Možnost otěhotnění v pokročilém věku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 13:40
Možnost otěhotnění v pokročilém věku

Po vleklé manželské krizi, kdy se mnou manžel je/není, bydlí/nebydlí, u nás došlo k pohlavnímu styku 9. den cyklu a on se do mě udělal :?. Je mi 47,6 let, MS mám pravidelně po 25-26 dnech, příznaky přechodu nemám. Četla jsem, že možnost otěhotnění v tomhle věku je 2-3%, to jako ze sto žen s nechráněným stykem by otěhotněly 2-3? Jsem z toho dost vyklepaná. Znáte některou, kdo v tomhle věku otěhotněla?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 09.09.19 13:43

Byvala sousedka, otehotnela tedy v 45 a snad jsi dost stara na to abys vedela jake sance jsou a co pripadne delat, od testovani po nejake reseni/nereseni dane situace.

eviku-miluna
Kelišová 7007 příspěvků 09.09.19 13:44

Moje babička měla moji mamku ve 47 letech. Takže to možné je.

hulala
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 09.09.19 13:48

Pro vlastní dobro toho dítěte, doufám, že v tom skutečně nejsi

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 09.09.19 13:51
@Anonymní píše:
Po vleklé manželské krizi, kdy se mnou manžel je/není, bydlí/nebydlí, u nás došlo k pohlavnímu styku 9. den cyklu a on se do mě udělal :?. Je mi 47,6 let, MS mám pravidelně po 25-26 dnech, příznaky přechodu nemám. Četla jsem, že možnost otěhotnění v tomhle věku je 2-3%, to jako ze sto žen s nechráněným stykem by otěhotněly 2-3? Jsem z toho dost vyklepaná. Znáte některou, kdo v tomhle věku otěhotněla?

No pokud máš obavy z otěhotněním, tak bych se moc nebála, je to sice možné, ale malá pravděpodobnost. Je mi 46 a manžel se nehlídá vůbec, ale každá to má jinak. A pokud se tak bojíš mohla sis nechat předepsat prášek, který si musíš vzít do 2-3 dnů. Nejsem si jista přesně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 13:52

@mamule42
Antikoncepci tedy nebereš?

Martha03
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 09.09.19 13:52

Moje teta otěhotněla v 45. Možnost tam je, pokud teda ovuluješ. To je dost podstatná část. Jako máš věk na to, abyste používali ochranu případně si zašla pro pilulku po ne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 13:54

@Martha03

U nás to vypadalo, že už nikdy k ničemu nedojde. Proto jsem neměla antikoncepci.

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 09.09.19 13:54

Sance bude asi tak nula nula prd, ale myslela jsem, ze tohle resi nactilety holky :roll: To jste se nemohli chranit? Jak je to dlouho? Nebyl by jeste cas na tabletku po?

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 09.09.19 13:59
@Anonymní píše:
@mamule42
Antikoncepci tedy nebereš?

Neberu, a navíc nemůžu.

Popokatepetla
Závislačka 3550 příspěvků 09.09.19 14:01

Ano osobně se znám s paní, která porodila zdravé dítě v 50 letech. Myslela si, že je v přechodu a ono dítě :-D

Martha03
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 09.09.19 14:01
@Anonymní píše:
@Martha03U nás to vypadalo, že už nikdy k ničemu nedojde. Proto jsem neměla antikoncepci.

Já rozumím. Na druhou stranu došlo, takže kondom nebo tableta po… Celkově by ses měla ještě chránit, každému tělo funguje jinak. Moje teta několikrát potratila než se jí podařilo zdárně donosit dítě. Ve zmíněných 45 letech ji začal bolet žaludek tak šla na vysetreni. No a byla v6tem měsíci takže už to měla skoro za pár. Jak ráda říká jako „silnostěnná“ ani nepozorovala žádné přibývání na váze. S manželem se nechranili od porodu prvního dítěte říkali ji, že není možné, aby znovu otěhotněla a měla další dítě. Zůstal jim tedy jedinacek i přesto, že děti chtěla více a už to nešlo. No po 25 letech se stejným chlapem najednou toto, už s tím nešlo nic dělat, takže nejsem konečně z vnoučat nejmladší :lol:

bartsch
Kelišová 5206 příspěvků 09.09.19 14:03

No, nedávno jsme se bavily s kamarádkou o její sousedce, které se nedávno v jejích 50 letech narodilo mimčo. No a moje bývalá sousedka celkem bez problémů otěhotněla v 45 letech.

bjitka123
Kecalka 322 příspěvků 7 inzerátů 09.09.19 14:05

Ležela jsem v porodnici s paní, která rodila ve 47 letech. Takže to možné určitě je. Spíš záleží na tom, jestli byste případně mimčo chtěli nebo ne. Podle toho, co píšeš, nejspíš ne, takže bych co nejrychleji kontaktovala gynekologa…

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 09.09.19 14:07

Ahoj,

internet je plný slavných, které měly děti i kolem padesátky, někdy i přes padesátku. :nevim:

Ideální by bylo si po tomto styku ihned zajít pro tabletku PO, nuže pozdě. Tak počkat 14 dní od styku, udělat si test a doufat :mrgreen: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama