Možnost otěhotnění v takovém případě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 21:42

Možnost otěhotnění v takovém případě?

Pěkný večer děvčata, chtěla jsem se zeptat, zda je možné otěhotnět před menstruací s tím, že menstruace normálně proběhne a ovulace je zrovna v době probíhající menstruace. Myslím to tak, že by spermie přežily ze starého cyklu do nového, když může být životnost spermií až 7 dní. Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
9.1.22 21:46

Asi málo pravděpodobné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
9.1.22 22:25
@Zuzana26645 píše:
Pěkný večer děvčata, chtěla jsem se zeptat, zda je možné otěhotnět před menstruací s tím, že menstruace normálně proběhne a ovulace je zrovna v době probíhající menstruace. Myslím to tak, že by spermie přežily ze starého cyklu do nového, když může být životnost spermií až 7 dní. Děkuji za reakce.

Zivotnost spermii je maximalne 5 dni :mrgreen: a ovulace pri menstruaci? Jakoze treba 5dc ze by doslo k ovulaci? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7958
9.1.22 22:29

@Zuzana26645 A ty to máš zjištěné, že máš ovulaci ještě během menstruace? To bude u žen vzácnost a taková šance na početí je hodně malá, ale myslím, že ne nemožná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14116
9.1.22 22:41

Některé ženy (spíš mladší) mají cyklus třeba 21 dní. Pak teoreticky koncem menstruace mohou otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
9.1.22 22:41

@Zuzana26645
Asi hodne mala bych rekla, ale pribehy jsou ruzne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
9.1.22 22:50

Kamarádka se snažila otěhotnět 14 měsíců, pak se přišlo na to, že má ovulaci 3-4.DC
Během ms tedy proběhl sex a otěhotněla hned napoprvé.
Ale je to fakt vzácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
9.1.22 23:08

My třeba meli sex 3 dc. A tehotna jsem, taky mi to prislo jako blbost ale vychází to tak.Mam nepravidelne cykly. A to uz 32dc byl vidět gestacni váček. Zitra jdu na druhy utz, tak jsem zvědavá jak to bude vycházet. Takze si myslím ze se to stát může. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24117
9.1.22 23:12
@eva valoi píše:
Některé ženy (spíš mladší) mají cyklus třeba 21 dní. Pak teoreticky koncem menstruace mohou otěhotnět.

Spíš starší, tohle je záležitost těsně před přechodem.
Já otěhotněla ze sexu 3-4 den cyklu, ale měla jsem sakra štěstí na kvalitní sperma a moje tělo zrovna vyjímečně spolupracovalo…celkem zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7958
10.1.22 09:48

@Janli I mladším holkám ten cyklus lítá třeba po 20-23 dnech, potom ta ovulace může vycházet na konec ms. Můžu se zeptat, během početí jsi ještě krvácela nebo špinila? Přijde mi mazec, že spermie zvládnou i takovou překážku jako krvácení. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat