Možnost otěhotnění při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 24.02.18 09:45
moznost otehotneni pri antikoncepci

Dobry den jdu si na radu, beru antikoncepci yadine druhym mesicem mam citliva prsa a silny vytok. 2.2. jsem byla na ultrazvuku hned po dobrani 1. plata a po menstruaci a byl negativni ted prakticky ani nechraneny styk nebyl ale znervoznuje me silny vytok a 3. den po vynechani a menstruace nikde. tehotenske testy jsou negativni. pred Ha byl sice nechraneny styk ale vzala sem si postinor (menstruace se po nem dostavila v poradku) a v dobe kdy sem byla na ultrazvuku bych byla asi tak po 8. a asi po padesati negativnich testech ruznych znacek. tak bych se chtela zeptat jestli mate nejaky zkusenosti? a jaka je moznost otehotneni? docela je to takovy strasak.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4222 příspěvků 24.02.18 09:49

@kacka865 Když bereš, tak asi těhotná být nemůžeš ne?? Nebo se plete i utz a testy??
Fakt nevím, o jednodušší vriantě jsi nepřemýšlela?? Třeba vedlejší účinky HA???

Uživatel je onlinemalá_holka
Závislačka 3716 příspěvků 24.02.18 10:05
@kacka865 píše:
Dobry den jdu si na radu, beru antikoncepci yadine druhym mesicem mam citliva prsa a silny vytok. 2.2. jsem byla na ultrazvuku hned po dobrani 1. plata a po menstruaci a byl negativni ted prakticky ani nechraneny styk nebyl ale znervoznuje me silny vytok a 3. den po vynechani a menstruace nikde. tehotenske testy jsou negativni. pred Ha byl sice nechraneny styk ale vzala sem si postinor (menstruace se po nem dostavila v poradku) a v dobe kdy sem byla na ultrazvuku bych byla asi tak po 8. a asi po padesati negativnich testech ruznych znacek. tak bych se chtela zeptat jestli mate nejaky zkusenosti? a jaka je moznost otehotneni? docela je to takovy strasak.
:roll: ach jo. jo jsi určitě těhotná i po 50 testech, ultrazvuku a menses :nevim: když tohle cítíš nesexuj nechráněně padák, brýle a šnorgl :nevim: :mrgreen:

kacka865
Povídálka 29 příspěvků 24.02.18 10:44

@malá_holka mam strach nechci uz podstoupit potrat nebylo to prijemny a druhe dite zatim nechci ani nemuzu si ho dovolit

vertunka
Závislačka 4008 příspěvků 24.02.18 10:46
@kacka865 píše:
@malá_holka mam strach nechci uz podstoupit potrat nebylo to prijemny a druhe dite zatim nechci ani nemuzu si ho dovolit

Tak nemej nechraneny sex :zed:. Nebo nejlepe zadny sex, kdyz vidim jak blaznis.

Závislačka 3716 příspěvků 24.02.18 11:19
@kacka865 píše:

tak používej ještě gumu, nebo ať se udělá ven.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 24.02.18 13:18
@malá_holka píše:
tak používej ještě gumu, nebo ať se udělá ven.

Prerusovana soulož není účinná. Už pri sexu teče ž penisu tzv. kapicka lásky obsahující milion těch mrsek. Já mám z toho jedno dítě :P

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 24.02.18 13:19
@kacka865 píše:

Nechraneny sex a potom postinor? Víš co je to za sracky do těla???
Dej si kondom na řetízek ať ho máš vždy při ruce :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56858 příspěvků 24.02.18 13:23

Možnost nulová, jak mi rekl dr. Nez pak zjistil, ze tam hade fakt je. U mne vse vtipnejsi o to vic, ze mi 4 roky předtím rekl, že uz dite mit nebudu ???? malemu je 3.5, ha resila problemy s cyklem ????

Závislačka 3716 příspěvků 24.02.18 13:40
@longed-for-dream píše:
Prerusovana soulož není účinná. Už pri sexu teče ž penisu tzv. kapicka lásky obsahující milion těch mrsek. Já mám z toho jedno dítě :P

nevykladej někomu kdo přeruš9vanou praktikuje a nikdy nic, asi máš chlapa nemehlo a pustil to a svedl na kapku před. Není jistý kolik tam těch pulců je a jestli vůbec a někteří chlapi to ani nemaj. Takže to je jak hláška selhala antiko :nevim:

P4ja
Závislačka 4222 příspěvků 24.02.18 13:44
@malá_holka píše:
nevykladej někomu kdo přeruš9vanou praktikuje a nikdy nic, asi máš chlapa nemehlo a pustil to a svedl na kapku před. Není jistý kolik tam těch pulců je a jestli vůbec a někteří chlapi to ani nemaj. Takže to je jak hláška selhala antiko :nevim:

Tak hlavně, aby tady pak nebylo téma. Otěhotněla jsem po přerušované souloži. Ale chlap je borec a nic v kapičkách lásky nemá :lol:

Závislačka 3716 příspěvků 24.02.18 13:51
@P4ja píše:
Tak hlavně, aby tady pak nebylo téma. Otěhotněla jsem po přerušované souloži. Ale chlap je borec a nic v kapičkách lásky nemá :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a nemá ani ty kapičky

P4ja
Závislačka 4222 příspěvků 24.02.18 13:56
@malá_holka píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a nemá ani ty kapičky

Jj, jako příspěvek je sám o sobě ujetej, ale tohle je ještě ujetější.

Závislačka 3716 příspěvků 24.02.18 13:58
@P4ja píše:
Jj, jako příspěvek je sám o sobě ujetej, ale tohle je ještě ujetější.

tu nic nemůžeš brát vážně, byl to lol ;)

P4ja
Závislačka 4222 příspěvků 24.02.18 14:01
@malá_holka píše:
tu nic nemůžeš brát vážně, byl to lol ;)

Tak, že jsi vyjela na @longed-for-dream ..jinak bych nereagovala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama