Možnost mimoděložního těhotenství (s krvácením v 5+4tt)

63
10.12.20 01:14

Možnost mimoděložního těhotenství (s krvácením v 5+4tt)

Ahoj holky, prosím moc o radu. Dnes jsem 5+4tt, na gynekologii jsem byla v pondělí, tedy 5+1tt a nebylo ještě nic vidět, jen vyšší sliznice. Z krve mi vyšlo pozitivní těhotenství, ale hodnotu bohužel nevím. V neděli, den předtím než jsem šla na gyndu, tak jsem měla špinění, které během pondělí ustalo a doktor říkal, že už vidí jen zbytek toho špinění z neděle, že to vypadá v pohodě. Pro jistotu mi napsal Utrogestan, protože jsem po 2 potratech. V úterý jsem začala ale trochu krvácet a krvácím až do dneška. Bohužel už je to jasně červená krev. Napsal mi po telefonu Ascorutin, ale krvácení nepřestalo. To krvácení je pořád více méně od úterý stejné.. nesílí, ale ani neslábne. Bolesti žádné nemám. Myslíte, že by mohlo jít o mimoděložní těhotenství, když na UTZ nebylo nic vidět? Nebo máte někdo zkušenost, že jste krváceli a nakonec vše bylo v pořádku? Myslíte, že bych léky měla vysadit? Na kontrolu mám jít až v pátek, právě kvůli vyloučení mimoděložního těhotenství, ale mám strašný strach a nedokážu teď myslet na nic jiného. Ráno budu doktorovi volat, ale nevím, jestli vzít ještě léky na noc, když krvácení neustává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2661
10.12.20 05:23

Nechci tě strašit, ale myslím si to bude piš konec sice je hodně žen co krváceli a vše bylo ok. Já tu zkušenost dobrou bohužel nemám. ono pokud si měla v pondeli hcg menší jak 1000 tak nemohl nic vidět. Nicméně zkus se nestresovat a uvidíš zítra, držím palce ať to dopadne dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 06:21

Já měla teď úplně stejný průběh a ano, bylo to mimodelozni. Mě prasklo už 5+2.Nastesti sem byla v nemocnici.

• Citovat
  • Nahlásit
63
10.12.20 09:45

Tak jsem byla na krvi a odpoledne se uvidí. Minule hodnota HCG byla kolem 250, takže ani nic vidět být nemohlo. Každopádně už je jasné, že v pořádku to není. Takže teď jen doufat, aby se nejednalo o mimoděložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8368
10.12.20 10:04

Tak teď dostanu mokrým hadrem přes hubu, ale nezbývá nic jiného než čekat a v rámci možností se hodit do klidu.. prodělala jsem mimoděložní 24.12.2014, vše šlo podle tabulek..do hodnoty 1ooo se HCG nasobilo přesně jak mělo..pak se to vše zastavilo ale nekrvacela jsem..pouze špinila..stejně jsem skončila pod kudlou..teď jsem těhotná 39+5 a do poloviny druhého trimestru jsem špinila a krvácela.. nejdřív hematom, pak zřejmě z čípku (nepřišlo se na to odkud, takže to byl pouze odhad)..

Nervy chápu, ale už nezměníš co se teď děje..a ne vždy to hned musí být mimo..některé holky krvácí a to hoooodne..a dítě se udrží..holt, teď je potřeba jen počkat a nějak to vydržet než bude jasno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 11:27

Ahoj holky :) mam dotaz, mam potvrzene tehu z krve, ale na ulyrazvuku nic neni videt😢doktor me chtel hned poslat na operaci s podezrenim na mimotehu. Ale ja si myslim, ze jsem kratce, proto jsem odmitla stim, ze pockam jeste 2 tydny, red to vychazi na 5tydnu a 1 den. Co myslite Vy? 🌹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8368
13.12.20 11:40
@Ivuska1985 píše:
Ahoj holky :) mam dotaz, mam potvrzene tehu z krve, ale na ulyrazvuku nic neni videt😢doktor me chtel hned poslat na operaci s podezrenim na mimotehu. Ale ja si myslim, ze jsem kratce, proto jsem odmitla stim, ze pockam jeste 2 tydny, red to vychazi na 5tydnu a 1 den. Co myslite Vy? 🌹

Kolik si měla HCG? Vidět je něco od 1ooo jednotek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 11:45

@Skaiqy ani nevim doktor mi nedal vysledky z laborky, ale byl nastvanej, ze jsem ho vcera vzbudila vecer :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 12:00

@Skaiqy volala jsem a hladina je 2730 jednotek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8368
13.12.20 12:37
@Ivuska1985 píše:
@Skaiqy volala jsem a hladina je 2730 jednotek

Mno..já měla 3905 jednotek a doktorka viděla jen něco „nalepeného“ na vaječníku :mrgreen: má starý UTZ, proto me poslala do nemocnice na podrobný.. Tam už byl gestační váček a za 5 dní žloutkový atd..jako..pokud nic neviděl, taky bych nešla pod kudlu a počkala bych..založila jsem diskuzi na podobné téma.. špiníš nebo krvacis? Pokud ne tak bych fakt počkala..hodnota je natolik vysoká, že by už podle mě někde něco prasklo a poznala bys to kdybys byla mimodelozne těhotná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 12:39

@Skaiqy Ted jsme meli s pritelem milostne hratky a ja sla pak na wc mela jsem trochu krve, ale bylo to poprve jinak do te doby nic🤔 :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8368
13.12.20 13:02
@Ivuska1985 píše:
@Skaiqy Ted jsme meli s pritelem milostne hratky a ja sla pak na wc mela jsem trochu krve, ale bylo to poprve jinak do te doby nic🤔 :cry:

Může to být čípkem, možná drobný hematom, těžko říct..ale šla bych třeba do nemocnice kde mají UTZ fakt podrobnější a uvidí co a jak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 13:09

@Skaiqy no ja byla vcera v nemocnici, ale i tak ti dekuji🌹 ❤️ jedu zrovna do prace a chce se mi bulet😢

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8368
13.12.20 13:12
@Ivuska1985 píše:
@Skaiqy no ja byla vcera v nemocnici, ale i tak ti dekuji🌹 ❤️ jedu zrovna do prace a chce se mi bulet😢

Ani tam nic neviděli? Divné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.12.20 13:16

@Skaiqy ne nic, proto me chtel rovnou nechat tam, ale rikam si ze je mozna jeste brzo podle apky5+1d

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat