Možnost těhotenství nebo mi hrabe?

27
26.4.17 18:43

Možnost těhotenství nebo mi hrabe?

Milé ženy,

zřejmě mi hrabe nebo už nevím.
6. dubna menstruace, 5 dní, cyklus 30 dní. 13.,19.,20.,21. - v těchto dnech jsem měla sex (chráněný, ale ne od začátku, až na finále, navíc opakovaný, takže mohlo partnerovi zůstat nějaké sperma na penisu, ale já nevím jestli je to vlastně možné, jestli spermie na vzduchu hned neumírají). 21. dubna jsem začala lehce špinit, ale fakt lehce, jinak mi nic nebylo, 22. dubna jsem po stěhování začala opět lehce špinit, pobolívalo mě v podbříšku, ale jinak mi taky nic nebylo. Od té doby neuvěřitelná bolest prsou, nemůžu si ani normálně lehnout, jsem jak v pubertě, akné po celém krku, dneska už jsem se rozbrečela nad svou životní situací, jsem taková plačtivá, nechutenství, snad až depresivní stavy, pobolívání v podbříšku. 23. dubna jsem byla na gynekologii, řekla mi, že neví proč krvácím, byla jsem tam snad 20 sekund, dala mi Norethisteron na zastavení krvácení.

Je možnost těhoteství?

Krásný podvečer a děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9191
26.4.17 19:08

@AknelEl .Vždy můžeš být těhu…Udělej si test… Dr tam ani nemohla nic vidět i kdyby jsi těhu byla bylo by to moc brzo..A kdy máš mít ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9191
26.4.17 19:13

@AknelEl Ale test nic asi neukáže to by si musela otěhotnět už tak toho 13 kdyby 21 tak tam nic nebude a pokud by jsi otěhotněla toho 21 tak příznaky by si taky žádné neměla…počkala bych pokud nepříjde ms tak bych dělala test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 19:14

Tipla bych spis PMS. Při zpoždění udělej test a uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama