny do ms a jen jedna carka tak sem smutna

Já v den ms a také nic. Vyzkoušejte test ještě po ms a uvidíte… Hold nezbývá než zkoušet dal :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 19:34

Ahojky, taky si dovolím reagovat a rovnou se zeptat o radu…
20.12 a 21.12 jsem měla 2× přerušovaný sex. Mám cyklus zpravidla 34 dní, toto bylo zhruba ve 29-30.dni. Mám dost nepravidelnou MS, někdy 31 dní cyklus, někdy 34, už se mi stalo i 37 dní (to ale sporadicky). Ovulaci mám různě - dle nepravidelnosti cyklu ani přesně nevím kdy. Dnes je to 38.den a MS stále nikde. Už třetí den mám náznaky jakoby MS měla přijít, trochu nateklé prsa, pobolívání břicha, do toho se přidal trochu bezbarvý a „mléčný“ výtok… Téměř vždy před MS mám jen těsně předtím velké bolesti, vezmu si prášek a do druhého dne nejpozději přichází MS… Skutečně by MS v případě otěhotnění vynechala takto rychle? Včera a dnes jsem si dělala těhotenské testy, ale všude čtu, že je to brzy. Nic jsem tam neviděla. Ani ducha. Odpoledne jsem se ještě přehrabovala články a našla jsem jako jeden z příznaků i vyšší bazální teplotu. Vím, že se má měřit ráno, ale zvědavost mi nedala a v 15 hod jsem si ji po hodině klidu na gauči změřila a byla 37,5 a teď večer 38. Neměla by při očekávané či zpožděné menstruaci být spíše nižší?? Děkuji za Vaše názory… Už mi z toho hrabe

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat