Možnost otěhotnění po atb

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 10:41

Možnost otěhotnění po atb

Dobrý den, mám dotaz. Je možné být těhotná, když jsem měla sex s přítelem za týden po dobrání atb? (Napr 1.10. Jsem dobrala atb a 8.10. Jsem měla sex) Dnes (18.10.) jsem měla dostat ms, taky dostala. Beru antikoncepci a v ten den to byla jediná ochrana. Po jaké době si mám po případě udělat test? Nikdy sem tohle nemusela řešit, takže prosím o radu. Děkuji.

Příspěvek upraven 18.10.21 v 11:48

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5817
18.10.21 11:01

ATB zvykle nijak neovlivní možnost otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9428
18.10.21 11:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. Je možné být těhotná, když jsem měla sex s přítelem za týden po dobrání atb? (Napr 1.10. Jsem dobrala atb a 8.10. Jsem měla sex) Dnes (18.10.) jsem měla dostat ms, taky dostala, ale jen špiním. Po jaké době si mám po případě udělat test? Nikdy sem tohle nemusela řešit, takže prosím o radu. Děkuji.

A to se ptáš z důvodu, že bereš antikoncepci a mělas jí jako jedinou ochranu?
Jestli jí nebereš, tak to ATB neovlivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.10.21 11:32
@meduzza píše:
A to se ptáš z důvodu, že bereš antikoncepci a mělas jí jako jedinou ochranu?
Jestli jí nebereš, tak to ATB neovlivní.

Ano byla to v tu chvíli jediná ochrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
18.10.21 11:38
@Barus620 píše:
Ano byla to v tu chvíli jediná ochrana.

Teoreticky ano. Ale podívej se do příbalového letáku té HA, jak dlouho máš brát v potaz to, že jsi brala atb, a chránit se jinak. Určitě to tam najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.10.21 11:41
@P4ja píše:
Teoreticky ano. Ale podívej se do příbalového letáku té HA, jak dlouho máš brát v potaz to, že jsi brala atb, a chránit se jinak. Určitě to tam najdeš.

Určitě kouknu, každopádně byste radši doporučila si udělat test, že? Případně po kolika dnech? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
18.10.21 12:06
@Barus620 píše:
Určitě kouknu, každopádně byste radši doporučila si udělat test, že? Případně po kolika dnech? Děkuji.

Doporučila bych přečíst si leták. Ostatně to jsi měla udělat už ve chvíli, kdy ti ji doktor předepsal. A test bych dělala po 2 týdnech od styku, a pokud vyjde negativní, tak radši ještě jeden za další týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat