Možnost příznaků těhotenství??

19.10.19 20:29

Možnost příznaků těhotenství??

Dobrý den, jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat. S přítelem se snažíme cca třičtvrtě roku o miminko. Posledních 14 dní se cítím nějak divně. Menastruace měla přijít 13.10 ale pořád nic. Mám docela dost nafoukle břicho, taky když se najím okamžitě se mi břicho nafoukne víc než předtím :lol: týden mě bolela prsa jakoby celkově nyní spíš jen bradavky hlavně při doteku. Taky bolest v kříži. Nevím čím to může být, tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím máte nějaká zkušenost. Moc děkuji za odpověď :srdce: :andel: PS tehotensky test jsem si dělala 2 dny zpátky byl negativní. Taky mám křeče v podbřišku ale jakoby jen střídavě. :roll:

Příspěvek upraven 19.10.19 v 20:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13765
19.10.19 20:33

Existuje taková tyčinka, těhotenský test se to jmenuje. To počůraš a víš hned, jestli tvé „příznaky“ souvisí s těhotenstvím. Se zbytkem ti poradí lékař. Můžeš si ušetřit miliontou diskusi na stejné téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10835
19.10.19 20:33

@Nikoll97 a test ukazuje co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:35

@terien Děkuji moc za odpověď. Teď jsem ještě příspěvek doupravovala zapomněla jsem napsat že test jsem dělala a v pondělí jdu k lékaři. Jen jsem se chtěla zeptat ne Vás tím otravovat. I tak děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10835

@Nikoll97 jo už jsi to opravila, no když je test negativní, tak s velkou pravděpodobností těhotná nejsi, nafukování břich a podobné vágní příznaky nejsou směroplatné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@stinga píše:
@Nikoll97 a test ukazuje co?

Byl negativní právě takže nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:36
@stinga píše:
@Nikoll97 jo už jsi to opravila, no když je test negativní, tak s velkou pravděpodobností těhotná nejsi, nafukování břich a podobné vágní příznaky nejsou směroplatné

Dobře děkuji za odpověď :) možná se jen menstruace opozdila uvidím v pondělí u lékaře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13765
19.10.19 20:37
@Nikoll97 píše:
Byl negativní právě takže nevím :think:

Aha, a my tu máme vyvěštit co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10835
19.10.19 20:38

@Nikoll97 ještě pro klidnou duši můžeš zkusit test zítra nebo to pondělí ráno, ale spíš to nevypadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:40
@terien píše:
Aha, a my tu máme vyvěštit co?

Ale já nechci aby jste něco věštili proboha jen jsem se zeptala jestli s tímhle nemáte nějaká zkušenost, já ještě nikdy těhotná nebyla a tak jsem se chtěla poradit s někým kdo už to má třeba za sebou a už něco o tom všem kolem dokola ví. Nemusíte mi odpovídat pokud vás to irituje. Můžete tuhle diskuzi ignorovat a věnovat se dál tomu co Vás zajímá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:42
@stinga píše:
@Nikoll97 ještě pro klidnou duši můžeš zkusit test zítra nebo to pondělí ráno, ale spíš to nevypadá

Dobře určitě ještě ráno zkusim :kytka: a v pondělí tedy uvidíme třeba se jedná opravdu jen o zpoždění, ale moc děkuji za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:51
@terien píše:
Existuje taková tyčinka, těhotenský test se to jmenuje. To počůraš a víš hned, jestli tvé „příznaky“ souvisí s těhotenstvím. Se zbytkem ti poradí lékař. Můžeš si ušetřit miliontou diskusi na stejné téma.

zakladatelka pise, ze test si delala… Chce to lepe cist!!! :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13765
19.10.19 20:56
@Botičkadam píše:
zakladatelka pise, ze test si delala… Chce to lepe cist!!! :think: :lol:

Napsala to až dýl, takže na začátku to tam nebylo. Píše to v reakci na můj příspěvek, chce to lépe číst!!! :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13765
19.10.19 20:56
@Nikoll97 píše:
Ale já nechci aby jste něco věštili proboha jen jsem se zeptala jestli s tímhle nemáte nějaká zkušenost, já ještě nikdy těhotná nebyla a tak jsem se chtěla poradit s někým kdo už to má třeba za sebou a už něco o tom všem kolem dokola ví. Nemusíte mi odpovídat pokud vás to irituje. Můžete tuhle diskuzi ignorovat a věnovat se dál tomu co Vás zajímá :nevim:

Ano, mám zkušenost, že pokud je test negativní, nejsem těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:57

V pondeli rano bych si jeste udelala pro jistotu test ( teda pokud nedojde ms ), ale me se obcas taky stavalo, ze jsem mela par dni zpozdeni, navaly, bolesti bricha a tehu to nebylo, jen chvilku opozdena ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama